Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Σημαντικά Αρχεία

Σημαντικά Αρχεία Εδώ θα τοποθετούνται σημαντικά για τη λειτουργεία του αυτοκινήτου αρχεία και τεχνικά στοιχεία. ΜΟΝΟ ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΠΗΓΕΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 18-11-07, 15:15
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Repair εχω βρει μόνο για E30 - E28 - E34
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=10028
και σύντομα θα ανεβάσω λινκ και απο Ε36...Για Ε46 και άλλα μοντέλα ψάχνω ακόμα...
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 27-11-07, 08:45
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
BMW Service Repair Manual 3 Series E30 E36 E46

Φιλοι καλημερα.
Ελαβα χθες μετα απο αγορα μεσω ebay ενα BMW SERVICE REPAIR MANUAL.Βρισκεται στην παρακατω διευθυνση για περισσοτερες πληροφοριες http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...70700445.Ειναι 3cd πολυ χρησιμα και ευχρηστα.Θελουν εγκατασταση στον υπολογιστη και περιγραφουν τα παντα απο ανταλλακτικα μεχρι προτεινομενες λυσεις σε προβληματα.
Ας περιγραψει καποιος γνωστης τον τροπο που μπορω να το μοιραστω μαζι σας.Αν μπορει να ανεβει καπου στο δικτυο και να το λαμβανετε ή μεσω torrent.Δεν εχω ξαναεπιχειρησει κατι παρομοιο.
Φιλικα
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 27-11-07, 08:47
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
BMW Service Repair Manual 3 Series E30 E36 E46

Φιλοι καλημερα.
Ελαβα χθες μετα απο αγορα μεσω ebay ενα BMW SERVICE REPAIR MANUAL.Βρισκεται στην παρακατω διευθυνση για περισσοτερες πληροφοριες http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...m=220170700445 Ειναι 3cd πολυ χρησιμα και ευχρηστα.Θελουν εγκατασταση στον υπολογιστη και περιγραφουν τα παντα απο ανταλλακτικα μεχρι προτεινομενες λυσεις σε προβληματα.
Ας περιγραψει καποιος γνωστης τον τροπο που μπορω να το μοιραστω μαζι σας.Αν μπορει να ανεβει καπου στο δικτυο και να το λαμβανετε ή μεσω torrent.Δεν εχω ξαναεπιχειρησει κατι παρομοιο.
Φιλικα
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 27-11-07, 09:38
Το avatar του χρήστη georgyboy
georgyboy Ο χρήστης georgyboy δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 31-10-2007
Μηνύματα: 13
georgyboy is on a distinguished road
Κανένα link που να έχει Radio/Navigation manuals?
Για την ακρίβεια ψάχνω Χ3 3,0 2004 Rad/Nav manual με Radio Proffessional DSP, Navigation Business και bluetooth. Έχω το γερμανικό αλλά δεν καταλαβαίνω γρί! Το ψάχνω στα Αγγλικά ή ιδανικά στα Ελληνικά. Στην αντιπροσωπία δεν το βρίσκουν ούτε ώς ανταλλακτικό να το παραγγείλω!
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 27-11-07, 09:43
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Οι κωδικοι τους στο realoem φαινονται μια χαρα και υπάρχει και στα ελληνικα
πχ: http://www.realoem.com/bmw/showparts...90&hg=01&fg=16
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 27-11-07, 10:47
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw318vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλοι καλημερα.
Ελαβα χθες μετα απο αγορα μεσω ebay ενα BMW SERVICE REPAIR MANUAL.Βρισκεται στην παρακατω διευθυνση για περισσοτερες πληροφοριες http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...m=220170700445 Ειναι 3cd πολυ χρησιμα και ευχρηστα.Θελουν εγκατασταση στον υπολογιστη και περιγραφουν τα παντα απο ανταλλακτικα μεχρι προτεινομενες λυσεις σε προβληματα.
Ας περιγραψει καποιος γνωστης τον τροπο που μπορω να το μοιραστω μαζι σας.Αν μπορει να ανεβει καπου στο δικτυο και να το λαμβανετε ή μεσω torrent.Δεν εχω ξαναεπιχειρησει κατι παρομοιο.
Φιλικα
Γεια σου φίλε συνονόματε...Μου ακούγεται πολύ καλό αυτό το repair που αγόρασες και θα ήθελα να το μπάξω στη συλλογή μου με τα έγγραφα του αυτοκινήτου μου (αφού καταστρέψαμε που καταστρέψαμε τα ηλεκτρικά ας προχωρήσουμε και στα μηχανικά...χαχααχχαχαχαχαχα!!!!!!).Είδα ότι είσαι Πειραιά...Εγω κατεβαίνω σχεδόν κάθε μέρα στο πανεπιστήμιο Πειραιά...Αν μπορούσες να μου τα κάνεις μια copyιά και να βρεθούμε κάπου στον Πειραιά να μου τα δώσεις θα σου ήμουν ευγνώμων...Περιμένω νεα σου,φιλικά Βασίλης...
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 27-11-07, 10:57
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
Ευχαριστως να σε εξυπηρετησω....εγω μενω Νεο Φαληρο.Θα στα κοπιαρω,πιθανοτατα αυριο,απλα θα μπεις στο κοπο να περασεις απο το Φαληρο να τα παρεις.Το τηλ. ειναι 6932364384



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σου φίλε συνονόματε...Μου ακούγεται πολύ καλό αυτό το repair που αγόρασες και θα ήθελα να το μπάξω στη συλλογή μου με τα έγγραφα του αυτοκινήτου μου (αφού καταστρέψαμε που καταστρέψαμε τα ηλεκτρικά ας προχωρήσουμε και στα μηχανικά...χαχααχχαχαχαχαχα!!!!!!).Είδα ότι είσαι Πειραιά...Εγω κατεβαίνω σχεδόν κάθε μέρα στο πανεπιστήμιο Πειραιά...Αν μπορούσες να μου τα κάνεις μια copyιά και να βρεθούμε κάπου στον Πειραιά να μου τα δώσεις θα σου ήμουν ευγνώμων...Περιμένω νεα σου,φιλικά Βασίλης...
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 27-11-07, 11:00
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Ok φίλε μου...Κανένα πρόβλημα...Με το πάσο σου...Εγώ κατά Πέμπτη με Παρασκευή θα μπορώ...Θα έχεις τηλεφωνο μου σύντομα...Σε ευχαριστώ πάρα πολύ πάντως...

Y.Γ Κάνε μου και τα τρια cd και το 36 και το 30 αν είναι...Θα σου φέρω τα αντίστοιχα empty δισκάκια..χιχιχι!!
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 27-11-07, 11:16
Το avatar του χρήστη georgyboy
georgyboy Ο χρήστης georgyboy δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 31-10-2007
Μηνύματα: 13
georgyboy is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konas Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι κωδικοι τους στο realoem φαινονται μια χαρα και υπάρχει και στα ελληνικα
πχ: http://www.realoem.com/bmw/showparts...90&hg=01&fg=16
Ε τότε μάλλον δεν το βρήκαν στην Αντιπροσωπία επειδή το αμάξι μου είναι κατασκευής 11/03 και στα Ελληνικά το manual που θέλω βλέπω ότι βγήκε το 2005. Να ρωτήσω όμως κάτι. Στο λινκ που μου έστειλες στον πίνακα όλα τα manual είναι ακριβώς τα ίδια αλλά σε διαφορετική γλώσσα? Το ρωτάω γιατί ο πρώτος κωδικός που είναι στα Γερμανικά είναι το manual που έχω. Αυτό σημαίνει ο κωδικός που λέει EL που είναι στο τέλος είναι ακριβώς το ίδιο με το DE που είναι πάνω πάνω?

Ευχαριστώ
Γιώργος
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 27-11-07, 11:25
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgyboy Εμφάνιση μηνυμάτων
Ε τότε μάλλον δεν το βρήκαν στην Αντιπροσωπία επειδή το αμάξι μου είναι κατασκευής 11/03 και στα Ελληνικά το manual που θέλω βλέπω ότι βγήκε το 2005. Να ρωτήσω όμως κάτι. Στο λινκ που μου έστειλες στον πίνακα όλα τα manual είναι ακριβώς τα ίδια αλλά σε διαφορετική γλώσσα? Το ρωτάω γιατί ο πρώτος κωδικός που είναι στα Γερμανικά είναι το manual που έχω. Αυτό σημαίνει ο κωδικός που λέει EL που είναι στο τέλος είναι ακριβώς το ίδιο με το DE που είναι πάνω πάνω?

Ευχαριστώ
Γιώργος
Αυτο το λινκ στο εβαλα ως παραδειγμα. Το γεγονος οτι το manual βγηκε το 2005 δεν σημαινει οτι δεν μπορουν να το βρουν. Απο το ιδιο λινκ ο κωδικος (part number) gia to ΕL = Ελληνικο φαινεται πιο κατω (13ο στη σειρα που ανηγει μετα) και ειναι OWNER'S HANDBOOK, NAVI BUSINESS EL, E83, E85109/2005 01492600034 και ΝΑΙ ειναι το ιδιο manual στα Ελληνικα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.