Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 10-06-09, 21:44
SPYROS-MUSIC-CABRIO Ο χρήστης SPYROS-MUSIC-CABRIO δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 25-10-2006
Μηνύματα: 1.120
SPYROS-MUSIC-CABRIO is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από crazy_beaver Εμφάνιση μηνυμάτων
Α ενοεις για να πιασει η μπεκιερα στην εισαγωγη.Εγω αυτο το ξεπερασα κανοντας την πατεντα με τα λαμακια !!!!!!
σωστος......
εγω τα πηρα ολα πακετο οποτε δεν παιχτηκε πατεντα.......
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 10-06-09, 22:26
Το avatar του χρήστη agrotis328
agrotis328 Ο χρήστης agrotis328 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 840
agrotis328 will become famous soon enoughagrotis328 will become famous soon enough
325 απο 90-94 150 cc/min
325 του 95 το τελευταιο πριν βγει ο μ52 190 cc/min
328 250 cc/min

δηλαδη καμια σχεση τα μπεκ τα μπεκ απο το 28αρι αλλα και γενικα τα μπεκ του μ52 ειναι διαφορετικα απο του μ50 και ειναι αρκετα για πολλα αλογα μιας και το μ3 3.2 εχει τα ιδια
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 10-06-09, 22:27
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Άρα μπεκ αφήνουμε τα ίδια διότι διαφορετικά χάνουμε?

Αγρότης κανε μας και εσύ μια παρουσίαση το δικό σου!!!!!Αν θυμάμαι από ότι έχω διαβάσει εδώ και εκεί έχεις βάλει πραγματάκια πάνω!!!!!!!!!!Όλο και κάτι θα βρεθεί να σε ρωτήσουμε
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 20-06-09 στις 23:02 Αιτία: συγχώνευση 2 post
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 10-06-09, 22:33
Το avatar του χρήστη agrotis328
agrotis328 Ο χρήστης agrotis328 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 840
agrotis328 will become famous soon enoughagrotis328 will become famous soon enough
τα εχω γραψει ολα αναλυτικα με δυναμομετρησεις
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 10-06-09, 23:00
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Λοιπον βαζω εγω ενα λινκ απο ενα ποστ σου για οποιον αλλο θελει να το δει και προχωρω σε ερωτησεις!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...54&postcount=1

Τι προγραμα φορας? Απο εξατμιση εχεις κανει τιποτα?Οι εκεντροφοροι ποσο σου πηγανε?Ευχαριστω!
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 10-06-09, 23:58
SUPERCHARGER Ο χρήστης SUPERCHARGER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-08-2006
Μηνύματα: 841
SUPERCHARGER will become famous soon enoughSUPERCHARGER will become famous soon enough
Το Ε36 Μ3 3.2 φωραει μπεκ της BOSCH με κωδικο που τελειωνει σε 151 και ειναι 290cc.
Τα ιδια φωρουσανε και τα Punto GT δευτερης γενειας...
__________________
Τα αλογα δεν ειναι στραγαλια...............
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 11-06-09, 00:02
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
επισης ο εκκεντροφορος του US M3 κανει πολυ καλη δουλεια απο οτι μου ειπαν
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 11-06-09, 00:13
Το avatar του χρήστη agrotis328
agrotis328 Ο χρήστης agrotis328 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 840
agrotis328 will become famous soon enoughagrotis328 will become famous soon enough
φοραω ετοιμο προγραμμα απο ποια εταιρια δεν εχω ιδεα αλλα καποια επωνυμη

απο εξατμιση εβγαλα καταλυτες και τους ξαναβαλα μιας και η δυναμομετρηση εδειξε οτι η διαφορα ηταν μηδαμινη απλως κρατουσε τη δυναμη για καμια 100-200 στροφες παραπανω μετα τους καταλυτες εχω inox σωληνα μεχρι το τελικο το οποιο ειναι χειροποιητο εντελως ελευθερο οποτε καταλαβες οτι φοραω οτοασπιδες

οι εκκεντροφοροι dbillas 260/248 κοστισαν 900 ευρο αγορα και 100 τοποθετηση δουλευουν ανετα και με μαμα προγραμμα απο οτι μου ειπανε σε μαιλ που τους εστειλα και οτι θα δωσουν 13-14 αλογα,το οποιο επιβεβαιωθηκε στη δυναμομετρηση
ουτε θεμα με στεγνωμα υπαρχει παρ ολο που φοραει χοανη εκκεντροφορους και εισαγωγη μ50 μιας και στο δυναμομετρο εδειξε 13 με 13,5 στις 5000 με 6000 και 12,9 στον κοφτη
βγαζει κανονικα καρτα καυσαεριων μιας και οι δυο εξατμισεις δειχνουν τελεια καυσαερια καπου 1.003, που να μην ειχε και 300.000 χιλιομετρα....

το μ3 3,2 απο οτι εχω δει φοραει 0280150440 τα οποια ειναι ιδια με του 328

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SUPERCHARGER Εμφάνιση μηνυμάτων
Το Ε36 Μ3 3.2 φωραει μπεκ της BOSCH με κωδικο που τελειωνει σε 151 και ειναι 290cc.
Τα ιδια φωρουσανε και τα Punto GT δευτερης γενειας...
εγω παντως τα μονα που βλεπω να τελειωνουν σε 151 ειναι

το 0280150151 το οποιο το φορεσε ενα παλιο τριλιτρο του 77 και εχει 304 cc στα 3 μπαρ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 20-06-09 στις 23:03 Αιτία: συγχώνευση 3 post
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 11-06-09, 02:29
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panose30 Εμφάνιση μηνυμάτων
επισης ο εκκεντροφορος του US M3 κανει πολυ καλη δουλεια απο οτι μου ειπαν

Γι αυτο ξερουμε τιποτα παραπανω?Το εχει κανει κανεις?


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
φοραω ετοιμο προγραμμα απο ποια εταιρια δεν εχω ιδεα αλλα καποια επωνυμη

απο εξατμιση εβγαλα καταλυτες και τους ξαναβαλα μιας και η δυναμομετρηση εδειξε οτι η διαφορα ηταν μηδαμινη απλως κρατουσε τη δυναμη για καμια 100-200 στροφες παραπανω μετα τους καταλυτες εχω inox σωληνα μεχρι το τελικο το οποιο ειναι χειροποιητο εντελως ελευθερο οποτε καταλαβες οτι φοραω οτοασπιδες

οι εκκεντροφοροι dbillas 260/248 κοστισαν 900 ευρο αγορα και 100 τοποθετηση δουλευουν ανετα και με μαμα προγραμμα απο οτι μου ειπανε σε μαιλ που τους εστειλα και οτι θα δωσουν 13-14 αλογα,το οποιο επιβεβαιωθηκε στη δυναμομετρηση
ουτε θεμα με στεγνωμα υπαρχει παρ ολο που φοραει χοανη εκκεντροφορους και εισαγωγη μ50 μιας και στο δυναμομετρο εδειξε 13 με 13,5 στις 5000 με 6000 και 12,9 στον κοφτη
βγαζει κανονικα καρτα καυσαεριων μιας και οι δυο εξατμισεις δειχνουν τελεια καυσαερια καπου 1.003, που να μην ειχε και 300.000 χιλιομετρα....
Τοσο αμελητεα διαφορα με τους καταλυτες ε?Και εγω που ειχα ακουσει οτι κανουν τρελη διαφορα και ειχα στο προγραμα οχι να τους βγαλω αλλα να βαλω 100αρηδες αλλα αμα ειναι ετσι οπως τα λες αστους οπως ειναι!!!!!!!

Θα μπαξω συντομα τελικο(με τρωει εδω και πολυ πολυ καιρο αλλα πιστευω πως πλησιαζει η ωρα, θελω να το ακουω περισσοτερο), σκεφτομαι πολυ Scorpion μιας και ειχα παλια στο 320 και εκανε απιστευτο ηχο αλλα δεν εχω αποκλεισει και το χειροποιητο απλα ενας εξατμισας κορινθο μου ζητησε 380 ευρω και με τοσα πέρνω το Scorpion απο αγγλια μαζι με μεταφορικα και επισεις σκεφτομε αυτα τα χταποδακια αντιγραφη σουπερσπριντ που πεζουνε γυρω στο 100αρικο αν και πολλοι που το εχω συζητησει μου λενε οτι θα σπασει σε κανα χρονο και ειναι αμφιλεγομενο το ποσο θα κερδισω και αν (αλλα ευτηχως ειναι μικρο το κοστος οποτε πιστευω αξιζει η δοκιμη).Πιστευω ενα τετοιο θα ηταν καλο μπαξιμο και για σενα!!!!!

Οι εκκεντροφοροι πολυ καλο μπαξιμο !!!!
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 11-06-09, 10:29
Το avatar του χρήστη agrotis328
agrotis328 Ο χρήστης agrotis328 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 840
agrotis328 will become famous soon enoughagrotis328 will become famous soon enough
οι εκκεντροφοροι απο το αμερικανιικο ναι κανουν καλη διαφορα αλλα δεν εχουν και πολλες μοιρες νομιζω 254 ειναι ο εισαγωγης παντως για οποιον δεν θελει να δωσει κανα χιλιαρικο και παραπανω για αλλους ειναι πολυ καλη λυση

το τελικο κοστισε 200 ευρο περασμενο χωρις τις μπουκες αυτες τις κρατησα απο το αλλο

για χταποδι το σκεφτομαι αλλα αυτο θελει καλο ψαξιμο
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.