Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 05-08-04, 12:20
Το avatar του χρήστη Johnie_be_good
Johnie_be_good Ο χρήστης Johnie_be_good δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 41
Johnie_be_good is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MPOWER
Εγώ από την άλλη πλευρά δεν κατακρίνω τίποτα!!! Προσωπικά όμως δεν κόβω καλώδια και δεν προθέτω after market καλώδια για κανάνα λόγο! Ιδίως σε καινούρια ή σε κλασσικά αυτοκίνητα!
Προφανώς με ένα after market ηχοσύστημα μπορείς να πετύχεις σαφώς καλύτερο αποτέλεσμα, αλλά επειδή είμαι λίγο άρρωστος δεν αφήνω να βάλει χέρι στο αυτοκίνητό μου σχδόν κανένας εκτός από εμένα! Οτιδήποτε άλλο το θεωρώ "βιασμό"
Αν θες τα περναμε μαζι τα καλωδια...για να μην βαλει κανεις χερι !!! :p
Οσο για τα καλωδια, εξαρταται τι καλωδια θα βαλεις φιλαρακο, διοτι αν βαλεις καλα καλωδια, ειναι κλασης ανωτερα απο τα εργοστασιακα !!! Αλλα οπως ειπα, ειναι μεχρι που φτανει η τσεπη σου !!!

Φιλικα,
Johnie_be_good
__________________
Johnie_be_good Rulerzzzzz....!!!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 05-08-04, 12:33
Το avatar του χρήστη aVog
aVog Ο χρήστης aVog δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-05-2004
Μηνύματα: 196
aVog is on a distinguished road
Παιδες με συγκινηται ειλικρινά. και για σενα Μιχάλη και για τον φίλο Johnie_be_good σας ευχαριστώ πολύ και θα ηταν για μένα που δεν ξέρω ιδιαίτερα απο τέτοιες εγκαταστάσεις μια εξαιρετική εμπειρία. Κανονίζουμε να πάρουμε τα ανταλλακτικά απο κάποια αντιπροσωπία και να καθήσουμε καποια στιγμή να τα βάλουμε. Μιχάλη καλά το έβγαλα το κόστος? Και πάλι παιδιά ευχαριστώ πολύ.
__________________
The Sum of all the Senses
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 05-08-04, 12:34
Το avatar του χρήστη MPOWER
MPOWER Ο χρήστης MPOWER δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 931
MPOWER will become famous soon enoughMPOWER will become famous soon enough
Σ' ευχαριστώ πολύ Johnie Συμφωνώ οτι μπορείς να βάλεις καλύτερης ποιότητας πράγματα απο τα original απλά δεν είναι original! Η αρρώστια μου σε αυτό τον τομέα δεν έχει γιατριά Για να καταλάβεις κάθε φίσα, κάθε ακροφίσιο, καθε κλιπάκι θα είναι παραγγελμένο από την BMW και θα τοποθετηθεί στην προκαθορισμένη θέση, έτσι ώστε ούτε στο εργοστάσιο (που λέει ο λόγος) δεν θα μπορούν να καταλάβουν αν έχει τοποθετηθεί εκεί ή μετά!

Υ.Γ Περίμενα 7 μήνες για ένα original φισάκι που οπουδήποτε αλλού θα το είχαν κολλήσει!
__________________
ΟΥΔΕΙΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 05-08-04, 12:36
Το avatar του χρήστη BMW5S
BMW5S Ο χρήστης BMW5S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 242
BMW5S is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MPOWER

Υ.Γ Περίμενα 7 μήνες για ένα original φισάκι που οπουδήποτε αλλού θα το είχαν κολλήσει!
Απο ιατρικης αποψης πως ονομαζετε η ασθενεια του MPOWER???
__________________
ALWAYS TRUE ALWAYS BMW!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 05-08-04, 12:38
Το avatar του χρήστη MPOWER
MPOWER Ο χρήστης MPOWER δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 931
MPOWER will become famous soon enoughMPOWER will become famous soon enough
aVog πές μου ποιο από τα δύο συστήματα σε ενδιαφέρει για να σου δώσω ακριβώς το κόστος!
Γράψε μου και τον αριθμό σασί σου...θα τον χρειαστώ, και αν όντως έχεις NAVI και TV όπως θυμάμαι!
__________________
ΟΥΔΕΙΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 05-08-04, 12:43
Το avatar του χρήστη Johnie_be_good
Johnie_be_good Ο χρήστης Johnie_be_good δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 41
Johnie_be_good is on a distinguished road
Φιλε MPOWER, οντως εισαι αρρωστος...αλλα τι να κανουμε... δεχομαστε τον καθενα με τα ελλατωματα του! :p
παντως φιλε avog, εγω δεν εχω προβλημα στο να βοηθησω.
__________________
Johnie_be_good Rulerzzzzz....!!!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 05-08-04, 13:18
Το avatar του χρήστη aVog
aVog Ο χρήστης aVog δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-05-2004
Μηνύματα: 196
aVog is on a distinguished road
Wink

MPOWER δεν έχω τον αριθμό σήμερα γιατι είμαι με το άλλο. Θα το κοιτάξω και θα στο στείλω αν είναι σε ΠΜ σήμερα πιο αργά η το αργότερο άυριο. Θα με ενδιέφεραι αν είναι να γνωρίζαμαι το ακριβές κόστος για να κάνω και εγώ ρε παιδί μου τα κουμάντα μου. Εχω να πληρώσω και το κέρασμα απο τα στρουμφάκια...
Johnie_be_good σε ευχαριστώ και πάλι. Οταν το ρυθμίσουμαι να πάρουμαι τα ανταλακτικα θα μιλήσουμαι.
__________________
The Sum of all the Senses
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 05-08-04, 13:44
Το avatar του χρήστη MPOWER
MPOWER Ο χρήστης MPOWER δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 931
MPOWER will become famous soon enoughMPOWER will become famous soon enough
Αύριο το μεσημέρι aVog ταξιδεύω για Σκιάθο και μετά για Τήνο...αν δεν προλάβουμε το κινητό μου το έχεις, ή μιλάμε απο 23 Αυγούστου που γυρίζω!
__________________
ΟΥΔΕΙΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 05-08-04, 14:48
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Thumbs up

να πω και γω την ταπεινη μου γνωμη?οτι συστηματα για ηχο και να εχει η Ζ4 καθως και ολα τα μοντελα,δεν παυουν να ειναι της πλακας.και τι εννοω με αυτο?οτι τα ηχεια ειναι ολα χαρτινα πραγμα που σημαινει αμφιβολου ποιοτητας και αντοχης.αν θελει καποιος ντε και καλα πολυ καλο ηχο(οχι απαραιτητα να τον ακουν και 3 τετραγωνα μακρυα) θα πρεπει να προτιμησει after market προιοντα.αν ομως εχει τον φοβο με το ξηλωμα του αμαξιου ακομα και αν βρει τον καλυτερο μαστορα του κοσμου,καλο θα ηταν να μην ασχοληθει και το αμαξι να παραμεινει με το υπαρχον συστημα.ΦΙΛΙΚΗ συμβουλη:αν ξεκινησει καποιος διαδικασια αντικαταστασης ηχειων,καλο θα ηταν να μην βρισκεται μπροστα στο εγχειρημα.ας παει να πιει εναν καφε και να γυρισει οταν θα ειναι απολυτως ετοιμο.ρωτηστε και εμενα που ειχα τρελαθει να βαλω οβαλ ηχεια στην εταζερα και να αλλαξω τα 13αρια που υπηρχαν.μολις ειδα το ηλεκτρικο πριονι κοντεψα να βαλω τα κλαματα και λυποθημησω.οποιος εχει κανει την ιδια διαδικασια σε e36(δεν γνωριζω για αλλα μοντελα) θα με καταλαβει....
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 05-08-04, 16:57
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον geo_2_2003 για το καφεδάκι. Μπορεί να μπει εργοσταστιακή καλωδίωση, αλλά το αμάξι θα φτάσει σε κατάσταση που δεν νομίζω ότι μπορείς να διανοηθείς. Απλά θα σου πω ότι αν είναι να κάνεις καμμιά μετατροπούλα, τότε θα είναι η κατάλληλη στιγμή αφού θα έχεις λύση τουλάχιστον στο εσωτερικό τα πάντα! Θυμάμαι την τοποθέτηση του εργοστασιακού συναγερμού στο αμάξι του Mpower και οι σκοτοδίνες είναι πολλές!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:39.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.