Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #151  
Παλιά 14-06-09, 20:36
m-power_01 Ο χρήστης m-power_01 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-12-2008
Μηνύματα: 873
m-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the rough
λοιπον καλως το παιδι!!! οχι απλως επικοινωνει καραεπικοινωνει...παρτο τωρα! οσον αφορα τα δεξια ειναι το cruise control κατα κοσμον αυτοματος πιλοτος... κομπλαρεις σε οποια ταχυτητα θες και πηγαινει μονο του.Συνδεονται ολα κανονικα και λειτουργουν σαν να ηταν απο εργοστασιο.Βεβαια και εδω γυρω στα 180 εκανε καποτε..και μεταχειρισμενο κανα 60αρι το παιρνεις! επισης για τα mp3 υπαρχει αυτο που ζητας και θα το χειριζεσαι απο τα πληκτρα του ραδιοσιντι=χλιδα!
Απάντηση με παράθεση
  #152  
Παλιά 14-06-09, 20:46
Το avatar του χρήστη Mclaren
Mclaren Ο χρήστης Mclaren δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-06-2009
Μηνύματα: 26
Mclaren is an unknown quantity at this point
Φίλε μου τα νέα σου με έκαναν να πετάξω απο χαρά!!!!!!! Το site με τα accessories το βρηκα απο 1 φίλο που το ανεφερε εδω διαβαζοντας στο σαβ/κο αυτό τις σελίδες του φοβερού αυτού φόρουμ! Πωπω το παραγγέλνω κατευθείαν και ακόμη δεν εχω πάρει καν το αμάξι .Είπες αυτόματο πιλότο? Μετα απο 1 Punto sporting 98 μοντέλο που είχα και πούλησα πριν μια βδομάδα, όλα μου φαίνονται διαστημικά με τον εξοπλισμό που θα εχει η μπέμπα μου Να εισαι καλα και πάλι φίλε μου! Ορίστε και μια φωτο του

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mclaren : 14-06-09 στις 20:52
Απάντηση με παράθεση
  #153  
Παλιά 14-06-09, 23:44
m-power_01 Ο χρήστης m-power_01 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-12-2008
Μηνύματα: 873
m-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the rough
ωραια η κουκλα...σου εχω στειλει μηνυμα!!!Δεν μου απαντησες
Απάντηση με παράθεση
  #154  
Παλιά 02-07-09, 18:06
Το avatar του χρήστη drum
drum Ο χρήστης drum δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-01-2009
Μηνύματα: 701
drum is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DIESEL Εμφάνιση μηνυμάτων
Ηρωας ρε φιλαρακι ενα μεγαλο μπραβο και χαρα στο κουραγιο σ!Την διαβασα ολη την "ταλαιπωρια σου"!Και γω λεω να βαλω mp3 στο αμαξι αλλα απ' οτι ακουω μπλεξημο ε?Αξιζει?
γμτ... αυτο το μηνυμα δεν το ειχα διαβασει, κ συγνωμη φιλε μου που δεν σου απαντησα...
πιστευω οτι αξιζει τελικα ο κοπος. ειμαι ευχαριστημενος.
βεβαια αργοτερα ισως τοποθετησω το dension, που απο οτι διαβαζω δειχνει κ τιτλους κομματιων στην οθονη, αλλά αυτο δε σημαινει οτι δεν ειμαι ευχαριστημενος απο το grom.
__________________
..δεν υπάρχουν πολλοί τρόποι να αγαπάς τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ...μόνο ένας, ο απόλυτος!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
mp3, mp3 e46

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.