Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 13-06-10, 17:15
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
Ε21 φουσκωτό,ακούω γνώμες.

πώς σας φαίνετε;αξίζει να το κάνω;
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 13-06-10, 17:22
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
όπα φουσκωτό ήθελα να πω,ας το διορθώση όποιος μπορεί
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 13-06-10, 17:23
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Σίγουρα αξίζει βέβαια υπάρχει και ο παράγοντας του κόστους που εν τέλει θα το κρίνει....Λογικά μιλάς για κάτι πολυεστερικό (τύπου carmania) η βρήκες το "κοστούμι" όλο;Με πολυεστερικά πάντως δεν πέφτεις κάτω απο τα 3 χιλιάρικα..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 13-06-10, 17:27
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Σίγουρα αξίζει βέβαια υπάρχει και ο παράγοντας του κόστους που εν τέλει θα το κρίνει....Λογικά μιλάς για κάτι πολυεστερικό (τύπου carmania) η βρήκες το "κοστούμι" όλο;Με πολυεστερικά πάντως δεν πέφτεις κάτω απο τα 3 χιλιάρικα..
όχι για μεταλλικά σκέφτομαι και το κόστος είναι μικρό αφού θα το φτιάξω εγώ,για το αισθητικό αναρωτιέμαι.
όσο για πολυεστερικά έχω βρεί του μ3 με κόστος κάτω απο 1000ευρώ απο αγγλία αλλα δεν το θέλω το πολυεστερικό
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 13-06-10, 17:37
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Απο αισθητικής πλευράς το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό...Το αμάξι θα γίνει "πολεμικό".Μεταλλικά είναι ό,τι καλύτερο απο κάθε άποψη.Τα ημιαξόνια θα τα βγάλεις πιο έξω;
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 13-06-10, 17:49
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο αισθητικής πλευράς το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό...Το αμάξι θα γίνει "πολεμικό".Μεταλλικά είναι ό,τι καλύτερο απο κάθε άποψη.Τα ημιαξόνια θα τα βγάλεις πιο έξω;

αποστάτες στις ζάντες θα μπούνε,άμα δεν βγάλεις έξω τους τροχούς είναι χάλι.
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 13-06-10, 18:02
Το avatar του χρήστη fz21
fz21 Ο χρήστης fz21 δεν είναι συνδεδεμένος
turbo sucks....! ! !
 
Εγγραφή: 22-10-2007
Μηνύματα: 751
fz21 will become famous soon enoughfz21 will become famous soon enough
αν μπορεις να το κανεις μονος σου μεταλλικο καντο χωρις δευτερη σκεψη....!
Με μια αλλη τετραδα ζαντες θα ειναι τελειο!
αν αλλαξεις ζαντες βαλε με μικρο οφφσετ και ετσι μπορει και να γλιτωσεις και τους αποστατες...
__________________
Πωλούνται Πίσω φρένα απο Ε46 330...! :http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=27897
avatar:production and design originally by E36Rules!! ..........! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 13-06-10, 22:27
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mike21 Εμφάνιση μηνυμάτων
όχι για μεταλλικά σκέφτομαι και το κόστος είναι μικρό αφού θα το φτιάξω εγώ,για το αισθητικό αναρωτιέμαι.
όσο για πολυεστερικά έχω βρεί του μ3 με κόστος κάτω απο 1000ευρώ απο αγγλία αλλα δεν το θέλω το πολυεστερικό
Συνονοματε κι εγω ειμαι κατα του πολυεστερικου....ειδικα απο το πλαι δεν θα'ναι ποτε τοσο ομοιομορφη η βαφη οσο στο μεταλλικο.Το συγκεκριμενο πορτοκαλι Ε21 ειναι πολυ επιθετικο(μαλλον του Ε30 τα φουσκωματα εχει απ'οτι βλεπω),αν και η γραμμη του εκει που εφαρμοζει με το καπο δεν ειναι και τοσο αρμονικη.Ισως κατα τη γνωμη μου πρεπει το καπο να επεκταθει προς τα κατω στα πλαινα ωστε να εφαρμοζει με τα φτερα.Παντως και το δικο σου ετσι οπως ειναι μ'αρεσει ειδικα αμα βαφτουν καθρεπτες,μαρσπιε,προφυλακτηρες στο χρωμα του αμαξωματος και βαλεις μια 17αρα με χειλακι βαθουλωτη....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 13-06-10, 22:34
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MikeT328E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Συνονοματε κι εγω ειμαι κατα του πολυεστερικου....ειδικα απο το πλαι δεν θα'ναι ποτε τοσο ομοιομορφη η βαφη οσο στο μεταλλικο.Το συγκεκριμενο πορτοκαλι Ε21 ειναι πολυ επιθετικο(μαλλον του Ε30 τα φουσκωματα εχει απ'οτι βλεπω),αν και η γραμμη του εκει που εφαρμοζει με το καπο δεν ειναι και τοσο αρμονικη.Ισως κατα τη γνωμη μου πρεπει το καπο να επεκταθει προς τα κατω στα πλαινα ωστε να εφαρμοζει με τα φτερα.Παντως και το δικο σου ετσι οπως ειναι μ'αρεσει ειδικα αμα βαφτουν καθρεπτες,μαρσπιε,προφυλακτηρες στο χρωμα του αμαξωματος και βαλεις μια 17αρα με χειλακι βαθουλωτη....
σωστός,αυτό είναι το σημείο που με ψιλοχαλάει,κάτι δεν μου κάθεται καλά εκεί που το κλείνει το καπό.
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.