Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιά 02-08-05, 00:10
Το avatar του χρήστη manosbmw318ie30
manosbmw318ie30 Ο χρήστης manosbmw318ie30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2004
Μηνύματα: 482
manosbmw318ie30 is on a distinguished road
Cool M3 E30

Ότι και να πω θα είναι πλεονασμός για την αρρώστια μου με τη Μ3 Ε30...
__________________
Έξυπνα αυτοκίνητα για χαζούς ανθρώπους
Απάντηση με παράθεση
  #72  
Παλιά 02-08-05, 00:58
Το avatar του χρήστη DRIFTER
DRIFTER Ο χρήστης DRIFTER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 423
DRIFTER is on a distinguished road
Mπροστά σε αυτό το αμάξι τα λόγια περιτέυουν και τα σάλια τους μαζεύούν όλοι οι δήθεν γρήγοροι
__________________
ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ H DRIFTER

Κάθε πλατεία και χαρά κάθε στροφή και τρέλα δώσε κλώτσο να γυρίσει το Ε30 να σβουρίσει ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #73  
Παλιά 02-08-05, 15:03
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
ΜΥΘΟΣ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΑ
ΜΙΑ ΖΩΗ Ε30 Μ3


Τι να πω ρε παιδια καθε φορα που βλεπω μια (εστω και... μαιμου) μου ερχεται να βαλω τα κλαματα σαν μικρο παιδακι που βλεπει ενα παιχνιδι σε μια βιτρινα και οι δικοι του δεν του το αγοραζουν.

ΕΡΩΤΗΣΗ:
Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΕΛΙΞΕ
1. τι γυναικες εβγαζε
2. τι γουστα τους εκαναν
3. αφου συνειδητοποιησαν τι εφτιαξαν, τι εκαναν μετα (


Η BMW πρεπει να τους γνωρισει στον χρηστακη και μετα να τον απολυσει.
Απάντηση με παράθεση
  #74  
Παλιά 03-08-05, 15:29
ygkamoulak Ο χρήστης ygkamoulak δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-09-2004
Μηνύματα: 54
ygkamoulak is on a distinguished road
ΑΠΟΡΙΑ

ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ Μ3 Ε30 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΥ SITE ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Μ3 Ε30 ΕΙΝΑΙ 1) ΓΝΗΣΙΟΤΑΤΟ 2) ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ 3) ΣΕ ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΕ ΕΛΕΓΧΟΣ -ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ SITE.ΤΟ Μ3 ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΜΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ ΚΑΠΟΙΩΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ-ΑΠΟΡΙΑ ΕΚΘΕΣΑ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ygkamoulak : 03-08-05 στις 15:31
Απάντηση με παράθεση
  #75  
Παλιά 03-08-05, 15:46
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Φιλε μου ο φανατισμος υπαρχει και η λατρεια η μεγαλη ομως στις περισοτερες των περιπτωσεων το θεμα ειναι οικονομικο....οπως εγω για παραδειγμα που ως γνωστων εχω ψυχωση με το Ζ3 Μ coupe...ομως αν καποιος το πουλαγε σαφως και δεν θα ειχα προς το παρον την δυνατοτητα να το παρω...αυτο δεν πιστευω ομως οτι με κανει λιγοτερο οπαδο του συγκεκριμενου αυτοκινητου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 03-08-05 στις 15:53
Απάντηση με παράθεση
  #76  
Παλιά 03-08-05, 15:59
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
ygkamoulak> Προσωπικά πιστεύω ότι αυτό έχει να κάνει με την όχι και τόσο κατασταλαγμένη άποψη. Τι θέλω να πω. Πολλοί έχουν μεγάλη αγάπη γι' αυτό το αυτοκίνητο και δηλώνουν ότι το λατρεύουν, και γι'αυτό θα έκαναν πολλές θυσίες. Όμως, όταν έρθει η ώρα της αλήθειας (νέα αγορά), όλοι αναθεωρούν τις απόψεις τους. Και αυτό συχνά, γιατί ποιος θέλει ένα αυτοκίνητο που δεν είναι άνετο, που θα έχει συνέχεια βλάβες, που θα θέλει πολλά χρήμματα για συντήρηση, που έχει υψηλή κατανάλωση καυσίμου και είναι και παλιό? Εγώ προσωπικά ξέρω μόνο ένα τέτοιο άτομο, που είναι αρκετά πυροβολημένο για να κάνει μια τέτοια κίνηση (φυσικά αποκλείονται άτομα που έχουν πολλά χρήμματα και μπορούν να έχουν πολλά αυτοκίνητα).

Γιατί, κάποιος αντί μιας νέας 316ci, μπορεί να αγοράσει μια μετ/νη Μ3 Ε30 σε καλή κατάσταση (στα ίδια χρήμματα). Ποιος θα το έκανε όμως?

Χαίρομαι που δεν το πούλησες τελικά. Είναι ένα πολύ σπάνιο και ιδιαίτερο αυτοκίνητο. Σου εύχομαι να το χαίρεσαι και να το προσέχεις για πάντα!

ΥΓ: Φυσικά είμαστε off topic, αλλά δεν θα σβήσω τα posts
Απάντηση με παράθεση
  #77  
Παλιά 03-08-05, 15:59
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ygkamoulak
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ Μ3 Ε30 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΥ SITE ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Μ3 Ε30 ΕΙΝΑΙ 1) ΓΝΗΣΙΟΤΑΤΟ 2) ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ 3) ΣΕ ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΕ ΕΛΕΓΧΟΣ -ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ SITE.ΤΟ Μ3 ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΜΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ ΚΑΠΟΙΩΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ-ΑΠΟΡΙΑ ΕΚΘΕΣΑ
Κι εγω, αν μπορουσα να παρω Μ3 Ε30, που δεν μπορω λογω ηλικιας, θα επαιρνα ενα αλλο που ειχα ακουσει οτι πωλειται γυρω στα 15.000 ευρω! evoII νομιζω ηταν, υπεραριστο, γνησιο κλπ!
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #78  
Παλιά 03-08-05, 16:02
Το avatar του χρήστη moutraklas
moutraklas Ο χρήστης moutraklas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2005
Μηνύματα: 490
moutraklas is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ygkamoulak
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ Μ3 Ε30 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΥ SITE ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Μ3 Ε30 ΕΙΝΑΙ 1) ΓΝΗΣΙΟΤΑΤΟ 2) ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ 3) ΣΕ ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΕ ΕΛΕΓΧΟΣ -ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ SITE.ΤΟ Μ3 ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΜΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ ΚΑΠΟΙΩΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ-ΑΠΟΡΙΑ ΕΚΘΕΣΑ

το ότι το λατρεύει το σύνολο σχεδόν των BMWδόφιλων είναι ένα πράγμα... αναμφισβήτητο...

το πόσοι μπορούν πραγματικά να αγοράσουν και να συντηρούν ένα τέτοιο αυτοκίνητο έιναι τελείως άλλο πράγμα όμως...

και έχε υπόψη σου επιπλέον ότι δεν έιναι ένα αυτοκίνητο που το παίρνεις για να σε καλύπτει στις καθημερινές σου μετακινήσεις (ή ακόμα κι αν αυτό αντέχει, δεν νομίζω ότι θα το υποβάλει κανείς σε αυτά τα βασανιστήρια ή δεν θα μπορεί να αντέξει το κόστος συντήρησης που προυποθέτει η συχνή χρήση του), το έχεις για το μεράκι σου...

πόσοι λες μπορούν να διαθέσουν ανα πάσα στιγμή κάμποσες αρκετές χιλιάδες ευρώ για την αγορά ενός "δεύτερου" για αυτούς αυτοκινήτου???

κι εγώ, αν εκείνη τη στιγμή το παιδί αυτό μου λέγε "στο πουλάω", την ίδια εκείνη στιγμή που ήμουν και στην κατάσταση σοκ και η λογική είχε παέι περίπατο, δεν θα το παιρνα. πολύ απλά, δεν έχω τις 20-30 χιλ ευρώ που μπορεί να κοστίζει τώρα ένα τέτοιο αμάξι (δεν θυμάμαι πόσο το έδινες εσύ) μόνο και μόνο για να ικανοποιήσω τις αισθήσεις μου και καμία πραγματική όμως ανάγκη... Δυστυχώς για μένα πρώτα από όλα... Γνωρίζεις πολύ καλά πως η αγορά τετοιου είδους οχημάτων είναι πολύ περιορισμένη και με ιδιαίτερα χαρακτηριστικά.

άλλο λοιπόν το τι θέλεις, άλλο το τι μπορείς...

Τέλος, εγώ θα ήμουν ευτυχής στη θέση σου που δεν εμφανίστηκε κανείς να το ζητήσει (αλήθεια, άσχετα από το club, δεν έιχες προσφορές από ιδιώτες, δεν το έβαλες σε αγγελίες?) και το έχεις ακόμα...

υγ. άσχετο, αλλά γράφεις με μικρά plsss? thnx
__________________
Tasos

ABS
Anti Bangle System

E30 ///M3 blinks the eye...: “Take this steering wheel and I will show you what sports motoring and genuine driving passion can really be!
Απάντηση με παράθεση
  #79  
Παλιά 03-08-05, 16:19
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ygkamoulak
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ Μ3 Ε30 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΥ SITE ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Μ3 Ε30 ΕΙΝΑΙ 1) ΓΝΗΣΙΟΤΑΤΟ 2) ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ 3) ΣΕ ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΤΟΝΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΕ ΕΛΕΓΧΟΣ -ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ SITE.ΤΟ Μ3 ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΜΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ ΚΑΠΟΙΩΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ-ΑΠΟΡΙΑ ΕΚΘΕΣΑ
Πολύ σωστή η απορία σου και για εμένα έχει μόνο μία απάντηση μιάς και θέλω και μπορώ να αποκτήσω ένα Μ3 Ε30 τώρα που έχω εταιρικό αυτοκίνητο να κινούμαι.

Η τιμή που ζητούσες ήταν εξωφρενική!!! Ακόμη και πολλά δις να είχα πάνω από 17.000 δεν έδινα για ένα τέλειο αλλά απλό Μ3.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #80  
Παλιά 03-08-05, 16:23
Το avatar του χρήστη cHaOtIc_dRaGoN_Gr
cHaOtIc_dRaGoN_Gr Ο χρήστης cHaOtIc_dRaGoN_Gr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-01-2005
Μηνύματα: 167
cHaOtIc_dRaGoN_Gr is on a distinguished road
Arrow ΜΠΑ...

Εμενα φίλε μου,αυτό το κάρο είναι το όνειρό μου.....

Πολλοί το λένε αυτό,αλλα μπροστά στην αστραυτερή γυαλάδα και στην μεγάλη ζήτηση απο πλευρά των γυναικών (απο θέμα μούρης δηλαδή),αλλα και απο πλευρά ασφάλειας-άνεσης και service όπως ειπώθηκε,όλοι επιλέγουν ενα καινούριο 316..(Εγώ πάντως οχι)

Γενικά είμαι υπέρ των μεταχειρισμένων..
Γιατί να πάρω ενα 1600 με τα λευτά που μπορώ να πάρω το θηρίο που πάντα ήθελα?

Πάντως,αν μετά από 6-7 χρόνια το πουλήσεις,το παίρνω άνετα
Είμαι 18 και πιστέυω πως αν πάρω τέτοιο τουτου με την πρώτη θα με ψάχνουν όλοι....Καλύτερα να περάσω πρώτα ορισμένα κατώτερης HP,όπως ενα 318 η 320 (Ε30 πάντα)..

Πάντως για να μην παραπονιεσαι,αν θές εγώ το βλέπω με περισσό ενθουσιασμό το Μ3,αν δεν έχεις πρόβλημα με τα σάλια στο κάθισμά σου...και αν δεν έχεις πρόβλημα που δεν το αγοράζω


18αρης έφη...
__________________
iT's ThE eNd Of ThE WoRlD tHaTs wE kNoW iT
BuT bMw E30 iS tHe BeSt CaR!
///M POWER
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.