Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #241  
Παλιά 07-01-10, 18:28
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SOTKOUL Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε καλορίζικο, και πολύ καλη επιλογή. Με τι τιμή το πήρες; και με τι έξτρα;
Πάντως κύριοι όπως είδατε και καταλάβατε όλους αυτούς τους μήνες αυτή η σύγκριση
των 316 με την 320 ήταν απλά ένα σύννεφο οργίου εναντίον της 316 και υπερ της 320 (λογικο μεν λόγω
δύναμης) αλλά αδιανόητο στο βαθμό που αν κάποιος τα διάβαζε θα έλεγε '' καλύτερα huyndai " παρά την 316. Η ΟΔΗΓΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, Η ΚΥΛΙΣΗ , Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ , Η ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ..., είναι το σήμα κατατεθέν όλων των αυτοκινήτων BMW και αυτό διαφεύγει απο πολλούς βλέπω .. απο'κει και πέρα τα κυβίκα- ίπποι-σειρές αφήνονται στο βάθος της τσέπης του καθένα μας!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
πάντως εγώ σαν κάτοχος 316 και 320 του είχα πει να παρει 316
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
  #242  
Παλιά 07-01-10, 19:17
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Ανάλογα τις προτεραιότητες του καθενός είναι και η τελική του επιλογή. Απλά εγώ είμαι της άποψης ότι όταν δίνεις έτσι κι αλλιώς πολλά λεφτά για ένα αυτοκίνητο,είναι κρίμα να μη δώσεις και λίγα παραπάνω (γιατί η διαφορά δεν είναι μεγάλη, σε αντίθεση με 320-325) για έναν καλύτερο κινητήρα που θα κάνει την οδήγησή σου ακόμα πιο άνετη και απολαυστική. Αλλά όποιος ικανοποιείται με την 316, δεν έχει λόγο να πάει σε 320. Είναι και οι καιροί δύσκολοι για τα 2000 κυβικά άλλωστε...

Καλοτάξιδο φίλε!
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #243  
Παλιά 07-01-10, 19:24
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SOTKOUL Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε καλορίζικο, και πολύ καλη επιλογή. Με τι τιμή το πήρες; και με τι έξτρα;
Πάντως κύριοι όπως είδατε και καταλάβατε όλους αυτούς τους μήνες αυτή η σύγκριση
των 316 με την 320 ήταν απλά ένα σύννεφο οργίου εναντίον της 316 και υπερ της 320 (λογικο μεν λόγω
δύναμης) αλλά αδιανόητο στο βαθμό που αν κάποιος τα διάβαζε θα έλεγε '' καλύτερα huyndai " παρά την 316. Η ΟΔΗΓΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, Η ΚΥΛΙΣΗ , Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ , Η ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ..., είναι το σήμα κατατεθέν όλων των αυτοκινήτων BMW και αυτό διαφεύγει απο πολλούς βλέπω .. απο'κει και πέρα τα κυβίκα- ίπποι-σειρές αφήνονται στο βάθος της τσέπης του καθένα μας!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
Oh, this Last Year...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #244  
Παλιά 08-01-10, 20:54
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Με υγεία να το χαρείς φίλε μου. Αν και ήμουν υπέρ της 320, όλα είναι θέμα προσωπικών επιλογών, αναγκών και οικονομικών (αν και δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά).
Υ.Γ. Αν όποτε αγοράζεις αυτοκίνητο, συμπληρώνουμε 25 σελίδες τότε καταστραφήκαμε.. χα-χα
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #245  
Παλιά 09-01-10, 09:17
Το avatar του χρήστη peter79
peter79 Ο χρήστης peter79 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 1.050
peter79 has a spectacular aura aboutpeter79 has a spectacular aura about
καλορίζικη και ελπίζω να τη χαρείς όσο και εγω τη δική μου!!!

Υ.Γ. Μετά τις 10.000 που έχω κάνει βλέπω την κατανάλωση να πέφτει σιγά σιγά μέσα στην πόλη.
__________________
Don't drive fast, just fly low!
Απάντηση με παράθεση
  #246  
Παλιά 12-01-10, 10:08
Giorgos70 Ο χρήστης Giorgos70 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 29-07-2009
Μηνύματα: 30
Giorgos70 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SOTKOUL Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε καλορίζικο, και πολύ καλη επιλογή. Με τι τιμή το πήρες; και με τι έξτρα;
Ευχαριστω (όλους).
Ξεκινα απο 26800 χωρις παζαρι; (γυμνό με τασια και χαλια υφασμα!). Το πήρα 28000 και κατι ψιλα (συμπεριλαμβανομένων 2000 εξτρα) με ζαντες, δερματίνη, σπορ τιμόνι, παρκινγκ ρανταρ (ισως διαφευγει και κατι) σε ασπρο! Νομιζω κλιμα, αυτοματοι υαλοκαθαριστήρες προβολείς ομίχλης ήταν στανταρ. Φωτο με την πρωτη ευκαιρία. Μολις το στρωσω θα γραψω και επιδοσεις (πχ 60-100 κλπ)
Αυτα που δεν έχει είναι: λεπτομέρειες
1) θερμαινομενοι καθρεπτες (1 φορα μονο χρειαστηκα)
2) ενδειξη ποια πορτα δεν εκλεισε καλα (μου ειπαν κανενα bmw δεν το εχει, γιατί
3) ποιο από τα 4 λάστιχα εχει χασει πίεση (αν συμβεί) (δείχνει προβλημα αλλα σε ποιο όχι)
4) θεση πυροσβεστηρα
5) το πορτμπαγκαζ ειναι λιγο ψευτικο; Οταν κλείνει δεν κανει το βαρυ ήχο θούμπ!!!! αλλά σαν hyundai ή γαλλικό.
6) συναγερμό. Τι λέτε να βάλω; Φοβαμαι μην μετα την εγκατασταση, τριζει τιποτα. Λένε οτι δεν κλέβονται αυτα με το startstop παρα μονο με γερανό (
Προχθες πήγαινα εκδρομή με 160 χλμ (παραπάνω δεν θελω) ανετότατα < 4000 στροφές (στο όριο για το στρώσιμο).
Απάντηση με παράθεση
  #247  
Παλιά 14-01-10, 01:48
Kaminia Ο χρήστης Kaminia δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-02-2008
Μηνύματα: 72
Kaminia is an unknown quantity at this point
Ενδειξη κόκκινη στο καντράν ποια πορτα δεν εκλεισε καλα βγάζει μόνο όταν ξεκινήσεις και πας σε κάποια ταχύτητα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:35.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.