Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 24-01-10, 12:14
Το avatar του χρήστη PETROST
PETROST Ο χρήστης PETROST δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Μηνύματα: 59
PETROST is on a distinguished road
E36 325 turbo help!!!

Καλημερα σε ολη την παρεα!!

θα ηθελα αν υπαρχει καποιος που εχει τουρμπισει E36 325 να μου δωσει τα φωτα του!!
Αντεχει?Θα σπαει ,γιατι ακουω απο πολλους οτι τα εξακυλινδρα την ακουνε.Πιο ειναι το καλυτερο set up?Μηπως ειναι καλυτερα να ακολουθησω την προτροπη του μηχανικου μου για ατμοσφαιρικη αναβαθμιση?
Ειμαι σε πραγματικο αδιεξοδο....
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 24-01-10, 12:18
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Εχεις vanos;
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 24-01-10, 12:34
Το avatar του χρήστη PETROST
PETROST Ο χρήστης PETROST δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Μηνύματα: 59
PETROST is on a distinguished road
ναι με vanos einai!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 24-01-10, 12:38
Το avatar του χρήστη TURBO E36
TURBO E36 Ο χρήστης TURBO E36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 66
TURBO E36 is on a distinguished road
τα ιδια!!!

φιλε κ εγω το ιδιο εχω στο νουμου να κανω αναλογος το κοστος φυσικα..εχω 2λιτρο εξακυλινδρο με 1 βανος,για τροπετο Μ3 που εψαξα λιγο βρηκα ενα με 5,5 χιλιαρικα αλλα ειναι κ τα περαστικα μη ξεχναμε!!!το θεμα ειναι υπαρχει καποιος επιστημονας να μαθουμε με ποσα λεφτα μπορουμε να κανουμε τη δουλεια μας(τουρμπο)χωρις να γινουμε συνεταιροι του συνεργειου κ να ειμαστε καθε τρεις κ λιγο μεσα?Και το βασικοτερο,φτανουμε τα αλογα του Μ3?Για αυτους που αναρωτιουνται γιατι εχω στο ονομα μου τουρμπο ειναι γιατι οταν ημουν 1600αρης το ειχα τουρμπο αλλα μη ρωτατε καλυτερα!!!!!οποτε αν υπαρχει καποιος που μπορει να δωσει τα φωτα του θα το εκτιμουσα παρα πολυ γιατι δεν εχω σκοπο να αρχισω να πεταω χιλιαρικα αερα παλι
__________________
ΤURBO RULES!!!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 24-01-10, 12:38
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Δυσκολα τα πραγματα...
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 24-01-10, 13:23
Το avatar του χρήστη andreas_R
andreas_R Ο χρήστης andreas_R δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 686
andreas_R will become famous soon enough
παρε ενα τηλ στον Καρρα στο αργος που ασχολειται με Bmw πολλα χρονια
και εχει βγαλει και αρκετα τουρμπο
__________________
Δυνατες αγαπες...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 24-01-10, 13:32
Το avatar του χρήστη PETROST
PETROST Ο χρήστης PETROST δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Μηνύματα: 59
PETROST is on a distinguished road
Γιατι φιλε mano ειναι δυσκολα?υπαρει περιπτωση να καταργητηει το vanos?
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 24-01-10, 13:33
Το avatar του χρήστη PETROST
PETROST Ο χρήστης PETROST δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Μηνύματα: 59
PETROST is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TURBO E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε κ εγω το ιδιο εχω στο νουμου να κανω αναλογος το κοστος φυσικα..εχω 2λιτρο εξακυλινδρο με 1 βανος,για τροπετο Μ3 που εψαξα λιγο βρηκα ενα με 5,5 χιλιαρικα αλλα ειναι κ τα περαστικα μη ξεχναμε!!!το θεμα ειναι υπαρχει καποιος επιστημονας να μαθουμε με ποσα λεφτα μπορουμε να κανουμε τη δουλεια μας(τουρμπο)χωρις να γινουμε συνεταιροι του συνεργειου κ να ειμαστε καθε τρεις κ λιγο μεσα?Και το βασικοτερο,φτανουμε τα αλογα του Μ3?Για αυτους που αναρωτιουνται γιατι εχω στο ονομα μου τουρμπο ειναι γιατι οταν ημουν 1600αρης το ειχα τουρμπο αλλα μη ρωτατε καλυτερα!!!!!οποτε αν υπαρχει καποιος που μπορει να δωσει τα φωτα του θα το εκτιμουσα παρα πολυ γιατι δεν εχω σκοπο να αρχισω να πεταω χιλιαρικα αερα παλι

Απο δευτερα θα εχω περισσοτερα νεα για κοστος.Το θεμα ειναι η αξιοπιστια!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 24-01-10, 14:25
Το avatar του χρήστη stauros772000
stauros772000 Ο χρήστης stauros772000 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-08-2006
Μηνύματα: 801
stauros772000 has a spectacular aura aboutstauros772000 has a spectacular aura about
αν θα ειστε μονιμος πουτ δε πενταλ του δε μεταλ,τοτε δεν συμφερει το τουρμπο.ναι ,μπορει να γινει ,και αξιοπιστα,αλλα τοτε θα πρεπει να πεσει πολυ χρημα,ακομα και για ενισχυση του μπλοκ.ο φιλος με το διλιτρο να μην το σκεφτεται καθολου για τουρμπο σε διλιτρο εξακυλινδρο,γιατι θα χαλασει γρηγορα.απο 2.5 και πανω,σηκωνει τουρμπο 1ου σταδιου,αλλα και παλι θελει προσοχη στην χρηση του.
σχετικα με το αν θα γινεις μονιμος θαμωνας του συνεργειου,παιζει¨...αν γινουν οι απαραιτητες αλλαγες,(ητοι,να πεσει ενα 10αρικο κοντα),δεν θα γινεις θαμωνας...........αλλα αν πας να καθαρισεις με κανα 2χιλιαρο(γιατι γινετε και με 2 χιλιαρικακια το τουρμπακι),τοτε ναι,θα γινεις μονιμος κατοικος συνεργειου..............
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 24-01-10, 15:39
Το avatar του χρήστη PETROST
PETROST Ο χρήστης PETROST δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-12-2007
Μηνύματα: 59
PETROST is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stauros772000 Εμφάνιση μηνυμάτων
αν θα ειστε μονιμος πουτ δε πενταλ του δε μεταλ,τοτε δεν συμφερει το τουρμπο.ναι ,μπορει να γινει ,και αξιοπιστα,αλλα τοτε θα πρεπει να πεσει πολυ χρημα,ακομα και για ενισχυση του μπλοκ.ο φιλος με το διλιτρο να μην το σκεφτεται καθολου για τουρμπο σε διλιτρο εξακυλινδρο,γιατι θα χαλασει γρηγορα.απο 2.5 και πανω,σηκωνει τουρμπο 1ου σταδιου,αλλα και παλι θελει προσοχη στην χρηση του.
σχετικα με το αν θα γινεις μονιμος θαμωνας του συνεργειου,παιζει¨...αν γινουν οι απαραιτητες αλλαγες,(ητοι,να πεσει ενα 10αρικο κοντα),δεν θα γινεις θαμωνας...........αλλα αν πας να καθαρισεις με κανα 2χιλιαρο(γιατι γινετε και με 2 χιλιαρικακια το τουρμπακι),τοτε ναι,θα γινεις μονιμος κατοικος συνεργειου..............

Σταυρο μηπως ξερεις τι αποδοση θα εχω με εφαρμογη πρωτου σταδιου?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.