Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 08-02-10, 22:50
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sokin M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
α οκ καταλαβα

καλη συνεχεια
Ωραία...αφού κατάλαβες,τα λέμε
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 09-02-10, 00:22
Το avatar του χρήστη Octane
Octane Ο χρήστης Octane δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Μηνύματα: 933
Octane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sokin M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
θα σου απαντησω εγω να καταλαβεις

λιγοι απο εδω μεσα δεν τους αρεσει να τους περνανε υποδιαιστερα αυτοκινητα απο αυτο που εχουν

ετσι λοιπον αρκετοι κατοχοι των Μ3 το κοιταζουν ποιο ζεστα το θεμα να τσουλαει καλα

τωρα μιας και λες για ευαισθησιες πρεπει να εχεις ψυχη και στομαχι για να ασχοληθεις γενικα με το tuning
Το "να τους περνανε κλπ" αναφερεται σε πατηματα να υποθεσω ετσι (?!?) , οχι σε καποια διαδρομη ή πίστα...

Αρα μπαινουν στο τρυπακι να κερδισουν μια , δυο , τρεις καροτσες με στοχο να μην τους περνανε uno turbo , rallye nos , 20vt τέζα κ παει λεγοντας...

Ευτυχως που τετοια ατομα ειναι οι εξαιρεσεις των πελατων της Μ3... , μιας κ προφανως το αμαξακι δεν φτιαχτηκε γι'αυτους...

Απο κει που θα μπορουσε να τα κανει ολα με τον καλυτερο τροπο...κατανταει να ζει τη ζωη ενος κακοβελτιωμενου πουντότζιτου... (συνεργειο - πατημα - συνεργειο)

Ψυχη κ στομαχι να εχεις να ασχοληθεις , αλλα να αναγνωριζεις κ το νοημα στο καθετι , να το εκτιμας γι'αυτο που ειναι κ να το φτανεις εκει που του αρμοζει.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 09-02-10, 12:42
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Το έχουμε ξαναπεί, το m3 δεν είναι κοντράδικο, μπορεί να σου ρίξει αναπάσα στιγμή το οποιοδήποτε τσιγκλισμένο τουρμπάτο hatchback. Εάν κάποιος μπεί στη λογική της κόντρας και των βελτιώσεων απλά χάνει το νόημα του m και καλύτερα θα είναι να περάσει στην κατηγορία των evo ΄που είναι πολύ βελτιώσιμα αυτοκίνητα. Ξέρουμε και ξέρω αρκετούς που βελτίωσαν τον s54 και ακόμη δεν μπορούν να κάνουν το αμάξι τους να δουλέψει σωστά. Mέχρι και η ac-schnitzer τον s54 δεν τον αγγίζει καθόλου.
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 09-02-10, 12:59
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Το έχουμε ξαναπεί, το m3 δεν είναι κοντράδικο, μπορεί να σου ρίξει αναπάσα στιγμή το οποιοδήποτε τσιγκλισμένο τουρμπάτο hatchback. Εάν κάποιος μπεί στη λογική της κόντρας και των βελτιώσεων απλά χάνει το νόημα του m και καλύτερα θα είναι να περάσει στην κατηγορία των evo ΄που είναι πολύ βελτιώσιμα αυτοκίνητα. Ξέρουμε και ξέρω αρκετούς που βελτίωσαν τον s54 και ακόμη δεν μπορούν να κάνουν το αμάξι τους να δουλέψει σωστά. Mέχρι και η ac-schnitzer τον s54 δεν τον αγγίζει καθόλου.

0000000000000000

Το πολύ εξάτμιση για ήχο...
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 09-02-10, 13:00
Το avatar του χρήστη Sokin M3
Sokin M3 Ο χρήστης Sokin M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-04-2008
Μηνύματα: 473
Sokin M3 will become famous soon enough
ολα καλα αυτα που λετε αλλα υπαρχει μ3 τσιγκλισμενο που ριχνει 2κολωνο+ σε μαμα Μ3.......

οποτε αφηστε τα δεν γινετε,δεν φτιαχνετε και τα δεν δεν δεν........

οποτε θελετε το Μ3 αυτο ειναι διαθεσιμο και για δοκιμουλα
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 09-02-10, 13:10
Το avatar του χρήστη NICK_M3
NICK_M3 Ο χρήστης NICK_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-09-2005
Μηνύματα: 1.221
NICK_M3 will become famous soon enoughNICK_M3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sokin M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
ολα καλα αυτα που λετε αλλα υπαρχει μ3 τσιγκλισμενο που ριχνει 2κολωνο+ σε μαμα Μ3.......

οποτε αφηστε τα δεν γινετε,δεν φτιαχνετε και τα δεν δεν δεν........

οποτε θελετε το Μ3 αυτο ειναι διαθεσιμο και για δοκιμουλα
μην φορτώνεις κ μην μπριζώνεις άδικα νικ....

τα παιδιά μιλάνε απο αυτά που έχουν δει/ακούσει....

κ εγω αν με ρωτήσει κάποιος τι να κάνει στο Μ3 τώρα μετα απο 4 χρόνια θα του έλεγα...φρένα μπρος- πισω, λάστιχα κ ΟΔΗΓΑ το, το γ@μημένο....
αντε βάλε κ ενα τελικό να ακούς κατι...

αυτά θα τα έλεγα τώρα...μετά απο οτι έχω κάνει κ ότι έχω τραβήξει....όπως μου τα έλεγε κ εμενα κάποτε κάποιος κ δεν άκουγα...( ευτυχώς που τσίμπησα κ κάποια φράγκα στο ζουληχτό απο κάποιους πελάτες μου κ μπόρεσα κ έπαιξα με το αυτοκινητό μου.... )
__________________

Natural Aspirated...
12,7 compression ratio,CSL intake,288/280 cams,head work
much much more...
QSDS
...

Mια ζωή Μ3 που είναι πουταν@ και κυρία...
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 09-02-10, 14:11
Το avatar του χρήστη Octane
Octane Ο χρήστης Octane δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Μηνύματα: 933
Octane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sokin M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
ολα καλα αυτα που λετε αλλα υπαρχει μ3 τσιγκλισμενο που ριχνει 2κολωνο+ σε μαμα Μ3.......

οποτε αφηστε τα δεν γινετε,δεν φτιαχνετε και τα δεν δεν δεν........

οποτε θελετε το Μ3 αυτο ειναι διαθεσιμο και για δοκιμουλα
Φιλε μου πραγματικα , χωρις παρεξηγηση αλλα μαλλον μπερδευεις το bmw-motorsport.gr με το dragster.gr...
Εδω ειναι ενας χωρος με ιδιοκτητες κ "φιλους" της bmw και υπαρχουν πολλες μεριδες ανθρωπων:

- Καποιοι εχουν ακομα το συνδρομο της κουρσας ,
- αλλοι γουσταρουν τη συγκεκριμενη αιγλη κ ποιοτητα (κ μπαινουν σε audi κ τους κακοφαινεται...ελεος... ) ,
- μερικοι γουσταρουν τα neon , τις αεροτομες α λα sniper wing κ το γυαλισμα καθε μερα ,
- πολλοι πανε για κοψιδια με πριν κ μετα βολτουλα με τις μπεμπες τους ,
- λιγο λιγοτεροι παιρνουν τα βραδια τα βουνα κ με καθε αφορμη στην πορεια λιωνουν στις κοντρες μεταξυ τους κ με οποιον αλλο τυχει , ετσι για τη φαση , για την πλακα , για τροφη συζητησεων με ανοιχτα μυαλα , κ μολις κατσει πανε κ σε καμια πιστα ,

Δυο πραγματα ομως ειναι σιγουρα!! Πως:
- ΟΛΟΙ γουσταρουν τα M γι'αυτο που πραγματικα ειναι , και
- ΕΝΑΣ ασχολειται ΜΟΝΟ με τις κοντρες.
Ε εκεινον θα τον βρεις κ στα 2 προαναφερθεντα forums , αλλα μετρησεις μηκους (αν κ το πλατος ειναι αυτο που μετραει περισσοτερο...το ξερουν κ οι κοτες... , δεν πειραζει , ο,τι εχει ο καθενας μετραει...) γινονται στο αλλο

Οπως ειπε κ ο NICK , οδηγησε το να το χαρεις το αμαξακι σου κ ασε τα 2κολωνα γιατι:
1) Δεν φτιαχτηκε για να στηνεται με το Yugo του αεροπορου (ασχετα αν μπορει...) , κ
2) θα εμφανιστει καποια στιγμη κανενα "μαμα" 46αρι αλλα με σχεσατο σειριακο κ θα ψαχνεις να το κομπρεσσοτουρμπισεις απο τη στεναχωρια , γιατι οπως σε ξερω... θα πληγωθεις...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 09-02-10, 15:10
Το avatar του χρήστη Sokin M3
Sokin M3 Ο χρήστης Sokin M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-04-2008
Μηνύματα: 473
Sokin M3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NICK_M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
μην φορτώνεις κ μην μπριζώνεις άδικα νικ....

τα παιδιά μιλάνε απο αυτά που έχουν δει/ακούσει....

κ εγω αν με ρωτήσει κάποιος τι να κάνει στο Μ3 τώρα μετα απο 4 χρόνια θα του έλεγα...φρένα μπρος- πισω, λάστιχα κ ΟΔΗΓΑ το, το γ@μημένο....
αντε βάλε κ ενα τελικό να ακούς κατι...

αυτά θα τα έλεγα τώρα...μετά απο οτι έχω κάνει κ ότι έχω τραβήξει....όπως μου τα έλεγε κ εμενα κάποτε κάποιος κ δεν άκουγα...( ευτυχώς που τσίμπησα κ κάποια φράγκα στο ζουληχτό απο κάποιους πελάτες μου κ μπόρεσα κ έπαιξα με το αυτοκινητό μου.... )
ρε Νικολα δεν φορτωνω,εχω συνηθησει με τους ξερολες που μονο εχουν ακουσει,δει και δεν ξερω τι αλλο..........μεχρι εκει εχουν δει και μεχρι εκει θελουν να δουν.......αλλωστε αποψεις ανταλασουμε εδω μεσα........

παντως εμενα οσοι με ρωτησουν για το τι μπορουν να κανουν στο s54 τους απαντω η οπως εισαι η κομπρεσσορα(αναλογα και τι λεει η τσεπη τους)

τα υπολοιπα ειναι ημιμετρα
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 09-02-10, 15:17
Το avatar του χρήστη NICK_M3
NICK_M3 Ο χρήστης NICK_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-09-2005
Μηνύματα: 1.221
NICK_M3 will become famous soon enoughNICK_M3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Octane Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε μου πραγματικα , χωρις παρεξηγηση αλλα μαλλον μπερδευεις το bmw-motorsport.gr με το dragster.gr...
Εδω ειναι ενας χωρος με ιδιοκτητες κ "φιλους" της bmw και υπαρχουν πολλες μεριδες ανθρωπων:

- Καποιοι εχουν ακομα το συνδρομο της κουρσας ,
- αλλοι γουσταρουν τη συγκεκριμενη αιγλη κ ποιοτητα (κ μπαινουν σε audi κ τους κακοφαινεται...ελεος...)
- μερικοι γουσταρουν τα neon , τις αεροτομες α λα sniper wing κ το γυαλισμα καθε μερα ,
- πολλοι πανε για κοψιδια με πριν κ μετα βολτουλα με τις μπεμπες τους ,
- λιγο λιγοτεροι παιρνουν τα βραδια τα βουνα κ με καθε αφορμη στην πορεια λιωνουν στις κοντρες μεταξυ τους κ με οποιον αλλο τυχει , ετσι για τη φαση , για την πλακα , για τροφη συζητησεων με ανοιχτα μυαλα , κ μολις κατσει πανε κ σε καμια πιστα ,

Δυο πραγματα ομως ειναι σιγουρα!! Πως:
- ΟΛΟΙ γουσταρουν τα M γι'αυτο που πραγματικα ειναι , και
- ΕΝΑΣ ασχολειται ΜΟΝΟ με τις κοντρες.
Ε εκεινον θα τον βρεις κ στα 2 προαναφερθεντα forums , αλλα μετρησεις μηκους (αν κ το πλατος ειναι αυτο που μετραει περισσοτερο...το ξερουν κ οι κοτες... , δεν πειραζει , ο,τι εχει ο καθενας μετραει...) γινονται στο αλλο

Οπως ειπε κ ο NICK , οδηγησε το να το χαρεις το αμαξακι σου κ ασε τα 2κολωνα γιατι:
1) Δεν φτιαχτηκε για να στηνεται με το Yugo του αεροπορου (ασχετα αν μπορει...) , κ
2) θα εμφανιστει καποια στιγμη κανενα "μαμα" 46αρι αλλα με σχεσατο σειριακο κ θα ψαχνεις να το κομπρεσσοτουρμπισεις απο τη στεναχωρια , γιατι οπως σε ξερω... θα πληγωθεις...
μήπως εχεις ΠΑΡΑσοβαρέψει μικρε????
__________________

Natural Aspirated...
12,7 compression ratio,CSL intake,288/280 cams,head work
much much more...
QSDS
...

Mια ζωή Μ3 που είναι πουταν@ και κυρία...
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 09-02-10, 15:18
Το avatar του χρήστη NICK_M3
NICK_M3 Ο χρήστης NICK_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-09-2005
Μηνύματα: 1.221
NICK_M3 will become famous soon enoughNICK_M3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sokin M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε Νικολα δεν φορτωνω,εχω συνηθησει με τους ξερολες που μονο εχουν ακουσει,δει και δεν ξερω τι αλλο..........μεχρι εκει εχουν δει και μεχρι εκει θελουν να δουν.......αλλωστε αποψεις ανταλασουμε εδω μεσα........

παντως εμενα οσοι με ρωτησουν για το τι μπορουν να κανουν στο s54 τους απαντω η οπως εισαι η κομπρεσσορα(αναλογα και τι λεει η τσεπη τους)

τα υπολοιπα ειναι ημιμετρα
θα μείνω στο " ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ "
__________________

Natural Aspirated...
12,7 compression ratio,CSL intake,288/280 cams,head work
much much more...
QSDS
...

Mια ζωή Μ3 που είναι πουταν@ και κυρία...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.