Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 08-05-13, 00:10
lefterishatzi Ο χρήστης lefterishatzi δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-08-2009
Μηνύματα: 134
lefterishatzi is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eddie51066 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πως θα καταλαβω αν εχει τα 14500 και οχι 40000.... Γιατι με το ματι δεν πιστευω μα φαινεται.... Δεν λεμε να εχει 100000 και να τ εκανε 14500 αλλα μου φαινεται περιεργο κοντα 4 χρονων αμαξι με 14500.... Απο τ τιμονι-ταμπλο-καθισματα και γενικα τ εσωτερικο δεν νομιζω να μπορεις να διακρινεις την διαφορα των 14500 με τα 40000.... Αν εχεις καποιον αξιοπιστο τροπο πες μου να μαθω κ εγω
Τι να σου πω. Όπως θα ελέγξεις τα άλλα ελέγχεις και αυτό. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει οπωσδηποτε ένα αυτοκίνητο που πουλιέται να είναι φορτωμένο με χλμ. Μπορέι να ήταν βόλτας ή οτιδήποτε άλλο. Και επίσης γιατί αυτό με τα 40000 χλμ να μην ήταν 100000χλμ και τα 60000 χλμ να ήταν 150000χλμ κοκ.

Δικιά σου επιλογή είναι πάντως. Εγώ το έβαλα γιατί το θεώρησα αξιόλογο στα λεφτά που κοιτάς.

Πάντως μιας και το αναφέρεις πιο πάνω. Δεν είναι από τα αυτοκίνητα που θα ζητήσουν μόνο λαδάκια-φίλτρα. Οπότε λάβε το σοβαρά υπόψη για την κίνηση που θα κάνεις
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 08-05-13, 03:04
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Yπάρχουν και αυτοκίνητα με πραγματικά χιλιόμετρα. Το Ε92 320 του πατέρα μου είναι 2008, το πήρε καινούριο, και έχει κάνει λίγο κάτω από 30.000 χιλιόμετρα.
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 08-05-13, 04:22
eddie51066 Ο χρήστης eddie51066 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 05-05-2013
Μηνύματα: 27
eddie51066 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Yπάρχουν και αυτοκίνητα με πραγματικά χιλιόμετρα. Το Ε92 320 του πατέρα μου είναι 2008, το πήρε καινούριο, και έχει κάνει λίγο κάτω από 30.000 χιλιόμετρα.
Τι να πω....μακαρι να ειναι κ αυτος ο τυπος που το ειχε σαν τον πατερα σου....λιγα τα αμαξια με πραγματικα χιλιομετρα στην αγορα παντως...ειδικα απο μαντρα. Για την εγγυηση δεν ξερει κανεις τελικα? μπορουμε να ανανεωσουμε ή οχι??
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 08-05-13, 06:47
Το avatar του χρήστη Mdenax
Mdenax Ο χρήστης Mdenax δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-11-2006
Μηνύματα: 35
Mdenax is on a distinguished road
Μήν κολάς με τα χλμ. εγώ αγορασμένο καινούργιο ε90 του 2007 εχω 14,500χλμ.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 08-05-13, 16:43
eddie51066 Ο χρήστης eddie51066 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 05-05-2013
Μηνύματα: 27
eddie51066 is on a distinguished road
Τελικα τ συζητησα και με αλλους.... Και αφηνω την περιπτωση Ε92.... Και ανοιγω ενα αλλο κεφαλαιο... Αυτο της Audi A4 1.8 tfsi 163HP... Σας ευχαριστω πολυ ολους για τις πληροφοριες που μου δωσατε και τον χρονο που αφιερωσατε για να λυσετε τις αποριες μ. Ευχαριστω ξανα!!!
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 08-05-13, 17:25
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eddie51066 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τελικα τ συζητησα και με αλλους.... Και αφηνω την περιπτωση Ε92.... Και ανοιγω ενα αλλο κεφαλαιο... Αυτο της Audi A4 1.8 tfsi 163HP... Σας ευχαριστω πολυ ολους για τις πληροφοριες που μου δωσατε και τον χρονο που αφιερωσατε για να λυσετε τις αποριες μ. Ευχαριστω ξανα!!!
Δε νομίζω ότι συγκρίνονται ιδιαίτερα τα 2 αμάξια αφού το ένα είναι κουπέ και το άλλο σεντάν.
Με Α5 θα μπορούσε να συγκριθεί η Ε92 αλλά έτσι κι αλλιώς δεν παίζει να βρεις εύκολα Α5-Α4 1.8 tsi με τα 15-16 χιλιάρικα που'χεις σαν μπάτζετ.
Εκτός κι αν μιλάς για το προηγούμενο Α4.

Όπως και να'χει, καλό ψάξιμο!
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 08-05-13, 17:29
MarinosE46 Ο χρήστης MarinosE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-11-2012
Μηνύματα: 792
MarinosE46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eddie51066 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τελικα τ συζητησα και με αλλους.... Και αφηνω την περιπτωση Ε92.... Και ανοιγω ενα αλλο κεφαλαιο... Αυτο της Audi A4 1.8 tfsi 163HP... Σας ευχαριστω πολυ ολους για τις πληροφοριες που μου δωσατε και τον χρονο που αφιερωσατε για να λυσετε τις αποριες μ. Ευχαριστω ξανα!!!
Καλησπέρα,αφήνεις την περίπτωση Ε92 που σε σύγκριση με παλιά bmw είναι αναξιόπιστη και πας σε γκρουπ VAG που είναι 10 φορές πιο αναξιόπιστο...Οπως και να έχει καλή αγορά να έχεις.
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 08-05-13, 18:14
Το avatar του χρήστη Driftakos
Driftakos Ο χρήστης Driftakos δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 22-01-2009
Μηνύματα: 1.233
Driftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of light
καλό ψάξιμο, καλή συνέχεια, καλά χιλιόμετρα όποια και αν ειναι η τελική επιλογή και εις το επανειδείν.
__________________
ο Γιατρός μπορεί να θάψει τα λάθη του, ενώ ο αρχιτέκτονας το πολύ πολύ να σου προτείνει να φυτέψεις ένα αναρριχητικό φυτό...

avatar: special thnx to E36rules [driftson]
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 08-05-13, 19:07
Το avatar του χρήστη xristaras
xristaras Ο χρήστης xristaras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2006
Μηνύματα: 593
xristaras will become famous soon enough
Τελικά φαινόταν απο την αρχή ότι δεν θα κατεληγε σε bmw, αλλο αμαξι το Α4 και άλλο το 316 μέρα με τη νυχτα αλλά και διαφορετικες προσεγγίσεις, το ένα σπορ κουπε και το άλλο οικογενειακό.
Νομιζω ότι το παλικάρι αν δεν οδηγησει και καταλήξει τι ακριβως θέλει θα πέσει στην παγίδα να πάρει αυτό που καιει λιγότερο και εχει τα λιγοτερα χλμ, πάντως BMW και AUDi δεν θα ειναι, τον βλέπω για κανένα καινουργιο C4 diesel ή κατι άλλο...
Καλό ψάξιμο και κουράγιο γιατί δεν αγοράζεις τσιγαρα και τσίχλες...
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 08-05-13, 22:23
eddie51066 Ο χρήστης eddie51066 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 05-05-2013
Μηνύματα: 27
eddie51066 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε νομίζω ότι συγκρίνονται ιδιαίτερα τα 2 αμάξια αφού το ένα είναι κουπέ και το άλλο σεντάν.
Με Α5 θα μπορούσε να συγκριθεί η Ε92 αλλά έτσι κι αλλιώς δεν παίζει να βρεις εύκολα Α5-Α4 1.8 tsi με τα 15-16 χιλιάρικα που'χεις σαν μπάτζετ.
Εκτός κι αν μιλάς για το προηγούμενο Α4.

Όπως και να'χει, καλό ψάξιμο!
Το Α5 φιλτατε ξεφευγει σε τιμη... Οποτε κραταω την μουρατη Α4 περιπου 2008-2010... Δεν μ χαλαει τ συγκεκριμενο σενταν... Κ εχει κ δυνατο κινητηρα. Εκτος κ αν το βγαλετε κ αυτο ρε παιδια σαπιο.. Τι να πω δεν ξερω.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.