Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιά 02-02-11, 17:33
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
ναι...ώντος είναι τραγικά ακριβή...προτιμώ με τα ίδια λεφτά να έχω κάβα μια τετράδα cup
καβάτζα και μου μένουν και άλλα 2 κατοστάρικα...πάντως όλοι όσοι πατάτε, σκεφτήτε το
σοβαρά την επόμενη φορά να βάλετε το συγκεκριμένο λάστιχο...είναι απλά τέλειο, ακόμα
και για καθημερινή χρήση...να το'ξερα νωρίτερα μόνο ρε γμτ...απίστευτο κράτημα...ειδικά
αν ζεσταθεί κιόλα, μιλάμε για εκκινήσεις τετρακίνητου το Μ3...
Απάντηση με παράθεση
  #112  
Παλιά 02-02-11, 17:54
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
συμφωνώ ... εγώ 300$ έδωσα ... αν ήταν να δώσω 1300 δε ξέρω αν θα το έκανα ... πάντως είναι πάνω από 25 κιλά η διαφορά
Απάντηση με παράθεση
  #113  
Παλιά 02-02-11, 18:27
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
για 300 ενοείτε πως και εγώ θα τα έδινα...
Απάντηση με παράθεση
  #114  
Παλιά 02-02-11, 18:42
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Ποσα κιλα ειναι η μπαταρια του Μ3 η κανονικη για να εχουν τοσα κιλα διαφορα?
Απάντηση με παράθεση
  #115  
Παλιά 02-02-11, 18:50
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Ρε σεις τι το ψάχνετε? Την επόμενη φορά που θα πάρουμε αμάξι πρέπει να μετρήσουμε όλα τα τεχνικά χαρακτηριστικά για να μην μας δουλεύουν όπως κάνει η Bmw. Άλλα αντί άλλων τόσο το ανακοινώσιμο βάρος όσο και η ισχύς! Για το μόνο που είμαι σίγουρος πια είναι πως είναι πισωκίνητο...
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.
Απάντηση με παράθεση
  #116  
Παλιά 02-02-11, 18:53
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε σεις τι το ψάχνετε? Την επόμενη φορά που θα πάρουμε αμάξι πρέπει να μετρήσουμε όλα τα τεχνικά χαρακτηριστικά για να μην μας δουλεύουν όπως κάνει η Bmw. Άλλα αντί άλλων τόσο το ανακοινώσιμο βάρος όσο και η ισχύς! Για το μόνο που είμαι σίγουρος πια είναι πως είναι πισωκίνητο...
χαχαχαχα...ωραίος.
όπως και να'χει, χαλάλι του...είναι και γ@μώ τ'αμάξια το ρημάδι.
πολύ απλά, δεν το βαριέσαι με τπτ ρε το σιχαμένο το πράμα...
Απάντηση με παράθεση
  #117  
Παλιά 24-02-11, 22:29
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Thumbs up μετρήσεις vbox

μου εκανε σήμερα δύο μετρησεις με vbox ένας φίλος και θα στείλει τα αποτελέσματα στον Μάνο για να τα μελετησει και αν μπορέσει να ποσταρει και την γραφική παρασταση των αποτελεσματων.
Η εξωτερικη θερμοκρασια ηταν 16 βαθμοι, το λαμπακι αναμενο, λαστιχα pilot cup, η ασφαλτος σούπερ και ευθεία ( θα φανεί και απ τα διαγράμματα νομίζω)
Χωρίς να θέλω να είμαι υπερβολικός, εχω την εντυπωση οτι εκανα και 1-2 λάθη στις αλλαγες και θα φανούν και αυτα, αν όντος έγιναν.

Με launch control καταφερα και εγραψα 0-100 σε 4,8 και 400μ σε 13 δευτερα ακριβώς.
Χωρις την χρήση launch control έκανα 0-100 σε 5 δευτερα και 400αρι σε 13,2.

Περιμένω και ελπιζω να λάβει το μέιλ ο Μάνος για να ποσταρει και χρόνους οπως 60-160 και 100-200.

Δεν εκανα αλλες δοκιμές γιατι απο την μία λυπηθηκα τον δίσκο (ερχεται και track day την Κυριακή) και απ την αλλη ειμαι τυχερός που δεν έμεινα και απο βενζίνη.
Απάντηση με παράθεση
  #118  
Παλιά 24-02-11, 22:37
Το avatar του χρήστη manos///3
manos///3 Ο χρήστης manos///3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 773
manos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura about
Oι χρονοι ειναι σουπερ!!!!

Πες στον Ριχαρδο να μου στειλει μειλ τωρα.
Απάντηση με παράθεση
  #119  
Παλιά 24-02-11, 23:06
Το avatar του χρήστη billarasm3
billarasm3 Ο χρήστης billarasm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-04-2010
Μηνύματα: 140
billarasm3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
μου εκανε σήμερα δύο μετρησεις με vbox ένας φίλος και θα στείλει τα αποτελέσματα στον Μάνο για να τα μελετησει και αν μπορέσει να ποσταρει και την γραφική παρασταση των αποτελεσματων.
Η εξωτερικη θερμοκρασια ηταν 16 βαθμοι, το λαμπακι αναμενο, λαστιχα pilot cup, η ασφαλτος σούπερ και ευθεία ( θα φανεί και απ τα διαγράμματα νομίζω)
Χωρίς να θέλω να είμαι υπερβολικός, εχω την εντυπωση οτι εκανα και 1-2 λάθη στις αλλαγες και θα φανούν και αυτα, αν όντος έγιναν.

Με launch control καταφερα και εγραψα 0-100 σε 4,8 και 400μ σε 13 δευτερα ακριβώς.
Χωρις την χρήση launch control έκανα 0-100 σε 5 δευτερα και 400αρι σε 13,2.

Περιμένω και ελπιζω να λάβει το μέιλ ο Μάνος για να ποσταρει και χρόνους οπως 60-160 και 100-200.

Δεν εκανα αλλες δοκιμές γιατι απο την μία λυπηθηκα τον δίσκο (ερχεται και track day την Κυριακή) και απ την αλλη ειμαι τυχερός που δεν έμεινα και απο βενζίνη.
μπραβο τσιφ!!!!
τρομεροι χρονοι!!!!!
__________________
BMW M3 e46 '05 smgII
Απάντηση με παράθεση
  #120  
Παλιά 25-02-11, 00:31
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
πολύ ωραίος χρόνος !!! ...

πως γίνεται όμως να έκανες λάθος και μάλιστα σε 2 αλλαγές !!! ... τι άλλο να σου κάνει η BMW ??? το μόνο που είχες να κάνεις ήταν να πιέσεις ένα λεβιέ !!! ... χιχιχιχιχιιχιχιχιχιχ ....

όταν φτιάξει τα διαγράμματα ο Μάνος πάντως θέλω να τα δω ... ειδικά συγκριτικά με τα δικά του και του Στράτου (με το 335)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.