Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-08-15, 03:05
Nick Z4 Ο χρήστης Nick Z4 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 21-08-2015
Μηνύματα: 1
Nick Z4 is on a distinguished road
Post Eρωτηση για Ζ4 μεταχειρισμενη

Καλησπέρα σε όλους.Θέλω να αγοράσω μια Ζ4 μεταχειρισμενη του 2006 με 60.000 στα 2200 κυβικα.Θα ήθελα κάποια σχόλια σας για την αξιοπιστία του αυτοκινητου και θέλω να ρωτησω ποσο μπορει να κατεβει η τιμη μετα απο διαπραγματευση με τον πωλητη από την αρχικώς αναγραφόμενη στην αγγελια....
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 25-08-15, 13:44
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick Z4 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σε όλους.Θέλω να αγοράσω μια Ζ4 μεταχειρισμενη του 2006 με 60.000 στα 2200 κυβικα.Θα ήθελα κάποια σχόλια σας για την αξιοπιστία του αυτοκινητου και θέλω να ρωτησω ποσο μπορει να κατεβει η τιμη μετα απο διαπραγματευση με τον πωλητη από την αρχικώς αναγραφόμενη στην αγγελια....
Γενικα το αυτοκινητο ειναι αξιοπιστο. Σε αυτα τα χιλιομετρα που αναφερεις μαλιστα ειναι κουτα(αν ειναι πραγματικα χλμ). Το εξακυλινδρο Μ54 ειναι τερας αξιοπιστιας και γενικα βρισκεις ανταλλακτικα αβερτα μεταχειρισμενα αν χρειαστεις ποτε.

Καποιοι εχουν χρειαστει να αλλαξουν το μοτερ της οροφης αλλα το προβλημα ειναι ουσιαστικα στην αποχετευση του νερου διπλα στο μοτερ. Μερικες φορες βουλωνουν με αποτελεσμα το μοτερ να καθεται στο νερο και να χαλαει.

Μια λογικη τιμη για Ζ4 2.2 πιστευω ειναι 8-9κ

Αμαξαρα!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 25-08-15, 15:18
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Τι τιμή στην δίνει δεν μας είπες?
Το αυτοκίνητο το έλεγξες? Ελληνικό ή εισαγωγής?
Λογικά το 2006 που λες ότι είναι, είναι μάλλον εισαγωγής μιας και το 1/2006 βγήκε το f/l και καταργήθηκε ο 2,2...
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:42.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.