Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-09-10, 15:21
kmilioris Ο χρήστης kmilioris δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-02-2010
Μηνύματα: 47
kmilioris is on a distinguished road
Αλλαγή χρώματος.

Έχω ένα Ε81 λευκό και πριν μερικές μέρες πέτυχα ένα Skyline λευκό με πέρλα και μου μπήκε η ιδέα να το βάψω έτσι (το κόστος για μένα θα είναι μόνο το χρώμα).
Έχει κάνει κανείς άλλος κάτι παρόμοιο?
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 14-09-10, 13:31
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Δεν θα αγόραζα ΠΟΤΕ μεταχειρισμένο αυτοκίνητο που έχει αλλάξει το χρώμα, έστω και την απόχρωση.

Για την ακρίβεια δεν θα πήγαινα να το δω καν γιατί θα το θεωρούσα χάσιμο χρόνου καθότι θα ήταν μάλλον κατεστραμμένο από κάποια στούκα.

Με λίγα λόγια θα δυσκολευτείς να το πουλήσεις μετά.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 14-09-10, 15:14
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Talking

Έχεις το αυτοκίνητό σου σε ένα από τα καλύτερα χρώματα..........


άποψή μου, άφησέ το όπως είναι !


(αν θέλεις να ξοδέψεις κάποια χρήματα, βάλε ανθρακί ζάντες 17΄+ , άλλαξε τα νίκελ χαρακτηριστικά "νεφρά" της BMW με άλλα μαύρα - επίσης βάλε και τους //M προφυλακτήρες εμπρός-πίσω)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ihatch : 14-09-10 στις 15:23
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 14-09-10, 15:56
kmilioris Ο χρήστης kmilioris δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-02-2010
Μηνύματα: 47
kmilioris is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θα αγόραζα ΠΟΤΕ μεταχειρισμένο αυτοκίνητο που έχει αλλάξει το χρώμα, έστω και την απόχρωση.

Για την ακρίβεια δεν θα πήγαινα να το δω καν γιατί θα το θεωρούσα χάσιμο χρόνου καθότι θα ήταν μάλλον κατεστραμμένο από κάποια στούκα.

Με λίγα λόγια θα δυσκολευτείς να το πουλήσεις μετά.

Βασικά έχεις δίκιο σε αυτό που λες για την μεταπώληση απλά δεν έχω σκοπό να το πουλήσω, αλλά να το πετάξω όταν πια δεν θα πηγαίνει αλλό….

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 316e36compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχεις το αυτοκίνητό σου σε ένα από τα καλύτερα χρώματα..........


άποψή μου, άφησέ το όπως είναι !


(αν θέλεις να ξοδέψεις κάποια χρήματα, βάλε ανθρακί ζάντες 17΄+ , άλλαξε τα νίκελ χαρακτηριστικά "νεφρά" της BMW με άλλα μαύρα - επίσης βάλε και τους //M προφυλακτήρες εμπρός-πίσω)
Όλα αυτά τα έχω βάλει (για την ακρίβεια όσο μου αρέσουν), και απλά σκέφτομαι το χρώμα… μου άρεσε παρα πολύ!!

Θα δούμε....
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 14-09-10, 16:22
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Σκέψου και τη λύση των μεμβρανών, αν κάποιο από τα προσφερόμενα χρώματα σε καλύπτει...
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 14-09-10, 17:59
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kmilioris Εμφάνιση μηνυμάτων

Όλα αυτά τα έχω βάλει (για την ακρίβεια όσο μου αρέσουν), και απλά σκέφτομαι το χρώμα… μου άρεσε παρα πολύ!!

Θα δούμε....

...........
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 14-09-10, 18:45
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
δεν γνωριζω για περλα αλλα εγω αν σκεφτομουνα να κρατησω το αμαξι που ειχα θα προχωρουσα στην αλλαγη χρωματος απο κοκκινο σε alpine weiss και μαλιστα σε πολυ καλη τιμη .
Οποτε αν σου αρεσει και διαθετεις χρημα να το κανεις θα ειναι και ιδιαιτερο
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 14-09-10, 21:08
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kmilioris Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω ένα Ε81 λευκό και πριν μερικές μέρες πέτυχα ένα Skyline λευκό με πέρλα και μου μπήκε η ιδέα να το βάψω έτσι (το κόστος για μένα θα είναι μόνο το χρώμα).
Έχει κάνει κανείς άλλος κάτι παρόμοιο?
Η πέρλα θα σου κοστίσει πολύ να ξέρεις!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 14-09-10, 21:10
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θα αγόραζα ΠΟΤΕ μεταχειρισμένο αυτοκίνητο που έχει αλλάξει το χρώμα, έστω και την απόχρωση.

Για την ακρίβεια δεν θα πήγαινα να το δω καν γιατί θα το θεωρούσα χάσιμο χρόνου καθότι θα ήταν μάλλον κατεστραμμένο από κάποια στούκα.

Με λίγα λόγια θα δυσκολευτείς να το πουλήσεις μετά.
Εντελώς φιλικά γιατί να έχει τρακάρει ντε και καλά εγώ θέλω να το κάνω ένα φρεσκάρισμα για να γίνει κούκλα γιατί είναι 25 χρονών (αν και δεν παίζει να το πουλήσω ποτέ) αλλά νομίζω ότι μπορείς να δεις το αμάξι αν είναι τρακαρισμένο ή απλά ξαναβαμμένο από πιο σημαντικά σημεία
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-09-10, 09:12
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KAZA Εμφάνιση μηνυμάτων
Εντελώς φιλικά γιατί να έχει τρακάρει ντε και καλά εγώ θέλω να το κάνω ένα φρεσκάρισμα για να γίνει κούκλα γιατί είναι 25 χρονών (αν και δεν παίζει να το πουλήσω ποτέ) αλλά νομίζω ότι μπορείς να δεις το αμάξι αν είναι τρακαρισμένο ή απλά ξαναβαμμένο από πιο σημαντικά σημεία
Γιατί είναι ίσως και φυσιολογικό να φρεσκάρεις οχήματα 25 ετίας, αλλά όχι και Ε81 που είναι μετά βίας 2-3 ετών.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.