Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #121  
Παλιά 21-11-10, 21:34
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπέρα, διάβασε το thread Χρήση Garage και το thread Συμβουλές δημοσίευσης φωτογραφιών (κάνοντας κλίκ πάνω στα ονόματα τους) και θα βρεις τις απαντήσεις σε όσα ρωτάς.
C U out there

μηπως μπορεις να μου πεις τι εννοεις με το USER CP????με τα λιγα που κατεχω απο υπολογιστες δε βγαζω ακρη.με το προγραμμα ολα καλα το κατεβασα κ το επεξεργαζομαι...ευχαριστω ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 21-11-10 στις 22:42 Αιτία: μορφή post
Απάντηση με παράθεση
  #122  
Παλιά 21-11-10, 21:37
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BLACKHOK Εμφάνιση μηνυμάτων

μηπως μπορεις να μου πεις τι εννοεις με το USER CP????με τα λιγα που κατεχω απο υπολογιστες δε βγαζω ακρη.με το προγραμμα ολα καλα το κατεβασα κ το επεξεργαζομαι...ευχαριστω ....
το user CP είναι εκει που λεει ''προφίλ''
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #123  
Παλιά 21-11-10, 22:46
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BLACKHOK Εμφάνιση μηνυμάτων
μηπως μπορεις να μου πεις τι εννοεις με το USER CP????με τα λιγα που κατεχω απο υπολογιστες δε βγαζω ακρη.με το προγραμμα ολα καλα το κατεβασα κ το επεξεργαζομαι...ευχαριστω ....
Κάτω αριστερά στην σελίδα θα βρεις επιλογές για το φόντο και τη γλώσσα των μενού του site (USER CP στην Αγγλική ή Προφίλ στην Ελληνική, είναι στην μπάρα των μενού στην κορυφή κάθε σελίδας).
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #124  
Παλιά 22-11-10, 16:56
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάτω αριστερά στην σελίδα θα βρεις επιλογές για το φόντο και τη γλώσσα των μενού του site (USER CP στην Αγγλική ή Προφίλ στην Ελληνική, είναι στην μπάρα των μενού στην κορυφή κάθε σελίδας).
C U out there

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια ηταν πραγματικα πολυ ευκολο...
Απάντηση με παράθεση
  #125  
Παλιά 23-11-10, 16:23
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
αναμετρηση

καλησπερα....εχω μια φιλικη λογομαχια στη παρεα πως η γιαγια μου δεν μπορει να κανει τιποτα πλεον απο το να μετακινειται κ θελω κ την δικη σας αποψη κ τα πιστευω...
πριν βαλω την εξατμιση (με εκεινη τη σαπια που ειχα κ χωρις φιλτρο) ανοιξα με ενα RX8 (οχι το facelift) στο κηφισο στο υψος λαχαναγορας με γεφυρα κολοκυνθου.ηταν ωρα αιχμης κ σαββατο για να μπειτε στο κλιμα οσοι γνωριζετε το δρομο.
λοιπον πηγαινα ηρεμα κ ωραια κ ερχεται κ μου κολαει προκλητικα...δειχνωντας λοιπον τον απαιτουμενο σεβασμο σε ενα βανκελ κινητηρα κανω δεξια να περασει...στην αρχη κοντοσταθηκε λιγο απο πισω μου για να γνωστοποιησει τις προθεσεις του κ μετα ψιλο ανοιξε κ με περασε.αυτος ο χρονος ηταν αρκετος για να με κανει να παρω την αποφαση να ανοιξω κι ας ηξερα πως θα μου ριξει απο πολυ ως παρα πολυ.(μηπως θα τον ξαναβλεπα)?κ ετσι λοιπον μπηκα πισω του....κοβουμε λογο κινησης...κ αρχιζουμε να ανοιγουμε εγω με 2η στις 4300, κ ισως κ αυτος με 2η,...σταθερα κολλημενος στο προφυλαχτηρα του μεχρι τα φορτωματα μας για 3η,κοβουμε λογο αργου παραγοντα κ παλι ανοιγουμε με 2η,σταθερα κολλημενος,κουμπωνω 3η σταθερα πισω του καταφερνουμε να βαλουμε κ 4η κ στα καλα μου τα ανοιγματα 4ης γυρω στις 5.600 με 6000 δεν κοιταγα η ακρη του ματιου οτι επιασε εκλεισα-πατησα γρηγορα μια φορα το γκαζι γιατι θα τον φιλουσα.δεν ξερω αν ειχα το γκαζι να τον περασω αλλα ξερω πως δεν μπορουσε να μου φυγει.παρακατω εκανε δεξια κ μου δηλωσε 190ps μαμα.σαφως κ ειμαι ικανοποιημενος απο μια τετοια αναμετρηση αναλογιζοντας ηλικια κ χιλιομετρα του καθε μοτερ αλλα ειναι δυνατον να κινουμαι εφαμιλα η το παλικαρι κατι δεν εκανε καλα?
επισης φιλος φιλου εχει Ε30 325 απο 36αρι μαμα λεει αλλα μαλλον φοραει πιο μακρυ βημα κ με προκαλει ανοιχτα να τα μετρησουμε.τι λετε να γινει αν το επιχειρησω???

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GIANNHS M : 23-11-10 στις 16:26
Απάντηση με παράθεση
  #126  
Παλιά 23-11-10, 21:54
Το avatar του χρήστη Bassakos
Bassakos Ο χρήστης Bassakos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-12-2009
Μηνύματα: 554
Bassakos has a spectacular aura aboutBassakos has a spectacular aura about
φιλε μου με τοσο "σπανιο" για τα Ελληνικα δεδομενα και οχι μονο Ε30
θα σου συνιστουσα να μην "κανονιζεις" κοντρες κτλ και γενικα να αποφευγεις
τετοιες κατασταστεις.......ειναι αμαρτια να γινει μια μλκια πανω στην κοντρα
(πιστεψε με ειναι πολυ ευκολο...) και να τραυματισεις το αμαξι

γνωμη μου ειναι οτι δεν χρειαζετε να αποδειξεις σε κανεναν ποσο
γρηγορο η οχι ειναι το αμαξι σου! κανε οτι κανεις για παρτη σου οχι για τους αλλους
__________________
E30 325 M50 SOLD
E30 318 M40 R.I.P
Απάντηση με παράθεση
  #127  
Παλιά 23-11-10, 22:00
Το avatar του χρήστη promitheas81
promitheas81 Ο χρήστης promitheas81 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-01-2009
Μηνύματα: 146
promitheas81 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bassakosM40 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου με τοσο "σπανιο" για τα Ελληνικα δεδομενα και οχι μονο Ε30
θα σου συνιστουσα να μην "κανονιζεις" κοντρες κτλ και γενικα να αποφευγεις
τετοιες κατασταστεις.......ειναι αμαρτια να γινει μια μλκια πανω στην κοντρα
(πιστεψε με ειναι πολυ ευκολο...) και να τραυματισεις το αμαξι

γνωμη μου ειναι οτι δεν χρειαζετε να αποδειξεις σε κανεναν ποσο
γρηγορο η οχι ειναι το αμαξι σου! κανε οτι κανεις για παρτη σου οχι για τους αλλους
Έχεις δίκιο bassako, αλλα σκέψου την αδρεναλίνη και την ψυχοσωματική κατάσταση του, πρίν , κατα τη διάρκεια, κ μετά την κόντρα! Αξίζει να το ζήσεις. Απλά θέλει μέτρο.
__________________
Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα να έφτιαχνα κατευθείαν το Μ3 να ξεμπέρδευα.........
Απάντηση με παράθεση
  #128  
Παλιά 24-11-10, 23:51
Το avatar του χρήστη Bassakos
Bassakos Ο χρήστης Bassakos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-12-2009
Μηνύματα: 554
Bassakos has a spectacular aura aboutBassakos has a spectacular aura about
μαζι σου! απλα οπως σωστα ειπες θελει μετρο...αλλο να ανοιγεις με καποιο αμαξι που συναντας στο δρομο τυχαια και
αλλο να κανεις κανονισμενες κοντρες......ειναι κριμα να τραυματιστει το αμαξι
σε μια στραβη που θα γινει....
__________________
E30 325 M50 SOLD
E30 318 M40 R.I.P
Απάντηση με παράθεση
  #129  
Παλιά 25-11-10, 16:33
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
320is

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bassakosM40 Εμφάνιση μηνυμάτων
μαζι σου! απλα οπως σωστα ειπες θελει μετρο...αλλο να ανοιγεις με καποιο αμαξι που συναντας στο δρομο τυχαια και
αλλο να κανεις κανονισμενες κοντρες......ειναι κριμα να τραυματιστει το αμαξι
σε μια στραβη που θα γινει....
ρε παιδες ο μονος λογος που θελω να ανοιξω ειναι για να το μετρησω να δω πως παει το αμαξι.ο τυχαιος στο δρομο δε ξερεις αν σου λεει αληθεια για το τι φοραει απλα τον πιστευεις...ενω ο γνωστος λογικα δεν εχει λογο για ψεμα...οχι ομως οτι εχετε κ αδικο...η στραβη παραφυλαει παντου...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.