Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > GPS και Car PC

GPS και Car PC Συζητήσεις γύρω από το θέμα του GPS και των Car PCs. Σχόλια, τεχνική υποστήριξη, εφαρμογές, λειτουργικά προγράμματα κλπ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 09-03-10, 23:26
Το avatar του χρήστη sierra
sierra Ο χρήστης sierra δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 699
sierra will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw_trelamenos Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί φίλε sierra προσθέτω βάρος; Εκτός και αν εννοείς το βάρος του οδηγού που είναι λίγο υπερβολικό χεχε. Γιατί το λες αυτό; Την οθόνη που την έχω δει από κοντά ζυγίζει δεν ζυγίζει 100 γραμμάρια. Το hubάκι δε, είναι όσο μια παλάμη. Σάμπως και 2-din να έβαζα, δεν είναι το ίδιο σε βάρος;
Δεν θα πρέπει να συνδέσεις σε αυτό τα ξεχωριστά navigation, DVB-T, DVD,CD ,IPOD;Γι΄αυτό
λέω βάρος...
__________________
Ο χειρότερος αντρας η καλύτερη γυναίκα...
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 10-03-10, 06:30
ovelix Ο χρήστης ovelix δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 09-03-2010
Μηνύματα: 2
ovelix is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw_trelamenos Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγώ στο ψάξιμο είμαι φίλε!!!!!
δεν εχει ψαξει καθολου αυτος ο γνωστος μου και ειπα να ψαξω εγω.κατεβασα το προσπεκτους της Ζ4 και ειδα οτι μπορει καποις να βαλει και αλλα http://www.bmw.gr/master_rebrush/en/...form/form.html αλλα δεν ξερω αν μπαινουν μονο κμε παραγγελια απο την αρχη απο το εργοστασιο!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 10-03-10, 09:13
Το avatar του χρήστη georggge46
georggge46 Ο χρήστης georggge46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-11-2005
Μηνύματα: 548
georggge46 has a spectacular aura aboutgeorggge46 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sierra Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θα πρέπει να συνδέσεις σε αυτό τα ξεχωριστά navigation, DVB-T, DVD,CD ,IPOD;Γι΄αυτό
λέω βάρος...
Σιγα το βαρος φιλε μου.... πιο πολυ θα ζυγιζουν τα εχτρα κιλα του ιδιου του οδηγου μετα απο ενα καλο φαγοποτι....! Το μονο θεμα σε αυτη την περιπτωση ειναι η ελλειψη χωρου και στο που θα μπουν ολα τα προσθετα !
__________________
οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη georggge46 : 10-03-10 στις 09:18
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 10-03-10, 09:31
bmw_trelamenos Ο χρήστης bmw_trelamenos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2007
Μηνύματα: 163
bmw_trelamenos is on a distinguished road
Ούτως ή άλλως και ενσωματωμένα σε μία συσκευή να ήταν πάλι το ίδιο δεν θα ήτανε; Δεν με ενδιαφέρει να έχει τηλεόραση το αυτοκίνητο. Στο μεταξύ είμαι της άποψης όχι όλα σε ένα, γιατί συνήθως έχοντας εμπειρία από τα πολυμηχανήματα, αν χαλάσει κάτι αχρηστεύεται όλο το σύστημα. Δεν ξέρω αν το ίδιο συμβαίνει και σε αυτή τη περίπτωση του όλα σε ένα 2-din. Και να πω την αλήθεια, δεν θα με χάλαγε να μην υπάρχουν CD ή DVD δισκάκια, παρά μόνο USB Stick που έχουν χωρητικότητα πλέον όσο ένας σκληρός δίσκος
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 10-03-10, 11:09
Το avatar του χρήστη sierra
sierra Ο χρήστης sierra δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 699
sierra will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georggge46 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σιγα το βαρος φιλε μου.... πιο πολυ θα ζυγιζουν τα εχτρα κιλα του ιδιου του οδηγου μετα απο ενα καλο φαγοποτι....! Το μονο θεμα σε αυτη την περιπτωση ειναι η ελλειψη χωρου και στο που θα μπουν ολα τα προσθετα !
Αυτά μπαίνουν όλα πίσω, έχει θέσεις πίσω αριστερά σε ντουλαπάκι.Και μην ξεχνάς κάθε κομάτι έχει την δικιά του συσκευασία οπότε είναι έξτρα βάρος, ενώ το ένα έχει λιγότερο...
__________________
Ο χειρότερος αντρας η καλύτερη γυναίκα...
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 10-03-10, 11:14
Το avatar του χρήστη sierra
sierra Ο χρήστης sierra δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 699
sierra will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw_trelamenos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ούτως ή άλλως και ενσωματωμένα σε μία συσκευή να ήταν πάλι το ίδιο δεν θα ήτανε; Δεν με ενδιαφέρει να έχει τηλεόραση το αυτοκίνητο. Στο μεταξύ είμαι της άποψης όχι όλα σε ένα, γιατί συνήθως έχοντας εμπειρία από τα πολυμηχανήματα, αν χαλάσει κάτι αχρηστεύεται όλο το σύστημα. Δεν ξέρω αν το ίδιο συμβαίνει και σε αυτή τη περίπτωση του όλα σε ένα 2-din. Και να πω την αλήθεια, δεν θα με χάλαγε να μην υπάρχουν CD ή DVD δισκάκια, παρά μόνο USB Stick που έχουν χωρητικότητα πλέον όσο ένας σκληρός δίσκος
Η τεχνολογία έχει προχωρήσει πολύ και σπάνεια τα 2 din έχουν προβλήματα και αν χαλάσει κάτι φτιάχνεται. Οσο για το USB που λες,δεν σου έτυχε ποτέ να πάρεις ένα φίλο και να σου πει βάλε αυτό το cd να το ακούσουμε;
__________________
Ο χειρότερος αντρας η καλύτερη γυναίκα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sierra : 10-03-10 στις 11:17
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 10-03-10, 11:21
ermis1975 Ο χρήστης ermis1975 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-12-2004
Μηνύματα: 773
ermis1975 will become famous soon enough
Κάτι πήρε το μάτι μου για κινέζικα ? Ενημερωτικά πάντως ακόμα και ακριβά επώνυμα προιόντα κατασκευάζονται στη Κίνα (πχ το Αμερικανικο IPHONE!, τα NIKE καθώς και πολλά άλλα. Υπάρχουν κινέζικα και "κινέζικα". Είναι απλά να μη σου τύχει.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 10-03-10, 11:52
Το avatar του χρήστη georggge46
georggge46 Ο χρήστης georggge46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-11-2005
Μηνύματα: 548
georggge46 has a spectacular aura aboutgeorggge46 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ermis1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάτι πήρε το μάτι μου για κινέζικα ? Ενημερωτικά πάντως ακόμα και ακριβά επώνυμα προιόντα κατασκευάζονται στη Κίνα (πχ το Αμερικανικο IPHONE!, τα NIKE καθώς και πολλά άλλα. Υπάρχουν κινέζικα και "κινέζικα". Είναι απλά να μη σου τύχει.
καμμια σχεση.....!!!!! Τα μεν επωνυμα που φτιαχνονται στην κινα κατασκευαζονται κατω απο πολυ αυστηρες προδιαγραφες και με ποιοτικα υλικα ,τα δε κινεζικα μαρκας ''ντινουαλιγκτσιντζουνγκ'' φτιαχνονται χωρις αυστηρες προδιαγραφες και με ευτελη υλικα...! Η μερα με την νυχτα φιλε μου !
__________________
οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο...
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 10-03-10, 13:11
bmw_trelamenos Ο χρήστης bmw_trelamenos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2007
Μηνύματα: 163
bmw_trelamenos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georggge46 Εμφάνιση μηνυμάτων
καμμια σχεση.....!!!!! Τα μεν επωνυμα που φτιαχνονται στην κινα κατασκευαζονται κατω απο πολυ αυστηρες προδιαγραφες και με ποιοτικα υλικα ,τα δε κινεζικα μαρκας ''ντινουαλιγκτσιντζουνγκ'' φτιαχνονται χωρις αυστηρες προδιαγραφες και με ευτελη υλικα...! Η μερα με την νυχτα φιλε μου !
Όλα είναι θέμα κόστους και φτηνών εργατικών χεριών δηλαδή!!! Και κάτω από ποιο brand φτιάχνονται βέβαια.

Φίλε georgee μπορεί να μου έχει τύχει ή να μην μου έχει τύχει να χρειαστεί να παίξω cdάκι γνωστού, αλλά ρε φίλε, από τι στιγμή που είδα πως κόβεται αυτό το κέρατο το πλαστικό, όπως στο prospectus που σου έστειλα, ξενέρωσα κυριολεκτικά. Και έχω δει κάτι high-tech της Alpine φίλε, πολύ τρέλα!!!!! Και το δικό σου είναι πολύ εργαλείο που έχεις εγκαταστήσει.
Πες μου, κάτι:Αν θέλω να πουλήσω το αμάξι μου στο μέλλον, πως μπορώ να το επαναφέρω στην εργοστασιακή του κατάσταση; Γιατί αυτός ο Γερμανός, να μην φτιάχνει πιο universal το ταμπλό του, έτσι ώστε να μπορεί να μπει κάτι aftermarket, επώνυμο ή μη, χωρίς τέτοιες ιστορίες;;;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bmw_trelamenos : 10-03-10 στις 13:18
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:40.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.