Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γεωγραφικές Κοινότητες > Βόρεια Ελλάδα > Γενικές συζητήσεις - Τοπικά Νέα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 02-12-09, 14:49
Το avatar του χρήστη Konstantinos e60
Konstantinos e60 Ο χρήστης Konstantinos e60 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-09-2009
Μηνύματα: 75
Konstantinos e60 is on a distinguished road
Οπως βλέπεις ο καθένας έχει σχηματίσει και μια γνωμη συμφωνα με τις εμπειρίες του. Πηγαινε και σε κάποιον άλλο απο αυτούς που σου συστήνουν και βγάλε τα δικά σου συμπεράσματα. Πάντως 100% ευχαριστημένος δεν πιστευω οτι θα μείνεις απο κανέναν.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 07-12-09, 11:44
Aristidis Ο χρήστης Aristidis δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 11-11-2009
Μηνύματα: 12
Aristidis is on a distinguished road
για να μην ανοιγω καινουριο thread, αυτοι ειναι οι 3 αντιπροσωποι στη Θεσσαλονικη ?
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 07-12-09, 11:51
scania124 Ο χρήστης scania124 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-11-2007
Μηνύματα: 568
scania124 will become famous soon enough
Μπορεις επισης να παρεις ανταλλακτικα και απο εναν αλλο παπαδοπουλο......τον αδερφο του προηγουμενου......ο οποιος φερνει γνησια ανταλλακτικα bmw καινουργια και μεταχειρισμενα....
2392072410......οι τιμες του σε σχεση με την αντιπροσωποια δεν εχουν καμια σχεση
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 08-12-09, 07:48
Το avatar του χρήστη Konstantinos e60
Konstantinos e60 Ο χρήστης Konstantinos e60 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-09-2009
Μηνύματα: 75
Konstantinos e60 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Aristidis Εμφάνιση μηνυμάτων
για να μην ανοιγω καινουριο thread, αυτοι ειναι οι 3 αντιπροσωποι στη Θεσσαλονικη ?
Ναι αυτοι είναι.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 16-12-09, 13:03
Το avatar του χρήστη tsagio
tsagio Ο χρήστης tsagio δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 53
tsagio is on a distinguished road
Ενα πολυ καλο συνεργειο εξειδικευμενο γαι BMW υπαρχει στο φοινικα ειναι κοντά στον τρικαλιωτη και λεγετε "Ηρακλης".
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 17-12-09, 23:49
Το avatar του χρήστη eddy_e46
eddy_e46 Ο χρήστης eddy_e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-04-2006
Μηνύματα: 267
eddy_e46 is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsagio Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενα πολυ καλο συνεργειο εξειδικευμενο γαι BMW υπαρχει στο φοινικα ειναι κοντά στον τρικαλιωτη και λεγετε "Ηρακλης".
Και χρεώνει την αλλαγή των υγρών φρένων 20€... αλλά το καλύτερο είναι ότι την κάνει ως εξής: ένας υπάλληλος είναι μέσα και πρεσσαρει το πεντάλ, ένας είναι κυκλικά σε κάθε τροχό και ανοιγοκλείνει τη βαλβίδα εξαέρωσης, συμπληρώνοντας περιοδικά το δοχείο των υγρών (στη μηχανή). Αλήθεια, εμένα μου το έκανε έτσι και ήθελα να τον σκοτώσω!!! Έχετε δει πως το κάνουν στην αντιπροσωπεία;;; Εντελώς αυτοματοποιημένα μέσω εγκεφάλου-χρησιμοποιεί τη μονάδα του ABS για να πρεσσάρει το υγρό και να να κάνει εξαέρωση μέχρι να φύγει και η τελευταία φυσσαλίδα!!! (και το κόστος 30€ δηλαδή σιγά το κέρδος!!!)
Αυτό όμως που δε μπορώ να αποδεχτώ με τίποτα είναι ότι του ζητούσα να μου αλλάξει τα υγρα του συστήματος ψύξης (που ΠΡΕΠΕΙ να αλλάζουν κάθε 4 χρόνια) και αρνιόταν πεισματικά να το κάνει!!! (και δε το έκανε φυσικά).
Νομίζω ότι ο συγκεκριμένος είναι μόνο για μετατροπές... Εϊναι ο κλασικός τύπος "ωχ μωρέ, ποιος σου είπε ότι αλλάζουν τα υγρά του ψυγείου;;;" (επειδή έχει μανούρα και λερώνει η ιστορία) Του απαντώ μα το εργοστάσιο το λέει ΣΑΦΩΣ!!! Και σου λέει "Το εργοστάσιο λέει ότι να 'ναι !!!

ΝΑΙ φίλοι μου αυτή ήταν η μια και μοναδική φορά που τον επισκέφτηκα!
__________________
Οι απόψεις είναι σαν τις απολήξεις του ορθού. Ο καθένας έχει από μία!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη eddy_e46 : 17-12-09 στις 23:52
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 18-12-09, 16:42
Το avatar του χρήστη tsagio
tsagio Ο χρήστης tsagio δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 53
tsagio is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eddy_e46 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και χρεώνει την αλλαγή των υγρών φρένων 20€... αλλά το καλύτερο είναι ότι την κάνει ως εξής: ένας υπάλληλος είναι μέσα και πρεσσαρει το πεντάλ, ένας είναι κυκλικά σε κάθε τροχό και ανοιγοκλείνει τη βαλβίδα εξαέρωσης, συμπληρώνοντας περιοδικά το δοχείο των υγρών (στη μηχανή). Αλήθεια, εμένα μου το έκανε έτσι και ήθελα να τον σκοτώσω!!! Έχετε δει πως το κάνουν στην αντιπροσωπεία;;; Εντελώς αυτοματοποιημένα μέσω εγκεφάλου-χρησιμοποιεί τη μονάδα του ABS για να πρεσσάρει το υγρό και να να κάνει εξαέρωση μέχρι να φύγει και η τελευταία φυσσαλίδα!!! (και το κόστος 30€ δηλαδή σιγά το κέρδος!!!)
Αυτό όμως που δε μπορώ να αποδεχτώ με τίποτα είναι ότι του ζητούσα να μου αλλάξει τα υγρα του συστήματος ψύξης (που ΠΡΕΠΕΙ να αλλάζουν κάθε 4 χρόνια) και αρνιόταν πεισματικά να το κάνει!!! (και δε το έκανε φυσικά).
Νομίζω ότι ο συγκεκριμένος είναι μόνο για μετατροπές... Εϊναι ο κλασικός τύπος "ωχ μωρέ, ποιος σου είπε ότι αλλάζουν τα υγρά του ψυγείου;;;" (επειδή έχει μανούρα και λερώνει η ιστορία) Του απαντώ μα το εργοστάσιο το λέει ΣΑΦΩΣ!!! Και σου λέει "Το εργοστάσιο λέει ότι να 'ναι !!!

ΝΑΙ φίλοι μου αυτή ήταν η μια και μοναδική φορά που τον επισκέφτηκα!

αγαπάτε φιλε eddy-e46 εγω δεν τον ξερω προσωπικα τον ανθρωπο, εχω ερθει Θεσσαλονικη πριν 7 μηνες και μου τον συστησαν αλλοι, εχω παει 2 φορες μια για σερβις και μια για να που προγραμματισει το BC, οπου ο ανθρωπος δεν μου πήρε και λεφτα σε αντιθεση με την αντιπροσωπία που μου ζήτησαν 120 ευρω, οσο για το σερβις ηταν πολυ γρηγορη και ακριβείς σε αυτα που κάνανε και η τιμη ικανοποιητική. Μαλιστα το αφεντικο ηταν μαζι μου παρα πολυ συζητήσιμος και μου ελυσε και κάποιες απορίες που ειχα σχετικα με το αμαξι μου γιαυτο τον λογω τον πρωτινά και στον φιλο.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 18-12-09, 18:07
Το avatar του χρήστη eddy_e46
eddy_e46 Ο χρήστης eddy_e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-04-2006
Μηνύματα: 267
eddy_e46 is an unknown quantity at this point
Θα είναι τότε με τις μέρες του.
Εγώ έπεσα σε κακή μέρα, αλλά ήταν αρκετή για να μην ξαναπάω.

Υ.Γ.: Δεν έχω τπτ με τον άνθρωπο, απλά δε μου κάνει γιατί είμαι αυτό που λένε "ψείρας" με τα αυτοκίνητα μου. Για το μεγαλύτερο ποσοστό των οδηγών που απλά θέλουν ταχύτητα εξυπηρέτησης στο σέρβις, έστω κι αν αυτό σημαίνει ότι δεν γίνονται όλα by the book, φαντάζομαι ότι είναι μια χαρά.
__________________
Οι απόψεις είναι σαν τις απολήξεις του ορθού. Ο καθένας έχει από μία!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 18-12-09, 22:13
Το avatar του χρήστη tsagio
tsagio Ο χρήστης tsagio δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 53
tsagio is on a distinguished road
Οπως γραφω και πιο πανω το σερβις ηταν γρήγορο και ακριβης ως προς ολα αυτα που επρεπε να κανουν και ολα εγιναν μπροστα μου.(αυτη ειναι μια τελείως προσωπική εμπειρια και ξανα επαναλαμβανω για να μην υπαρχουν παρεξηγήσεις δεν τον ξερω προσωπικα τον μαστορα).
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 18-12-09, 23:43
Το avatar του χρήστη Tomi
Tomi Ο χρήστης Tomi δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-05-2008
Μηνύματα: 477
Tomi will become famous soon enough
Συμφωνώ και επαυξάνω με τον φίλτατο Eddy e46,απλά δεν κάνει!!Έχει μέινει ο τυπάς στην εποχή τον καρμπυρατέρ ακόμη!!Πήγα το αυτοκίνητο μια μέρα που μπεύρδευε και ενώ το έβαλε στον εγκέφαλο άλλαξε πολλαπλασιαστές και χίλια δυο κατέλιξε ότι πρέπει να το ΛΥΣΕΙ!!!!!!!!Το πήγα κάπου αλλού(δεν το γράφω για να μην γίνει διαφήμιση..)και μέσα σε 10 λεπτα παραγγείλε ένα πλαστικό από τον παπά δίπλα το έβαλε και έφυγα κόστος 50Ε όλα μαζί παρακαλώ...Δεν ξαναπατάω στον Ηρακλή ούτε για βόλτα!!
__________________
343ps????Horse or Donkeys??
I need V10 power..

Salonica Maf
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:32.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.