Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 05-11-09, 18:19
Το avatar του χρήστη sofos 2.8i
sofos 2.8i Ο χρήστης sofos 2.8i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-05-2008
Μηνύματα: 409
sofos 2.8i is on a distinguished road
Παιδες αν ειχα 46αρι το ειχα βαλει ηδη!!!Δεν ξερω...εγω παντως εχω εντυπωσιαστει....
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 05-11-09, 20:01
Το avatar του χρήστη bill987
bill987 Ο χρήστης bill987 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.573
bill987 will become famous soon enoughbill987 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sofos 2.8i Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδες αν ειχα 46αρι το ειχα βαλει ηδη!!!Δεν ξερω...εγω παντως εχω εντυπωσιαστει....
και εμείς έχουμε εντυπωσιαστεί!!!
Τα 1200 ευρώ δεν μας εντυπωσίασαν τόσο........
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 05-11-09, 20:31
Το avatar του χρήστη REDNECK
REDNECK Ο χρήστης REDNECK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2005
Μηνύματα: 326
REDNECK will become famous soon enough
Φανταστικο κομματι ειμαι μεσα για group buy !
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 06-11-09, 00:17
Το avatar του χρήστη giannis_E-46
giannis_E-46 Ο χρήστης giannis_E-46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Μηνύματα: 594
giannis_E-46 will become famous soon enough
890 ευρω μονο για το νοεμβρη απο οτι γραφει στο site. οποτε καλο ειναι ενα group buy ωστε να ριξουμε και αλλο την τιμη.............
__________________
το τσιγαρο ειναι θανατος αργος αλλα ποιος βιαζεται να πεθανει........................................... ....[
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 06-11-09, 00:54
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
ενδιαφερον.αν το βρουμε στο ebay ακομα καλυτερα.ομως γραφει οτι ειναι 1din.μαλλον πρεπει να εχει γινει λαθος σε αυτο
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 06-11-09, 01:02
Το avatar του χρήστη giannis_E-46
giannis_E-46 Ο χρήστης giannis_E-46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Μηνύματα: 594
giannis_E-46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mitsos_chania Εμφάνιση μηνυμάτων
ενδιαφερον.αν το βρουμε στο ebay ακομα καλυτερα.ομως γραφει οτι ειναι 1din.μαλλον πρεπει να εχει γινει λαθος σε αυτο
συμφωνω φιλε το e-bay ειναι η καλητερη και φθηνοτερη λυση αλλα θελει αρκετο ψαξιμο γιατι και εγο τοσο καιρο δεν εχω εντοπισει κατι. σιγουρα ειναι λαθος. 1din με οθονη 7 ιντσες απλα δεν υπαρχει αυτο πουθενα,,,,,,,,,,,,
__________________
το τσιγαρο ειναι θανατος αργος αλλα ποιος βιαζεται να πεθανει........................................... ....[
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 06-11-09, 01:02
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mitsos_chania Εμφάνιση μηνυμάτων
ενδιαφερον.αν το βρουμε στο ebay ακομα καλυτερα.ομως γραφει οτι ειναι 1din.μαλλον πρεπει να εχει γινει λαθος σε αυτο
ρε συντεκνε δεν κανει λαθος,αν δεις τις φωτο στο πισω μερος ειναι 1 din οπως ακριβως το εργοστασιακο.
παντως αν δεν ειχα κανει ηδη την εγκατασταση μονος μου με την γνωστη πατεντα θα με ενδιεφερε γιατι δειχνη αψογο και με καλες λειτουργιες αν και λιγο ακριβο για no name.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 06-11-09, 09:14
Το avatar του χρήστη vlahopilot
vlahopilot Ο χρήστης vlahopilot δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2005
Μηνύματα: 179
vlahopilot has a spectacular aura aboutvlahopilot has a spectacular aura about
Διευκρινίσεις....

Παιδιά απο το λίγο που κοίταξα το συγκεκριμένο "γκάτζετ" ....χωρίς να γνωρίζω την ποιότητά του (ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ) ....έχω να πω οτι δεν είναι πολύ ακριβό!

Και αυτό βέβαια είναι σε συνάρτηση με το τί θα καλούνταν να πληρώσει κάποιος που θα έβαζε το εργοστασιακό και τί "παροχές" θα είχε.

Δεν θα είχε Bluetooth, δεν θα είχε USB, δεν θα είχε οπισθοπορεία και σίγουρα δεν θα είχε CD player! Για να μην πούμε για το γεγονός οτι το εργοστασιακό Navi έπασχε και πάσχει σοβαρά.

Έχοντας ψάξει σοβαρά το ζήτημα του εργοστασιακού, το κόστος φτάνει και ξεπερνά το κόστος που αναφέρεται στο παραπάνω thread, χωρίς να αναφέρω το ξήλωμα για την τοποθέτηση της μονάδας στο πορτ-παγκάζ.

Μόνη απορία δική μου είναι αν το κόστος τοποθέτησης αναφέρεται μόνο στην απλή τοποθέτηση...και όχι στην τακτοποίηση και της μονάδας κλιματισμού κτλ.

Πολύ καλή πρόταση...εφόσων είναι καλής ποιότητας.
__________________
Πλήρωμα καμπίνας θέσης για απογείωση, παρακαλώ!
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 06-11-09, 09:21
Το avatar του χρήστη christar
christar Ο χρήστης christar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2008
Μηνύματα: 132
christar is on a distinguished road
Ψαχνω εδω και πολυ καιρο κατι τετοιο, μεχρι και σε κινεζους το εχω παιξει εμπορας μπας και βρω καμια ακρη. Για καμια BMW δεν υπηρχε τιποτα μεχρι πριν λιγες εβδομαδες οπου βγηκε αυτο για σειρα 5.
http://www.szutility.com/sdp/519111/..._DVD_Play.html
Μετα την ανακαλυψη οτι βγηκε και για E46 σιγουρα θα υπαρξουν και αλλοι εμποροι (εκτος Ελλαδας) που θα διαθεσουν το προιον σε πολυ καλυτερη τιμη. Παραδειγμα οταν βγηκαν τα gps-dvd για vw, audi κλπ μαγαζια στην Ελλαδα τα πουλουσαν 800-900 ευρω και τωρα τα βρισκεις 300-400 δολλαρια. Γι'αυτο λοιπον ψαξιμο και θα τη βρουμε την ακρη. Δεν νομιζω οτι αξιζει να δωσεις πανω απο 500 ευρω για κινεζικο προιον!
Α και μια απορια: Ο φωτισμος στα κουμπια ειναι μπλε ή μου φαινεται?
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 06-11-09, 09:36
Το avatar του χρήστη tmilatos
tmilatos Ο χρήστης tmilatos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-09-2008
Μηνύματα: 351
tmilatos will become famous soon enoughtmilatos will become famous soon enough
Πριν λιγο καιρο μου εκανε δωρο ενας φιλος μου ενα σκιαστρο που ειχε οθονη πολλαπλων touchscreen, DVD, USB υποδοχη, SD υποδοχη και τηλεχειριστηριο. Καταενθουσιαστικα στην αρχη και ημουν ετοιμος να ανεβασω θρεντ για να σας το δειξω. Το εγκατεστησα στης αδελφης μου το αυτοκινητο, αυτο το πολλα υποσχομενο Κινεζικης προελευσης gadget, για να δω πως λειτουργει. Διαρκεια ζωης -4 μερες.
Και ο λογος που το αναφερω ειναι οτι εχει ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ χειριστηριο με αυτο της φωτο... Ψαξτε το λιγακι καλυτερα... Εγω το πηρα τζαμπα τουλαχιστον και δεν με πειραξε που δεν δουλεψε, εσεις θα δωσετε ενα διολου ευκαταφρονητο ποσο.


-Θεοφιλος-
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.