Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 11-12-09, 18:13
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Και αν δεν υπήρχαν οι τυποποιημένες μετρήσεις κατανάλωσης & εκπομπών ρύπων(CO2) που τα καταφέρνουν καλά τα νέο-VAGo-τούρμπο μοτέρ...θα συνέχιζε να βγάζει μόνο ατμοσφαιρικά
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 11-12-09, 18:28
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Ναι ρε παιδιά σωστό, δεν το συζητώ!!!!!!! αλλά μιλάω για ένα 3.2 που θα έπρεπε λόγω του σημερινού (και μελλοντικού) "ενδογερμανικού" ανταγωνισμού και όχι μόνο, να δυναμώσει κι άλλο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 11-12-09 στις 18:33
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 11-12-09, 18:29
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
Το έφτιαξε (και το ξέρεις) και ΔΕΝ είναι turbo
το επομενο θα ειναι ομως νικο... εξακυλινδρο...
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 11-12-09, 18:32
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Τότε το Csl δεν χρειαζόταν τίποτα παραπάνω.
Τώρα θα πρέπει να σηκώσουν και άλλο πίεση... και ότι μείνει χεχεχε
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 11-12-09, 19:52
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk Εμφάνιση μηνυμάτων
...Τώρα για το κατακρεουγηρμένο κτλ που λέει ο Ευάγγελος, ΟΚ...
Είναι εντάξει να βελτιώνεις Μ3 για να κάνεις πάνω κάτω στο Ο.Χ., Α.Ο. κτλ κτλ και έγκλημα να βελτιώνεις M3 CSL για να πηγαίνεις πίστες και να στοχεύεις να σπάσεις το ρεκόρ στο Ρινγκ (και να το κάνεις).
Aλέξη ΔΕΝ υπήρχε λόγος να χρησιμοποιήσει csl η ESS ...

Από τη στιγμή που διάλεξε το δρόμο της ΤΡΕΛΗΣ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗΣ με υπερπλήρωση ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ να καταστρέψει ένα τσε εσ ελ ???

Ας έκανε ότι ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ...

να έπαιρνε ένα απλό Μ3 να το έγδυνε , να έβαζε τα ρολμπαρ και τα λοιπά αγωνιστικά δεσίματα , φρένα κλπ κλπ ... το κομπρεσσέρ και ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ !!!

Εγώ θεωρώ ότι αμάξια σαν τα csl και sport evo ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ με τέτοια projects !!!

p.s. Οταν λες ΓΥΦΤΙΑ το πορτμπαγκαζ csl σε απλό Μ3 ... πως δε σε ενοχλεί το loaded ????
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 11-12-09, 21:27
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Aλέξη ΔΕΝ υπήρχε λόγος να χρησιμοποιήσει csl η ESS ...

Από τη στιγμή που διάλεξε το δρόμο της ΤΡΕΛΗΣ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗΣ με υπερπλήρωση ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ να καταστρέψει ένα τσε εσ ελ ???

Ας έκανε ότι ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ...

να έπαιρνε ένα απλό Μ3 να το έγδυνε , να έβαζε τα ρολμπαρ και τα λοιπά αγωνιστικά δεσίματα , φρένα κλπ κλπ ... το κομπρεσσέρ και ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ !!!

Εγώ θεωρώ ότι αμάξια σαν τα csl και sport evo ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ με τέτοια projects !!!

p.s. Οταν λες ΓΥΦΤΙΑ το πορτμπαγκαζ csl σε απλό Μ3 ... πως δε σε ενοχλεί το loaded ????
Κοίτα Βαγγέλη, ο καθένας κάνει ότι του καυλώσει φίλε... Έχω δει CSL με άλλη εισαγωγή και προσπαθούσε να με πείσει ότι είναι καλύτερη από την εργοστασιακή.
Από την άλλη, βλέπεις CSL με rollcage και sparco και και και και και συμφωνώ μαζί σου για το "ποιος ο λόγος να καταστρέψεις ένα CSL ? πάρε ένα απλό Μ3 και γάμα το".
Όμως, με το να το λέω και μόνο δεν αλλάζω τίποτα. Αυτό που εγώ προσωπικά έχω σαν στόχο είναι να σώσω 3 από αυτά τα αυτοκίνητα (2 γκρι και 1 μαύρο). Το λέω στον αδερφό μου να πάρει ένα και αυτός, μου λέει τα δικά του... Εντάξει, όσα σώσω ρε φίλε, ξέρεις αγωνιζόμενος είμαι και δεν τα βρήκα έτοιμα τα ρημάδια τα λεφτά.


Δεν κράζω να βάζουν πράγματα CSL σε Μ3 αλλά κουπέ, που να γίνει look M3 και μερικώς look CSL, σόρρυ το κράζω.
Το loaded δεν το κράζω γιατί δικό του είναι, το αγόρασε, το βελτίωσε κτλ. Αν εγώ κάνω το δικό μου έτσι, ας με πάρω με τις ντομάτες !
Θα μου πεις ίδια φάση είναι και ο shido... σωστό ναι. Δεν σημαίνει ότι και εγώ έχω πάντα δίκιο και δεν κάνω/λέω μαλακίες μερικές φορές.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 11-12-09, 23:59
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Βαλανε κομπρεσσορα στο CSL κ του δωσανε δυναμη κ ροπη σε ολο το φασμα τον στροφων, τοση που ενα ατμοσφαιρικο μοτερ ουτε στα ονειρα του δεν θα εβλεπε, κ μερικοι σκιζουν τα ρουχα τους οτι "καταστρεψανε ενα συλλεκτικο αυτοκινητο". Σιγα ρε παιδια, σιγα το καλτσον του CSL που σκιστηκε...
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 12-12-09, 02:09
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Μα αυτό λέμε, θα μπορούσανε να το κάνανε στο απλό Μ3....
Και θέλεις δεν θέλεις το CSL είναι συλλεκτικό!
Χώνεψέ το!
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 12-12-09, 02:25
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Και αν γυρίσει κάποιος να σου απαντήσει ότι πλέον το αυτοκίνητο δεν είναι το ένα από τα 1500 Csl παραγωγής αλλά το ένα και μοναδικό Csl Loaded που έχει κάνει ΑΥΤΑ (μπλα μπλα μπλα) τι θα απαντήσεις;

Το αυτοκίνητο (το project) καλύτερα έχει αποκτήσει δική του ταυτότητα και την έχει κερδίσει επάξια. Δεν έχασε από την επέμβαση και θα το δεις στην τιμή μεταπώλησης του (παρά το στούκο του δημοσιογράφου).
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 12-12-09, 02:34
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα αυτό λέμε, θα μπορούσανε να το κάνανε στο απλό Μ3....
Και θέλεις δεν θέλεις το CSL είναι συλλεκτικό!
Χώνεψέ το!
Γιατι ρε μαστορα, το χαλασανε για να λενε ολοι "κριμα που το κανατε σε CSL" ? Κ στην τελικη κομπρεσσορατα απλα Μ3 εχει βγαλει ο καθενας, αυτοι ηταν μαγκες κ το εκαναν σε CSL.

ΥΓ Εκτος αν αμφισβητει κανεις οτι το εκαναν καλυτερο απο οτι ηταν...

@Fairytale
Ωραιες ζαντες ρε
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.