Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Φωτογραφίες & Video BMW

Φωτογραφίες & Video BMW Φωτογραφίες & Video BMW

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1001  
Παλιά 10-03-15, 17:10
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Talking 11

Τα πιασαμε χθες... :P
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg IMG_4076.JPG (180,7 KB, 164 εμφανίσεις)
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1002  
Παλιά 11-03-15, 16:06
gogos523 Ο χρήστης gogos523 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2011
Μηνύματα: 85
gogos523 is on a distinguished road
Λίγο άγνωστος είμαι στο forum αλλά δεν πειράζει..
(4 χρόνια μαζευα λεφτά για δικό μου αμάξι.το όνειρο ήταν Μ3 Ε36 αλλά δεν.. Έτσι στραφηκα στο Ε60)
http://postimg.org/image/4tetcqo8z/


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 11-03-15 στις 16:49
Απάντηση με παράθεση
  #1003  
Παλιά 11-03-15, 16:50
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
To E60 μου αρέσει μόνο με M Pack

Το δικό σου είναι πολύ ωραίο
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #1004  
Παλιά 11-03-15, 17:04
gogos523 Ο χρήστης gogos523 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2011
Μηνύματα: 85
gogos523 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
To E60 μου αρέσει μόνο με M Pack

Το δικό σου είναι πολύ ωραίο
Συμφωνώ μόνο M pack. Το απλό μου φαίνεται λίγο βαρετό οπτικά.Βέβαια μου άρεσε και το χρώμα carbonschwarz..Αργότερα θα βγάλω φωτογραφία και το σαλόνι...
(τυχερός που στα 25 μου στην Γερμανία έχω την δυνατότητα να έχω και να συντηρω τέτοιο αυτοκίνητο)
Απάντηση με παράθεση
  #1005  
Παλιά 12-03-15, 18:49
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Ωραιος! Να σαι καλα να το χαιρεσαι κι αυτο να ναι καλοταξιδο κι απροβληματιστο!
Απάντηση με παράθεση
  #1006  
Παλιά 12-03-15, 20:08
gogos523 Ο χρήστης gogos523 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2011
Μηνύματα: 85
gogos523 is on a distinguished road
Ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου.
Βέβαια ένα πρωινό έπαθα και ένα μεγάλο σοκ

Απάντηση με παράθεση
  #1007  
Παλιά 13-03-15, 11:37
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gogos523 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου.
Βέβαια ένα πρωινό έπαθα και ένα μεγάλο σοκ

ΩΧ! Τι εγινε εκει, τι σου κανανε;! Πηραν αεροσακο και μπροστα φανάρια;! Συναγερμο δεν εχει τ αμαξι;..
Και νομιζα οτι τετοια δεν γινονται στη Γερμανια..Τιποτα Τουρκοι ή Πολωνοι μηπως;..
Το polizei τι ειπε γι αυτο; Ελπιζω να σε καλυψε η ασφαλεια..
Απάντηση με παράθεση
  #1008  
Παλιά 13-03-15, 14:50
gogos523 Ο χρήστης gogos523 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2011
Μηνύματα: 85
gogos523 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΩΧ! Τι εγινε εκει, τι σου κανανε;! Πηραν αεροσακο και μπροστα φανάρια;! Συναγερμο δεν εχει τ αμαξι;..
Και νομιζα οτι τετοια δεν γινονται στη Γερμανια..Τιποτα Τουρκοι ή Πολωνοι μηπως;..
Το polizei τι ειπε γι αυτο; Ελπιζω να σε καλυψε η ασφαλεια..
Συναγερμό όχι δεν έχει.Ένα στενό παρακάτω κλεψανε από Α7 φανάρια μπρος πίσω,αεροσακο και τις ζάντες!Μου το είπε ο αστυνομικός και πήγα το είδα.Ναι η ασφάλεια το κάλυψε. 4.940€ βγήκε όλη η ζημιά.πήγα το άφησα στην bmw και τα πλήρωσε η ασφάλεια. 300€ πλήρωσα εγώ.Τι ράτσα ήταν δεν ξέρω,πάντως έχουν ξεφύγει τα πράγματα
Απάντηση με παράθεση
  #1009  
Παλιά 13-03-15, 21:48
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Σε ποια πολη εισαι, αν επιτρεπεται; Ρωταω ολα αυτα γιατι κι εγω εχω μεινει Γερμανια σχεδον 3 χρονια και τετοια φαινομενα ουτε καν! Μαλιστα μια φορα ειχα ξεχασει τα κλειδια του σπιτιου μαζι με του αυτοκινητου, πανω στην εξωπορτα του σπιτιου και τ αμαξι εκει παρκαρισμενο διπλα! Επαθα ενα σοκ την επομενη το πρωι που τα ψαχνα και δεν τα βρισκα και τελικα τα ειδα πανω στην ξεκλειδωτη πορτα, αλλα ποτε ολο τον καιρο που ημουν εκει και σε οποια πολη κι αν εμεινα κι ειχα τ αμαξι εξω δεν ειχα καν το φοβο ή την ιδεα οτι θα μου εκαναν κατι!
Παντως ειχα ακουσε για κρουσματα κλοπων απο μεγαλη αντιπροσωπεια-μαντρα μεταχειρισμενων VW-Audi στην Βόννη, οτι συστηματικα τους εκλεβαν, παρα τα οσα μετρα ασφαλειας. Η αστυνομια ελεγε οτι πιθανον ειναι συμμορια Πολωνων που στελνουν αμαξια ολοκληρα ή ανταλλακτικα στη μαυρη αγορα στην Ανατολικη Ευρωπη αλλα και παντου στον κοσμο μεσω e-bay. Φυσικα πρεπει να ξερεις κι εσυ οτι εκει παιζουν πολυ στον υποκοσμο εκτος των Πολωνων, Τουρκοι, Ρωσσοι, Βουλγαροι και Αλβανοι.

Θελει γενικα προσοχη τελικα οπου και να σαι. Καλο θα ειναι να βαλεις συναγερμο, αν το παρκαρεις εξω, αν μπορεις να του βρεις ενα κλειστο παρκιν και επισης σε φωτογραφιες που δημοσιευεις να σβηνεις τους αριθμους και τα γραμματα απ την πινακιδα σου. Ποτε δεν ξερεις...
Παλι καλα που σε καλυψε η εγγυηση παντως, ελπιζω να μην ξαναχεις τετοια φαινομενα ποτε!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giannis 116 : 13-03-15 στις 21:55
Απάντηση με παράθεση
  #1010  
Παλιά 13-03-15, 22:43
gogos523 Ο χρήστης gogos523 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2011
Μηνύματα: 85
gogos523 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ποια πολη εισαι, αν επιτρεπεται; Ρωταω ολα αυτα γιατι κι εγω εχω μεινει Γερμανια σχεδον 3 χρονια και τετοια φαινομενα ουτε καν! Μαλιστα μια φορα ειχα ξεχασει τα κλειδια του σπιτιου μαζι με του αυτοκινητου, πανω στην εξωπορτα του σπιτιου και τ αμαξι εκει παρκαρισμενο διπλα! Επαθα ενα σοκ την επομενη το πρωι που τα ψαχνα και δεν τα βρισκα και τελικα τα ειδα πανω στην ξεκλειδωτη πορτα, αλλα ποτε ολο τον καιρο που ημουν εκει και σε οποια πολη κι αν εμεινα κι ειχα τ αμαξι εξω δεν ειχα καν το φοβο ή την ιδεα οτι θα μου εκαναν κατι!
Παντως ειχα ακουσε για κρουσματα κλοπων απο μεγαλη αντιπροσωπεια-μαντρα μεταχειρισμενων VW-Audi στην Βόννη, οτι συστηματικα τους εκλεβαν, παρα τα οσα μετρα ασφαλειας. Η αστυνομια ελεγε οτι πιθανον ειναι συμμορια Πολωνων που στελνουν αμαξια ολοκληρα ή ανταλλακτικα στη μαυρη αγορα στην Ανατολικη Ευρωπη αλλα και παντου στον κοσμο μεσω e-bay. Φυσικα πρεπει να ξερεις κι εσυ οτι εκει παιζουν πολυ στον υποκοσμο εκτος των Πολωνων, Τουρκοι, Ρωσσοι, Βουλγαροι και Αλβανοι.

Θελει γενικα προσοχη τελικα οπου και να σαι. Καλο θα ειναι να βαλεις συναγερμο, αν το παρκαρεις εξω, αν μπορεις να του βρεις ενα κλειστο παρκιν και επισης σε φωτογραφιες που δημοσιευεις να σβηνεις τους αριθμους και τα γραμματα απ την πινακιδα σου. Ποτε δεν ξερεις...
Παλι καλα που σε καλυψε η εγγυηση παντως, ελπιζω να μην ξαναχεις τετοια φαινομενα ποτε!
Έχεις pm για να μην βγούμε off topic μίας και είναι thread παρουσιάσεων
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
αρρώστια, η bmw μου

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.