Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 18-06-10, 16:14
andre Ο χρήστης andre δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-10-2007
Μηνύματα: 47
andre is on a distinguished road
αξίζει Replica ζαντα???

καλησπέρα παιδιά! μέτα από μια τράκα που είχαμε στη μπέμπα μας ψάχνoυμε πλέον για ζαντολάστιχα..ακόμη και για μεταχειρισμένα προκειμένου να γλυτώσω χρήμα....
βρήκα replica m6 18άρα ασημί-μαύρο, πολύ ωραία αλλά REPLICA. τι λέτε? μαζί με λάστιχα ντεμί κατάσταση(continental), βγάζουν ένα χρόνο δηλαδή, 650 euro. πείτε μου τη γνώμη σας, το αμάξι είναι 325coupe με 192 αλογάκια, φοράμε 225 μπρος πίσω και 16αρες ζάντες...
καταρχήν, δεν θέλω να μεγαλώσω πολύ, το 18αρα μου φαίνεται πολύ. τι κάνω, ακούω! μπορώ στα ίδια λεφτά να κάνω κάτι καλύτερο?? ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα εκτιμίσω την γνώμη όλων ...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 18-06-10, 16:26
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
κοιταξε να δείς συμφορουμήτη....το αμάξι σου είναι πολύ δυνατό κ δέν εχει πρόβλημα με τη 18 άρα...τη σηκώνει άνετα....να προσέξεις όμως να μην είναι κινέζικες γιατι 500 ευρά έχουν καινούριες. αλλα στραβώνουν με το παραμικρό...δέν έχει σημασία αν είναι ρεπλίκα....ενας φίλος μου φοραέι Μ6 ρεπλικα κ τις πήρε 1100 euro....μπορείς να βρείς κ 16 άρες στο car.gr. αν δεν θέλεις να μεγαλώσεις τη ζάντα...Εσύ αποφασίζεις......
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 18-06-10, 16:36
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Ψάξε στις αγγελίες του forum όλο και κάτι θα βρεις.
Είμαι γενικά κατά των replica ζαντών προσωπικά από όσες έχω δει η ποιότητα τους είναι πολυ κατώτερη των επώνυμων ή των εργοστασιακών. Και εσύ μιλάς για ήδη μεταχειρισμένες.
Η γνώμη μου είναι ότι είναι ακριβό το set που βρήκες.
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 18-06-10, 16:46
andre Ο χρήστης andre δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-10-2007
Μηνύματα: 47
andre is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψάξε στις αγγελίες του forum όλο και κάτι θα βρεις.
Είμαι γενικά κατά των replica ζαντών προσωπικά από όσες έχω δει η ποιότητα τους είναι πολυ κατώτερη των επώνυμων ή των εργοστασιακών. Και εσύ μιλάς για ήδη μεταχειρισμένες.
Η γνώμη μου είναι ότι είναι ακριβό το set που βρήκες.
C U out there

νια μεταχειρισμένο αλλα αγρατζούνηστες, 1 βδομάδα φορεμένες...τα λάστιχα είναι περπατημένα αρκεττ αλλά καλή κατάσταση παράυτα
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 18-06-10, 16:55
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
δηλ. πήρε καινούργιες ζάντες στις οποίες έβαλε μεταχειρισμένα λάστιχα;
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 18-06-10, 17:47
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
δηλ. πήρε καινούργιες ζάντες στις οποίες έβαλε μεταχειρισμένα λάστιχα;
C U out there
μάλλον αυτο εννοει ο ποιητής....εγώ δέν τον πολυ πιστέυω τον πωλητή... αν δεν τις δεις κι όλας να καταλάβεις περι τίνος πρόκειται...αν κ μου μυρίζει λαστιχάς που φέρνει κινέζικες ζάντες που τις αγοράζει 250 ευρώ, τις πουλάει 500 κ βάζει επάνω ότι μεταχειρισμένο -τελειωμένο λάστιχοπου έχει , κ βγάζει κέρδος κ απο τις ζάντες κ απο τα τελειωμένα λάστιχα.....πολύ έξυπνη κίνηση.....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 18-06-10, 17:51
Το avatar του χρήστη HULK
HULK Ο χρήστης HULK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2009
Μηνύματα: 151
HULK is on a distinguished road
Απο 16αρα σε 18αρα θα δεις διαφορα εντονη.Θα κοψει το αμαξι και θα ανεβει και η καταναλωση.Επειδη ειδα οτι εχεις 36αρι θεωρω οτι η καλυτερη περιπτωση που ταιριαζει ειναι 17αρα.Οσο για τις ρεπλικα εγω ειχα βαλει 18αρες σε ενα 46αρι οι οποιες μου ειχαν πει οτι ηταν ιαπωνικες .Βεβαια ποτε δεν βρηκαμε να γραφει πανω στις ζαντες οτι ειναι απο εκει.Τρια χρονια που ειχα το αμαξι στην κατοχη μου οι μπροστινες μονο, ηταν ελαχιστα πιο στραβες απο τις πισω αλλα επειδη ηταν ολες 8,5αρες στην αλλαγη ελαστικων εβαλα τις μπροστα-πισω.Γενικα παντως δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα με τις ρεπλικα αλλα τωρα πριν αγορασω ξανα στην θεση σου θα εψαχνα για γνησιες μεταχειρισμενες Bmw πρωτα και θα τις κοιταγα αν ειναι στραβες πριν τις αγορασω.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 18-06-10, 20:22
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andre Εμφάνιση μηνυμάτων
νια μεταχειρισμένο αλλα αγρατζούνηστες, 1 βδομάδα φορεμένες...τα λάστιχα είναι περπατημένα αρκεττ αλλά καλή κατάσταση παράυτα
Παραυτα, σημαίνει αμέσως...
Η υπόθεση "μυρίζει" όπως σωστά λένε και τα παιδιά....
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 18-06-10, 20:57
andre Ο χρήστης andre δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-10-2007
Μηνύματα: 47
andre is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Παραυτα, σημαίνει αμέσως...
Η υπόθεση "μυρίζει" όπως σωστά λένε και τα παιδιά....
ο μάστορας είπε πως είναι φίλου του και έβαλε πάνω μεταχειρισμένα λάστιχα για να πουληθούν πακέτο...είχε κ μανίσιες bmw αλλά χάλι...μόνο κάτι από z4 άξιζαν αλλά δεν κολάν σε ε36..τεσπα, ψάχνομαι κ βλέπουμε...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-06-10, 21:42
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Ψάξε, θα βρείς κάτι καλό και φτηνό..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.