Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #3211  
Παλιά 16-05-14, 14:29
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Μονο 20,000
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #3212  
Παλιά 16-05-14, 14:29
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Τώρα είσαι για τέτοια εσύ


__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3213  
Παλιά 16-05-14, 14:29
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Μονο 20,000
Ευχαριστώ Δημήτρη
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3214  
Παλιά 16-05-14, 14:31
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Ακριβο μαγαζι το Autom
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #3215  
Παλιά 16-05-14, 14:32
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Πανάκριβο αλλά έχει σταθερή πελατεία
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3216  
Παλιά 16-05-14, 14:35
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Oπως μου ειπε ο ιδιοκτητης του αρεσει περισσοτερο να το κοιταει παρα να το οδηγαει (οχι οτι εχει κατι μηχανικα αλλα ετσι ειναι οταν εχεις διαφορα supercar στο γκαραζ).

Το χρησιμοποιησε ελαχιστα στους 9 μηνες που το εχει και πληρωσε και καποια χρηματα να φτιαξει τις ελειψεις του για να το τελειοποιησει.

Θεωρω οτι με ενα σετ αμορτισερ μαμα ΟΕΜ κα μια κρεμαγιερα Ζ3 1.9i το αυτοκινητο εχει ''τελειωσει'' οριστικα.Του ειπα να μην το δωσει αλλα αυτος αποφασιζει μιας και το πηρε σε πολυ καλη τιμη μιας και εγω το ειχα παρει σε τιμη κρισης.

Μου φαινεται ειμαι απο τους ελαχιστους που το θελω για να το οδηγαω,να πηγαινω για μπανιο,να βαζω μεσα την γυναικα μου και το παιδι για βολτες κτλ-κτλ.

Θεωρω οτι επειδη το μαγαζι που ειναι και φιλος του Δημητρη εχει πελατες με τεραστιες τσεπες θα πουληθει αν και το θελει και ο ιδιος ο ιδιοκτητης της εκθεσης για την συλλογη του αν δεν πουληθει.

Οπως και να εχει εγω κοιταω μπροστα,στον στοχο μου προσηλωμενος εστω και αν χρειαστει να περιμενω αρκετα.Δεν θα το ξεχασω ποτε....μου φουντωσε ακομα περισσοτερο τον ποθο μου για Μ3 Ε30.

Να παει σε καλα χερια ευχομαι οπως το Μ3 Ε46 μου (και οχι το Μ3 Ε36 μου).
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3217  
Παλιά 16-05-14, 14:52
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
John την προσωπικη μου γνωμη για το αυτοκινητο την γνωριζεις παρολα αυτα η τιμη ειναι αρκετα "τσιμπημενη". Μακαρι να παει καπου καλα το αυτοκινητο αλλα καλο ειναι να μην οδηγουμε τις τιμες σε δυσθεώρητα ύψη.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #3218  
Παλιά 16-05-14, 15:01
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Δεν μου επιτρεπεται να σχολιασω την τιμη λογω του ηθους μου και επειδη ΕΓΩ του το πουλησα αλλα πλεον δεν ειναι δικο μου,ειναι περιουσια αλλου.

Εγω επειδη ψαχνω για τετοιο αυτοκινητο ειμαι ο πρωτος που δεν θελω να πανε οι τιμες στα υψη.

Παντως επειδη το ειχα και το πουλησα και το ξεκινησα απο αλλη τιμη και το εδωσα εκει σχεδον που το πηρα (ουσιαστικα ''εχασα'' τα φτιαξιματα μονο) οι τιμες αυτων των αυτοκινητων οπως εχω πει σε πολλους εδω μεσα δεν ειναι αυτες που βλεπουμε στο διαδικτυο.Ειναι πολυ πιο κατω ειδικα στην χωρα μας αυτη την εποχη με τις απειρες επιλογες.

Να πουλησει καποιος Μ3 Ε46 για να παρει Μ3 Ε30 μαλλον μονο εγω το εκανα και για να ξαναπαρει Μ3 Ε30 μαλλον μονο εγω θα το ξανακανω.Θελω να πω (και οχι για να το παιξω ο φανατικοτερος) οτι το κοινο ειναι πολυ-πολυ-πολυ-πολυ-πολυ-πολυ περιορισμενο.

Αλλο μου αρεσει το θαυμαζω και ΑΛΛΟ βγαζω απο την τραπεζα 12-15-20 χιλιαρικα και το αγοραζω.

Σε φιλους που το συζητηαγαμε που εχουνε γνησια Μ3 Ε30 οταν τους ειπα οτι δεν προκειται να παρουνε τα χρηματα που σκεφτονται παρεξηγηθηκανε κιολας αλλα ας ειναι.....οταν θα βαλουνε αγγελια ισως το ξανασκεφτουνε οτι δεν εχω τιποτα μαζι τους ή με τα αυτοκινητα τους.Απλα ειμαι στην αγορα καθε μερα και δεν κοιμαμαι ορθιος.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3219  
Παλιά 16-05-14, 15:08
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Εγω τα ξερω αυτα που λες και τα σεβομαι απολυτα. Αλλα δυστηχως στο ΕΛΛΑΝΤΑ δεν το βλεπουνε ολοι ετσι. Τα ιδια βλεπω εγω στην αγγελια που εβαλα το σκαθαρι μου. Παντως μακαρι το αυτοκινητο να παει σε καποιον που πραγματικα θα το δουλευει και να μην καταληξει αλλη μια garage Queen
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #3220  
Παλιά 16-05-14, 15:14
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Δημητρη να ξερεις και οτι πολλοι (οχι ολοι) απο αυτους που λενε ''δεν πουλαω'' το λενε οχι γιατι δεν θελουνε αλλα επειδη ξερουνε οτι το αμαξι δεν εχει πλεον την αξια που νομιζανε οτι εχει.
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.