Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 13-05-11, 01:04
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
ευχαριστω μακη. Η αληθεια ειναι πως το σκεφτηκα αρκετες φορες, αλλα πιστευω οτι θα επρεπε να ξηλωθει ο ουρανος και το ενα κολωνακι.το θεμα ομως ειναι οτι θα παρεμενα μια πατεντα απανω στο αμαξι. Πραγμα που δε μου αρεσει. Προσπαθω να αποφευγω τις μεσοβεζικες λυσεις.... Τωρα ειναι σωστο....και παλι ευχαριστω αδερφε....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 13-05-11, 14:49
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
εγω αυτες της πλαφωνιερες της εχω πανω ετοιμες παλια αναβε του συνοδηγου τωρα δεν το εχω προσεξει.μπορω να βαλω αυτες της τυπου λεντ λαμπες μεσα στης ηδη υπαρχουσες πλαφωνιερες κ στην πινακιδα πισω?γιατι καποιος μου ειπε οτι θα μου της διαβαζει σαν καμενες ο εγκεφαλος κ δεν θα αναβουν μετα απο λιγο???παντος ευχαριστουμε πολυ για την ωραια σου δουλεια φιλε μπραβο!!!!!!!!!!!
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 13-05-11, 14:55
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω αυτες της πλαφωνιερες της εχω πανω ετοιμες παλια αναβε του συνοδηγου τωρα δεν το εχω προσεξει.μπορω να βαλω αυτες της τυπου λεντ λαμπες μεσα στης ηδη υπαρχουσες πλαφωνιερες κ στην πινακιδα πισω?γιατι καποιος μου ειπε οτι θα μου της διαβαζει σαν καμενες ο εγκεφαλος κ δεν θα αναβουν μετα απο λιγο???παντος ευχαριστουμε πολυ για την ωραια σου δουλεια φιλε μπραβο!!!!!!!!!!!
τπαρχουν ειδικα λεντ που δε βγαζουν σφαλμα. Εχουν κανα 25αρι ευρω το ζευγαρι....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 13-05-11, 17:27
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
μπραβο σου φιλε ωραια δουλεια!!!!ευχαριστουμε κ για το κοπο σ που εκανες να μας ανεβασεις της φωτο..ηθελα να ρωτησο κατι πανω στο θεμα.εγω εχω ετοιμες της πλαφωνιερες το θεμα ειναι μπωρο να βαλω σε αυτες της ηδη υπαρχουσες λαμπες τυπου λεντ?επισεις μπωρο να βαλω λεντ κ στην πινακιδα πισω?τα ρωταω αυτα γιατι οταν πιγα να βαλω σε ενα καταστημα που εχουμε εδω μου ειπε το παιδη οτι αν της βαλω μετα απο λιγο θα μου της διαβαζει ο εγκεφαλος σαν καμενες κ δεν θα αναβουν καν!΅ειναι αληθεια αυτο γιατι εγω ουτε που μπεικα στον κοπο να της δοκιμασω αφου μου ειπε ετσι το παιδη?ξερεις κανεις κατι εχει βαλει κανεις?ευχαριστω!!!!!!!!!!!κ παλι ωραιεεεεεεεεεεος ο φιλος μας ο θανος
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 14-05-11, 00:35
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
μπραβο σου φιλε ωραια δουλεια!!!!ευχαριστουμε κ για το κοπο σ που εκανες να μας ανεβασεις της φωτο..ηθελα να ρωτησο κατι πανω στο θεμα.εγω εχω ετοιμες της πλαφωνιερες το θεμα ειναι μπωρο να βαλω σε αυτες της ηδη υπαρχουσες λαμπες τυπου λεντ?επισεις μπωρο να βαλω λεντ κ στην πινακιδα πισω?τα ρωταω αυτα γιατι οταν πιγα να βαλω σε ενα καταστημα που εχουμε εδω μου ειπε το παιδη οτι αν της βαλω μετα απο λιγο θα μου της διαβαζει ο εγκεφαλος σαν καμενες κ δεν θα αναβουν καν!΅ειναι αληθεια αυτο γιατι εγω ουτε που μπεικα στον κοπο να της δοκιμασω αφου μου ειπε ετσι το παιδη?ξερεις κανεις κατι εχει βαλει κανεις?ευχαριστω!!!!!!!!!!!κ παλι ωραιεεεεεεεεεεος ο φιλος μας ο θανος
σου απαντησα και πιο πριν. Υπαρχουν λαμπες λεντ που δε αναγνωριζει σφαλμα ο εγγεφαλος...λεγονται καν μπασ... Και εχουν κανα 25αρι το ζευγαρι. Οι αλλες για την καμπινα ειναι απλες. Δε χρειαζεται να βαλεις με καν μπας. Δε θα αναγνωριζει λαθος στις πλαφονιερες. Αλλα δεν ξερω μηπως μενουν αναμενες λογω της χαμιλης καταναλωσης τους....μηπως υπαρχει δηλαδη απωλεια ρευματος, πολυ χαμιλης τασης βεβαια που τις κανει να φωτανε λιγο.
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 14-05-11, 09:26
Το avatar του χρήστη zgouriazmenos
zgouriazmenos Ο χρήστης zgouriazmenos δεν είναι συνδεδεμένος
όχι άλλο WD40....
 
Εγγραφή: 31-08-2007
Μηνύματα: 206
zgouriazmenos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
μπραβο σου φιλε ωραια δουλεια!!!!ευχαριστουμε κ για το κοπο σ που εκανες να μας ανεβασεις της φωτο..ηθελα να ρωτησο κατι πανω στο θεμα.εγω εχω ετοιμες της πλαφωνιερες το θεμα ειναι μπωρο να βαλω σε αυτες της ηδη υπαρχουσες λαμπες τυπου λεντ?επισεις μπωρο να βαλω λεντ κ στην πινακιδα πισω?τα ρωταω αυτα γιατι οταν πιγα να βαλω σε ενα καταστημα που εχουμε εδω μου ειπε το παιδη οτι αν της βαλω μετα απο λιγο θα μου της διαβαζει ο εγκεφαλος σαν καμενες κ δεν θα αναβουν καν!΅ειναι αληθεια αυτο γιατι εγω ουτε που μπεικα στον κοπο να της δοκιμασω αφου μου ειπε ετσι το παιδη?ξερεις κανεις κατι εχει βαλει κανεις?ευχαριστω!!!!!!!!!!!κ παλι ωραιεεεεεεεεεεος ο φιλος μας ο θανος
Εγώ έβαλα στο 46αρι μου λεντ μέσα και δεν έχω πρόβλημα σε αντίθεση με το πουντάκι που μένουν ανοιχτές (!). Για την πινακίδα έβαλα can bus λεντάκια και δεν ανάβει πλεόν check. Ανακάλυψα όμως οτι μπορείς να απενεργοποιήσεις με το διαγνωστικό (bmw scanner 1.4 που έχω) τον έλεγχο για καμμένη λάμπα (για κάθε λάμπα ξεχωριστά δλδ πινακίδας, πορείας κτλ)και βάζεις ότι θες, απλά αν καεί και δεν ανάβει δε θα σου βγάζει το μήνυμα στο ταμπλό.
__________________

Υγραέριο και πράσινα άλογα...
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 15-05-11, 15:48
takis1983 Ο χρήστης takis1983 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-01-2010
Μηνύματα: 228
takis1983 will become famous soon enough
μπραβο ρε θανο! καλη κ νοικοκυρεμενη δουλεια!
__________________
σαν πας στη καλαμάτα και ΄ρθεις με το καλό, φέρε ενα κατσαβίδι μαζί κι ενα φακό !
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 31-05-11, 16:23
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis1983 Εμφάνιση μηνυμάτων
μπραβο ρε θανο! καλη κ νοικοκυρεμενη δουλεια!
άντε κανόνισε να φτιάξουμε και το δικό σου, τώρα που μάθαμε!!!!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.