Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Υπάρχουν και άλλα αυτοκίνητα εκτός από BMW

Υπάρχουν και άλλα αυτοκίνητα εκτός από BMW Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε για μοντέλα αυτοκινήτων άλλων εταιρειών (Ναι, υπάρχουν και τέτοια)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #131  
Παλιά 12-11-12, 21:56
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of






__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #132  
Παλιά 19-11-12, 04:20
Το avatar του χρήστη giorgos patra
giorgos patra Ο χρήστης giorgos patra δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-02-2009
Μηνύματα: 86
giorgos patra is on a distinguished road
αυτό είναι το μικρό μου !!!!
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 190307_1301316351130_1777092248_542205_2815713_n.jpg (42,4 KB, 33 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 168.jpg (66,1 KB, 36 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #133  
Παλιά 06-12-12, 17:47
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
http://www.roadandtrack.com/future-c...ncept/gallery4


Νταξ' τι να λεμε τωρα ε?!
Απάντηση με παράθεση
  #134  
Παλιά 27-12-12, 17:29
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Photo_your_non_BMW_car χαχα

Διαπίστωσα πως δεν εχω βαλει φωτό της Σκούνας!

Όπως το πήρα:







__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη E36 RULES!! : 27-12-12 στις 17:34
Απάντηση με παράθεση
  #135  
Παλιά 27-12-12, 18:30
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Photo_your_non_BMW_car χαχα

Διαπίστωσα πως δεν εχω βαλει φωτό της Σκούνας!

Όπως το πήρα:







ενα ακριβως ιδιο..σε αριστη κατασταση ..μου το δινει ενας παππους...αλλα το λυπαμαι το κακομοιρικο να το γδυσω και να το κανω ντριφτ προτζεκτ...
Απάντηση με παράθεση
  #136  
Παλιά 27-12-12, 18:32
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
χαχαχα κι εγώ το ίδιο!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #137  
Παλιά 27-12-12, 18:34
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχα κι εγώ το ίδιο!
ελπιζω να μην μιλαμε για το ιδιο αμαξι .χαχααα! ποτε το πηρες...εσυ???
Απάντηση με παράθεση
  #138  
Παλιά 27-12-12, 18:35
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Τέλειοι οι πλαστικοί προφυλακτήρες των πιο νέων εκδόσεων (facelift??).

Η αυτοκόλλητη ταινία επίσης στα πλάγια πολύ ωραία. Θα σου δώσω φώτο από τη παλιά μου, μου την είχε ολόκληρη να τη δείς, μήπως θέλεις να την αντιγράψεις.

ΤΕΛΕΙΑ τα μαύρα πλαίσια στα παράθυρα. Chrome must die!

Να φύγει το σήμα Vauxall. Εϊναι κάτι που θεωρώ τραγικό. Opel έχεις. Τα vauxall δεν είναι τίποτα.
Είναι ανύπαρκτα και είναι εφεύρεση αγγλική για να αγοράζουν οι Βρετανοί ''τάχα'' δικά τους οχήματα.

Vauxall must die...λοιπόν.

Ας μην είχα ΤΑ προβλήματα...να μπορούσα να ασχοληθώ με μια Asconιτσα... δε γίνεται με τίποτα όμως
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #139  
Παλιά 27-12-12, 18:44
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
ελπιζω να μην μιλαμε για το ιδιο αμαξι .χαχααα! ποτε το πηρες...εσυ???
Τέλη Αυγούστου!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τέλειοι οι πλαστικοί προφυλακτήρες των πιο νέων εκδόσεων (facelift??).

Η αυτοκόλλητη ταινία επίσης στα πλάγια πολύ ωραία. Θα σου δώσω φώτο από τη παλιά μου, μου την είχε ολόκληρη να τη δείς, μήπως θέλεις να την αντιγράψεις.

ΤΕΛΕΙΑ τα μαύρα πλαίσια στα παράθυρα. Chrome must die!

Να φύγει το σήμα Vauxall. Εϊναι κάτι που θεωρώ τραγικό. Opel έχεις. Τα vauxall δεν είναι τίποτα.
Είναι ανύπαρκτα και είναι εφεύρεση αγγλική για να αγοράζουν οι Βρετανοί ''τάχα'' δικά τους οχήματα.

Vauxall must die...λοιπόν.

Ας μην είχα ΤΑ προβλήματα...να μπορούσα να ασχοληθώ με μια Asconιτσα... δε γίνεται με τίποτα όμως
Σ'ευχαριστώ Δημήτρη μου! Θα ανοιξω thread με ολη την διαδικασία! Έξω απο το σπίτι τα εκανα ολα!

Τα αυτοκολλητακια τα'χα δει σε κατι 400αρια Ascona και Manta και μ'αρεσαν! Αν και εδω που τα λεμε, μαλλον τα 5 χρονια στην Γηραια Αλβιωνα μου αφησαν κουσουρι και τα'βαλα χαχαχα

Ναι, του facelift ειναι οι προφυλακτήρες, αν και μου αρεσουν και οι παλιότεροι (ειπαμε, το κουσουρι!)

Μακάρι φιλε να μπορέσεις! Το δικο μου σε περιμένει για βόλτα πάντως!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #140  
Παλιά 27-12-12, 18:48
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Vauxall...ΟΥΣΤ...

Παρότι γαλουχήθηκα με τους μεταλλικούς προφυλακτήρες που είχε η δική μας, οι πλαστικοί είναι πιο ωραίοι (και σπορτιφ).
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:54.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.