Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - DIY

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 18-09-12, 14:06
Το avatar του χρήστη compact
compact Ο χρήστης compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 821
compact will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panagiotisE46ci Εμφάνιση μηνυμάτων
χθες μου παρουσιασε το προβλημα αυτο στο παραθυρο του συνοδηγου.εχω βγαλει το καλυμα και το μονωτικο .εχω ξεβιδωση και τον αεροσακο και τον εχω δεση να μην κρεμεται.
ρωτοντας σημερα καινουργιος ο γρυλος ο οποιος παει με τον μηχανισμο το μοτερακι ειναι 130 ευρο.δηλαδη τον παιρνουμε ενα 100αρικο χωρις φπα τοσο μου ειπαν 3 συνεργεια.στα 100 ευρω.τωρα εργατικα ενας ζητησε 25 ο αλλος 40 ευρω γιατι πρεπει να το κανει ηλεκτολογος .αυτο δεν μπωρω να καταλαβω σε τι χρειαζεται ο ηλεκτρολογος.....αλλιος την κανω μονος την δουλεια αν ειναι ευκολο να γλυτοσω και τα λεφτα
εχω γρυλους παραθυρων απο compact αν σε ενδιαφερει λογικα ταιριασει και σε coupe.
__________________
τρελο stock out στο
www.racemodels.gr με φανταστικες τιμες στα bmwakia!!(Kων/νος)
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 18-09-12, 20:42
Το avatar του χρήστη panagiotisE46ci
panagiotisE46ci Ο χρήστης panagiotisE46ci δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-05-2007
Μηνύματα: 568
panagiotisE46ci is on a distinguished road
αυτα τα εχω αποσυνδεση.ααα ρε γαμοτο τι χαζομαρες λενε στα συνεργεια, 3 μαλιστα μου ειπαν οτι πρεπει να το κανει ηλεκτρολογος και επειδη δεν εχουν περνουν απεξω .σημερα που πηρα το ανταλλακτικο τον ρωταω ειναι σιγουρα αυτο κανει για 46-ci δεξιου συνοδηγου ?ναιιιιιιιιιιι χιλια τα εκατο μου απαντα .το περνω παω στο αμαξι μετα και ειταν διαφορετικο.του το γυρισα πισο.
κομπακτ στιλε με π.μ. τιμη .
__________________

Na εισαι καλος απεναντι στους ανθρωπους καθως ανεβαινεις ,γιατι θα τους συναντησεις ολους κατεβαινωντας...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 20-09-12, 21:18
Το avatar του χρήστη panagiotisE46ci
panagiotisE46ci Ο χρήστης panagiotisE46ci δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-05-2007
Μηνύματα: 568
panagiotisE46ci is on a distinguished road
αλλαξα γρυλο παραθυρου.μεταχειρο τον εβγαλε μπρωστα μου απο ενα αλλο και τον εβαλα στον δικο μου.κοστοσ 50 ευρω.υποθεση μιας ωρας τοποθετηση ηταν και χωρις ηλεκτρολογο ...............χαζομαρες τελικα οτι θελει ηλεκτολογο για να γινει η δουλεια.δηλαδη να δωσω επιπλεον 25 ο φτηνοτερος και 35 ο ακριβοτερος στον ηλεκτρολογο που θα τον εβαζε.
__________________

Na εισαι καλος απεναντι στους ανθρωπους καθως ανεβαινεις ,γιατι θα τους συναντησεις ολους κατεβαινωντας...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 21-09-12, 06:18
Το avatar του χρήστη stauros772000
stauros772000 Ο χρήστης stauros772000 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-08-2006
Μηνύματα: 801
stauros772000 has a spectacular aura aboutstauros772000 has a spectacular aura about
μ'αρεσει που ενω μπορειτε να το κανετε μονοι σας,χλευαζετε τον επαγγελματια που πρεπει να ασχοληθει με το σαραβαλακι σας και θελετε να το κανει και δωρεαν.....οσο για το τι δουλεια χρειαζεται,και γιατι χρειαζεται ο επαγγελματιας,ελπιζω να μην το μαθετε με τον ζορικο τροπο(ακα φωτια απο βραχυκυκλωμα απο παπατζιδικη μονωση-στηριξη καλωδιων...)
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 21-09-12, 12:56
Το avatar του χρήστη panagiotisE46ci
panagiotisE46ci Ο χρήστης panagiotisE46ci δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-05-2007
Μηνύματα: 568
panagiotisE46ci is on a distinguished road
δεν ειναι ετσι..και εγω επαγγλεματιας ειμαι.τεχνικο επαγγελμα.αλλα ο σωστος μαστορας θα σου πει,οτι μπωρεις να το κανεις και μονος σου αν πιανουν τα χερια σου και οχι οπωσδηποτε πρεπει να ερθει ηλεκτολογος .αν παντα ειναι κατι που μπωρει να το κανει καποιος μονος σου. ετσι παει φιλε σταυρο και το εκτιμα και ο πελατης αυτο.οπως παλι και η τιμη.δεν ζητησα να μου το κανουν τζαμπα αλλα τα 25 ευρω ειναι καλα τα 35 ομως ειναι πολλα σαν εργασια την στιγμη που ολοι την ψαχνουν ακομα και στο ευρω.
__________________

Na εισαι καλος απεναντι στους ανθρωπους καθως ανεβαινεις ,γιατι θα τους συναντησεις ολους κατεβαινωντας...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 13-09-13, 15:45
Το avatar του χρήστη xristos318 valvetronic
xristos318 valvetronic Ο χρήστης xristos318 valvetronic δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Μηνύματα: 1
xristos318 valvetronic is on a distinguished road
να σας ρωτήσω ?? τα ανταλλακτικά του μηχανισμού από που θα τα πάρω που τα έχει ΕΔΩ;; http://www.ebay.de/sch/sis.html?_nkw...d=140386896250


na sas rotiso ?? ta antalaktika tou mixanismou apo pou tha ta paro pou ta exei EDO ?? http://www.ebay.de/sch/sis.html?_nkw...d=140386896250

Καλώς ήρθες. Διάβασε τους κανόνες. Δεν δεχόμαστε greeklish με καμία δικαιολογία.
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/faq.php
Το επόμενο που θα γράψεις με greeklish θα στο σβήσω δίχως άλλη προειδοποίηση..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rapid_fast : 13-09-13 στις 17:11
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 11-12-16, 18:19
Το avatar του χρήστη Dokimos e36
Dokimos e36 Ο χρήστης Dokimos e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-05-2013
Μηνύματα: 311
Dokimos e36 is on a distinguished road
Εχω ερωτησεις μιας και οι δυο γρυλοι στα παραθυρα μου στο e46 compact παρεδωσαν πνευμα..γι αυτους που τοποθετησαν το κιτ επισκευης απο ebay..τους εχει κρατησει ακομα μετα απο τοσα χρονια?η να παρω ετοιμο γρυλο καινουργιο(οχι γνησιο!π.χ meyle)?στα sedan,coupe,compact e46 οι γρυλοι ειναι ιδιοι?οι εχουν διαφορετικους κωδικους το καθενα?
__________________
"ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ.....ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ"..!!!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 12-12-16, 01:21
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dokimos e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω ερωτησεις μιας και οι δυο γρυλοι στα παραθυρα μου στο e46 compact παρεδωσαν πνευμα..γι αυτους που τοποθετησαν το κιτ επισκευης απο ebay..τους εχει κρατησει ακομα μετα απο τοσα χρονια?η να παρω ετοιμο γρυλο καινουργιο(οχι γνησιο!π.χ meyle)?στα sedan,coupe,compact e46 οι γρυλοι ειναι ιδιοι?οι εχουν διαφορετικους κωδικους το καθενα?
Οχι δεν ειναι ιδιοι .
Στο αμαξι που φαινεται και εχω ανεβασει το θρεντ ,το σετακι κρατησε 2 χρονια ανετα και πουληθηκε ,εκτοτε δεν γνωριζω.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 12-12-16, 12:43
Το avatar του χρήστη Dokimos e36
Dokimos e36 Ο χρήστης Dokimos e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-05-2013
Μηνύματα: 311
Dokimos e36 is on a distinguished road
Οκ ευχαριστω!μαλλον για σετακι κομπλε παω!
__________________
"ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ.....ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ"..!!!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 13-12-16, 02:29
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
φρόντισε να παραγγείλεις τα σωστά
εγώ στα δύο κόμπακτ που έχω έχουν και τα δύο διαφορετικές φίσσες

στο ένα ανεβαίνουν αυτόματα στο άλλο κατεβαίνουν αυτόματα και ανεβαίνουν αυτόματα όταν τρέχεις μόνο, και τα φισσάκια διαφορετικά όπως είπαμε

το κιτ επισκευής τι έχει μέσα ;

εγώ χρειάζομαι αυτό που πιάνει στο τζάμι του οδηγού γιατί τρίζει και δεν ξέρω πότε θα το πάρω απόφαση να το φτιάξω
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:09.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.