Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 31-05-10, 17:08
1900cc Ο χρήστης 1900cc δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 17
1900cc is on a distinguished road
Βάψιμο αυτοκινήτου

παιδια γειά μηπως γνωρίζεται πόσο κοστίζει το βάψιμο σε bmw 318 μαζί με κάποιες μικρολακουβίτσες που έχει πόσο περίπου κοστίζει?ευχαριστώ
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 31-05-10, 17:12
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 1900cc Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια γειά μηπως γνωρίζεται πόσο κοστίζει το βάψιμο σε bmw 318 μαζί με κάποιες μικρολακουβίτσες που έχει πόσο περίπου κοστίζει?ευχαριστώ
600+ Μέχρι και 2500...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 31-05-10, 17:37
x318big Ο χρήστης x318big δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2010
Μηνύματα: 213
x318big is on a distinguished road
εγω βρηκα καποιον τυχαια μεσω του ασφαλιστη μου ,μιας και ενας γειτονας εβαλε σημαδι την δεξια μερια του αυτοκινητου.
Εκανε οντως πολυ καλη δουλεια.
Τον ρωτησα για ολικο ,εχοντας σχεδον καθολου φαναρτζοδουλεια ειναι η αληθεια.
1000 μαζι με τους προφυλακτηρες.
__________________
ειμαι ο 318big επειδη δεν μπορουσα να επανακτησω κωδικο ...ξαναγραφτηκα!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 31-05-10, 18:32
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
γιατι δεν πας να ρωτησεις 5-6 φανοποιους να μας πεις και μας, καντε και καμια δουλεια ρε παιδια,δε γινονται ολα απο την καρεκλα...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 31-05-10, 18:44
george.x82 Ο χρήστης george.x82 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 10-02-2010
Μηνύματα: 20
george.x82 is on a distinguished road
Για ολικό με 1000 ευρώ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Έχω πάρει προσφορές από 6 φανοποιούς μόνο εξωτερικό βάψιμο και οι τιμές κυμαίνονται από 900 μέχρι 1400 ευρώ ( τα 1400 σε εξουσιοδοτημένο κατάστημα της BMW ) ! Μήπως είναι άρπα κόλα ;;;;;;;;;;;
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 31-05-10, 18:52
Το avatar του χρήστη Leonidas_Thess
Leonidas_Thess Ο χρήστης Leonidas_Thess δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2008
Μηνύματα: 558
Leonidas_Thess will become famous soon enough
Ολικό βάψιμο

Παιδια θα μου επιτρέψεται να πω την αποψη μου μιας και εχω θειο λαμαρινα.

Πρωτον παιζει ρόλο αν θα ξυλωθει ολο το αυτοκινητο εξωτερικα η θα χαρτωθει .Αν χαρτωθει υπολογιστε κατω απο 1000 Ευρωπουλακια αλλα αν δειτε το αυτοκινητο σας μετα με λερωμενα απο χρωμα καποια λαστιχα μην φρικαρετε αφου οσο και αν προσεξεις στο χαρτωμα καποιο σημειο θα λερωθει.

Δευτερον κατα ποσο ακριβα ειναι τα χρωματα - βερνίκια και τα υλικά προεργασίας που θα χρησιμοποιηθουν αφου παιζουν ρόλο στο στρωσιμο του χρωματος και στην μακροβιοτητα του χρωματος.

Τρίτον ποσο ψειρας ειναι ο λαμαρινας ωστε να κανει σωστη προεργασια - σιδερωμα λαμαρινας από λακουβες για να πατησουν σωστα τα υλικα πανω στο αυτοκινητο.

Ενα καλό βάψιμο για αυτοκίνητα της σειρας 3 υπολογίστε απο 1400 μεχρι 2000 ευρω το πολύ

Πιστευω να βοηθησα.
__________________

Οι βλάκες και οι ηλίθιοι είναι ανίκητοι
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 31-05-10, 19:02
x318big Ο χρήστης x318big δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2010
Μηνύματα: 213
x318big is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Leonidas_Thess Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια θα μου επιτρέψεται να πω την αποψη μου μιας και εχω θειο λαμαρινα.

Πρωτον παιζει ρόλο αν θα ξυλωθει ολο το αυτοκινητο εξωτερικα η θα χαρτωθει .Αν χαρτωθει υπολογιστε κατω απο 1000 Ευρωπουλακια αλλα αν δειτε το αυτοκινητο σας μετα με λερωμενα απο χρωμα καποια λαστιχα μην φρικαρετε αφου οσο και αν προσεξεις στο χαρτωμα καποιο σημειο θα λερωθει.

Δευτερον κατα ποσο ακριβα ειναι τα χρωματα - βερνίκια και τα υλικά προεργασίας που θα χρησιμοποιηθουν αφου παιζουν ρόλο στο στρωσιμο του χρωματος και στην μακροβιοτητα του χρωματος.

Τρίτον ποσο ψειρας ειναι ο λαμαρινας ωστε να κανει σωστη προεργασια - σιδερωμα λαμαρινας από λακουβες για να πατησουν σωστα τα υλικα πανω στο αυτοκινητο.

Ενα καλό βάψιμο για αυτοκίνητα της σειρας 3 υπολογίστε απο 1400 μεχρι 2000 ευρω το πολύ

Πιστευω να βοηθησα.
ξαναλεω - ο φαναρτζης αυτος εκανε πολυ καλη δουλεια ,με το "χαρτωμα" οπως το λες το πολυ πολυ να βαφτει λιγο απο κατω απο την αχνα.
Το τι χρωμα θα βαλει ,ουτε αν εισαι διπλα του δεν μπορεις να το ξερεις ,μιας και ζουμε σε χωρα "εν δυναμη " απατεωνων.
ολα τα διπλης ειναι περιπου ιδια ,εχουν περιπου 10 χρονια ζωης ,αν στο μεταξυ δεν εχεις μικρο τρακαρισματα και γραντζουνιες ,που μειωνουν συνολικα τη ζωη του χρωματος.
αν δεν το φερει αλλα το πλακωσει στους στοκους ,οσο καλος και να ειναι ενα εμπειρο ματι θα το δει.
Το δικο μου ηταν ατρακαριστο γι α 15 χρονια.
__________________
ειμαι ο 318big επειδη δεν μπορουσα να επανακτησω κωδικο ...ξαναγραφτηκα!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 31-05-10, 19:05
Το avatar του χρήστη zami
zami Ο χρήστης zami δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2009
Μηνύματα: 510
zami will become famous soon enough
H αλήθεια είναι οτι ακούω πολύ χαμηλές τιμές.οταν εγω πριν τρια χρόνια εκανα σχετική ερευνα αγορας δεν είχα βρεί πουθενα με κατω απο 1300 ευροπουλάκια.φυσικά δεν πήγαινα σε τυχαίους αλλα μόνο σε φανοβαφείς που ειχα δει δουλεία τους.μιλάμε πάντα για αυτκίνητο χωρίς καθόλου λαμαρινοδουλειά,μόνο βαψιμο στο ιδιο του το χρώμα....
__________________
once a BMWer,always a BMWer...
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 31-05-10, 19:10
george.x82 Ο χρήστης george.x82 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 10-02-2010
Μηνύματα: 20
george.x82 is on a distinguished road
Καλησπέρα Λεωνίδα . Ο Αντώνης από την Βέροια μου είπε κοντά στα 1200 . Αυτό που λες για 1400 – 2000 ευρώ το πολύ είναι ολικό ;
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 31-05-10, 19:51
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Leonidas_Thess Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια θα μου επιτρέψεται να πω την αποψη μου μιας και εχω θειο λαμαρινα.

Πρωτον παιζει ρόλο αν θα ξυλωθει ολο το αυτοκινητο εξωτερικα η θα χαρτωθει .Αν χαρτωθει υπολογιστε κατω απο 1000 Ευρωπουλακια αλλα αν δειτε το αυτοκινητο σας μετα με λερωμενα απο χρωμα καποια λαστιχα μην φρικαρετε αφου οσο και αν προσεξεις στο χαρτωμα καποιο σημειο θα λερωθει.

Δευτερον κατα ποσο ακριβα ειναι τα χρωματα - βερνίκια και τα υλικά προεργασίας που θα χρησιμοποιηθουν αφου παιζουν ρόλο στο στρωσιμο του χρωματος και στην μακροβιοτητα του χρωματος.

Τρίτον ποσο ψειρας ειναι ο λαμαρινας ωστε να κανει σωστη προεργασια - σιδερωμα λαμαρινας από λακουβες για να πατησουν σωστα τα υλικα πανω στο αυτοκινητο.

Ενα καλό βάψιμο για αυτοκίνητα της σειρας 3 υπολογίστε απο 1400 μεχρι 2000 ευρω το πολύ

Πιστευω να βοηθησα.
αυτες οι τιμες ειναι Θεσσαλονικη φιλε?
γιατι Αθηνα ειναι πιο ακριβα και μιλαω μετα απο προσφατο ψαξιμο.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.