Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #141  
Παλιά 19-03-16, 15:50
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Αυτο το θρεντ αρχιζει να με κουραζει...
Δε θα εκπλαγω καθολου αν καποια στιγμη βγει ο τυπος και πει: Ξερετε μαγκες, πηρα ενα κασονι τελικα για να κανω τη δουλεια μου κι αμα βρω κανα καλο εργαλειο θα το σκεφτω. Τα λεμε στην κολαση...

Τετοια ανασφαλεια, τετοια αναποφασιστικοτητα, τετοια μιζερια αρχιζουν και μου φαινονται υποπτα...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #142  
Παλιά 19-03-16, 18:00
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Ας κλείσει το θεμα τότε...συγνώμη που ειμαι σε σκέψεις...και συγνώμη αν σας κούρασα...αλλα ούτε ένας φυσιολογικός άνθρωπος ρε γαμω το κεφάλι μου δεν απάντησε...αν βγάζει θέματα και αν οχι...το μακρύ σας και το κοντό σας...
Απάντηση με παράθεση
  #143  
Παλιά 19-03-16, 18:14
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Ας κλείσει το θεμα τότε...συγνώμη που ειμαι σε σκέψεις...και συγνώμη αν σας κούρασα...αλλα ούτε ένας φυσιολογικός άνθρωπος ρε γαμω το κεφάλι μου δεν απάντησε...αν βγάζει θέματα και αν οχι...το μακρύ σας και το κοντό σας...
Να μας κανεις μήνυση ρε μεγάλε...τι νομίζεις ότι είναι εδώ; HelpDesk? Ο καθένας απαντάει με βάση αυτά που γνωρίζει και επι 15 σελίδες ρωτάς ακόμα και αν αρέσει στις γκόμενες και σου απαντάμε..Αν δεν σου κάνει να απευθυνθείς αλλού ή να επισκευθείς έναν τεχνικό προιστάμενο της BMW να σου απαντήσει ότι απορίες έχεις...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #144  
Παλιά 19-03-16, 19:25
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Gearboxer συγνώμη αν κούρασα εσένα ή το φόρουμ...
Απάντηση με παράθεση
  #145  
Παλιά 19-03-16, 19:41
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Ρε Γιαννη σου εχουμε απαντησει 100 φορες με αποψεις και εσυ γυρνας και λες οτι σου απανταμε το μακρυ μας και το κοντο μας;;; Να στο πω απλα! Diesel Ε92 δεν εχει ΚΑΝΕΝΑΣ εδω μεσα. Οποτε δεν παιζει να σπυ γραψουμε καμια τεχνικη αναλυση τι σκατα μπορει να παθει. Ομως τα diesel υποτειθεται οτι ειναι πιο σκυλια απο τα μοτερ βενζινης. Στην τελικη ομως ΠΑΝΤΑ το μεταχειρισμενο ειναι θεμα τυχης. Οτι και να σου πουμε εμεις αν δεν παρεις μια αποφαση μονος σου δεν παιζει να σε παρουμε απο το χερακι να σου πουμε τι να παρεις.
Απάντηση με παράθεση
  #146  
Παλιά 19-03-16, 19:47
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Fanatic συγνώμη και το παραδέχομαι απάντησα ηλίθια...οταν θα το αγοράσω θα κάνω κάνω ένα ποστ μόνο για τον κινητήρα που θα αγοράσω για κανέναν μελλοντικό αγοραστή...συγνώμη και παλι...οταν θα υπάρχει εξέλιξη θα ενημερώσω...σας ευχαριστώ για τις απόψεις...
Απάντηση με παράθεση
  #147  
Παλιά 19-03-16, 19:59
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
http://m.mobile.bg/details/11457278630536683 320d αλλα οι γνωστοί μου μηχανικοί μου λένε μακρυά μην πάθεις καμία καδένα...
Τα έχουμε πεί αυτά..
Αλλά μετά την αγορά, ανοίγεις ψευτοκάπακο και αλλάζεις τους οδηγούς και δεν παθαίνει
καδένα...
Επιπρόσθετα.. με 1500 ευρώ βρίσκεις κινητήρα....
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #148  
Παλιά 19-03-16, 20:00
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Ας κλείσει το θεμα τότε...συγνώμη που ειμαι σε σκέψεις...και συγνώμη αν σας κούρασα...αλλα ούτε ένας φυσιολογικός άνθρωπος ρε γαμω το κεφάλι μου δεν απάντησε...αν βγάζει θέματα και αν οχι...το μακρύ σας και το κοντό σας...
Αυτά νομίζω έχουν απαντηθεί απο καιρό...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #149  
Παλιά 19-03-16, 20:56
Το avatar του χρήστη topmar
topmar Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μηνύματα: 981
topmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Ας κλείσει το θεμα τότε...συγνώμη που ειμαι σε σκέψεις...και συγνώμη αν σας κούρασα...αλλα ούτε ένας φυσιολογικός άνθρωπος ρε γαμω το κεφάλι μου δεν απάντησε...αν βγάζει θέματα και αν οχι...το μακρύ σας και το κοντό σας...
Επειδή θεωρώ όχι μόνο τον εαυτό μου αλλά και πολλούς εδώ μέσα - εάν όχι όλους - φυσιολογικότατους, να σε ενημερώσω ότι εγώ έχω ένα Ε90 320d ('2008), αυτό της υπογραφής μου και έχω μόλις συμπληρώσει τα 100.000ΧΛΜ χωρίς - σχεδόν - κανένα πρόβλημα.

Το αυτ/το μου όμως ο αγόρασα καινούργιο από τη Γερμανία με παραγγελία (όταν ζούσα εκεί) και το έχω από 04/2008 έως και σήμερα.

Μια φορά έβγαλε μόνο αισθητήρα γωνιακής κίνησης τιμονιού (εκτός εγγύησης) το οποίο λύθηκε με 115€ με το Kit επισκευής από την BMW.

Όσον αφορά την καδένα, είχε βγάλει πέρσι (ή πρόπερσι, δεν θυμάμαι ακριβώς) ένα Service Repair Bulletin η εταιρία BMW για το θέμα του τεντωτήρα καδένας, το πήγα, το έλεγξαν, άλλαξαν τον τενωτήρα (0€ κόστος) μόνο διότη η καδένα δεν είχε επηρεαστεί σύμφωνα με τις μετρήσεις που έκαναν και τέλος με το θέμα διά παντός.

Όλα τα σέρβις του γίνονται όλα τα χρόνια ΜΟΝΟ σε επίσημη αντιπροσωπεία BMW Β. Ελλάδος, με γνήσια ανταλλακτικά BMW μόνο.

Όσο για τα πετρέλαια και βλάβες, μύθος αστικός......βάζω μόνο από ένα πρατήριο εμπιστοσύνης, Shell V-Power Diesel (που το έχει προσφορά 1 φορά την εβδομάδα στην τιμή του απλού) και όλα δουλεύουν τέλεια.

Όσοι γνωρίζουν ή έχουν δει από κοντά το αμάξι μου, μπορούν να επιβεβαιώσουν τα λεγόμενά μου. Εάν θέλεις, μπορείς να το δεις και εσύ όποτε θέλεις, για να πειστείς...

Οπότε, εάν μπορείς να βρεις ένα καθαρό και με αληθινά ΧΛΜ Ε92 320d, πάρτο και μην σκέφτεσαι τίποτα....

Περισσότερα εάν θέλεις να μάθεις, στείλε μου με πμ το τηλέφωνο σου.

Καλή επιτυχία στο ψάξιμο.
__________________
Πρώην κάτοχος BMW E90 320d Stage 1 (217HP).... Νυν κάτοχος VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi 300HP (Stage 1) R-Line DSG7 7seater

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη topmar : 19-03-16 στις 21:00
Απάντηση με παράθεση
  #150  
Παλιά 19-03-16, 21:29
Giannis_ Ο χρήστης Giannis_ δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 72
Giannis_ is on a distinguished road
Ειλικρινά συγνώμη απλώς όλοι κουβαλάμε κάτι μέσα μας και υπάρχουν στιγμές που ξεσπάμε λέμε λόγια που δεν πρέπει και γενικότερα φερόμαστε ηλίθια σε άτομα που ούτε φταίνε απλώς ίσως έγινε κουβέντα την λάθος στιγμή...ζητάω και παλι συγνώμη γιατί παρά πάνω είπα χοντράδα λάθος απο μεριά μου απλώς εχουν πέσει πολλά μαζεμένα και εντάξει ειμαι και γω άνθρωπος...λάθος μου που το ποστ έφτασε 15 σελίδες...απλώς δεν θελω ούτε να αγοράσω κουβα ούτε κάτι που θα το μετανιώσω...η αγορά μεταχειρισμένων εδώ ειναι χάλια...γιαυτο και δεν εχω καταλήξει σε κάποιον κινητήρα...το μόνο σίγουρο ειναι οτι θελω να ειναι e92 και πετρέλαιο...αγορά απο Γερμανία δεν γίνεται επειδή δεν μπορώ να περιμένω και ενώ το έψαξα θα αργήσει...εντέλει σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας...ήταν σημαντική για μενα...και ελπίζω στο επόμενο ποστ που θα κάνω να ειναι το αμάξι μου...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:39.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.