Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 13-10-05, 23:10
kostas320kompressor Ο χρήστης kostas320kompressor δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 09-10-2005
Μηνύματα: 15
kostas320kompressor is on a distinguished road
επισης θα ηθελα βοηθεια απο καποιον φιλο για μια βελτιωση τις ταξης των 10-15ιππων χωρισ να μεγαλωσω την πιεση ποθ εχει ο κομπρεσορας απο τον schnitzer!αναμενω τισ ιδεες σας!!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 14-10-05, 21:14
kostas320kompressor Ο χρήστης kostas320kompressor δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 09-10-2005
Μηνύματα: 15
kostas320kompressor is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kacey
Ολα τα μπλοκε της Quaife για BMW κανουν 1100κατι ευρω τελικη τιμη στην Αγγλια, αμα ειναι να κανετε group buy τοτε να τα παρετε απο εκει και οχι να πληρωνετε στον ελληναρα εισαγωγεα/βελτιωτη κερατιατικα. Εκτος αν ο μαστορας χρεωνει 900 ευρω για την δουλεια του, γιατι αλλιως 2 χιλιαρικα δεν βγαινει το συνολακι.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΕΧΟΘΜΕ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΘΣ ΑΝΤΑΠΤΟΡΕΣ?
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 17-10-05, 01:34
Το avatar του χρήστη DjBac
DjBac Ο χρήστης DjBac δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-09-2005
Μηνύματα: 328
DjBac is on a distinguished road
Σε Ζ4 πάντως μπορούν να μπουν τα πίσω άκρα (μαζί με μπλοκέ και πιο κοντό διαφορικό (3,69 αν δεν κάνω λάθος) από CSL!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 17-10-05, 20:44
Το avatar του χρήστη sheriff
sheriff Ο χρήστης sheriff δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-03-2005
Μηνύματα: 452
sheriff is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DjBac
Σε Ζ4 πάντως μπορούν να μπουν τα πίσω άκρα (μαζί με μπλοκέ και πιο κοντό διαφορικό (3,69 αν δεν κάνω λάθος) από CSL!!!!!!
φιλε djbac μην χαιρεσαι!csl με smg καμμια σχεση με το δικο μας και κοντο κορωνοπηνιο ειναι ακυρο για εμας...δυστηχως!κανε μια βολτα το δικο μου και θα καταλαβεις...και εχω 3,46 οχι 3,69 που ειναι θεοκοντο και δεν κερδιζεις τιποτα γιατι το αυτοκινητο δεν απλωνει την δυναμη του,με το ενα χερι στο σασμαν θα εισαι
__________________
το γαμπριατικο...

http://i14.photobucket.com/albums/a3...n/12213443.jpg
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 17-10-05, 21:09
Το avatar του χρήστη sakkunen
sakkunen Ο χρήστης sakkunen δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2005
Μηνύματα: 1.638
sakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of light
Question

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas320kompressor
επισης θα ηθελα βοηθεια απο καποιον φιλο για μια βελτιωση τις ταξης των 10-15ιππων χωρισ να μεγαλωσω την πιεση ποθ εχει ο κομπρεσορας απο τον schnitzer!αναμενω τισ ιδεες σας!!!


την αλλαγη τροχαλιας του κομπρεσσορα την εχεις σκεφτει;
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 21-10-05, 18:58
kostas320kompressor Ο χρήστης kostas320kompressor δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 09-10-2005
Μηνύματα: 15
kostas320kompressor is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
την αλλαγη τροχαλιας του κομπρεσσορα την εχεις σκεφτει;
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΓΝΩΜΕΣ!ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΕ 320, 2,2 ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΟΣΤΟΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ !
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 21-10-05, 22:55
Το avatar του χρήστη sakkunen
sakkunen Ο χρήστης sakkunen δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2005
Μηνύματα: 1.638
sakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of light
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas320kompressor
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΓΝΩΜΕΣ!ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΕ 320, 2,2 ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΟΣΤΟΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ !

κοιτα,χωρις να ειμαι ειδικος αν απευθυνθεις σε καποιο βελτιωτικο οικο θα εχουν αυτη την μετατροπη.κατα τ αλλα θα μπορουσες να βαλεις ενα κοντυτερο διαφορικο, χανοντας τελικη βεβαια αλλα κερδιζοντας σε ρεπριζ.
Τελος να σου πω οτι αυτη η μετατροπη οδηγει σε ζορισμα του υπερσυμπιεστη με οτι αυτο συνεπαγεται για την αξιοπιστια
Στην θεση σου θα κοιταζα την λυση ενος διαφορικου αν γινεται απο μικροτερο bmw.Εισαγωγη,εξαγωγη τα εχεις καλυψει;
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 22-10-05, 17:23
Το avatar του χρήστη Elias_Z3
Elias_Z3 Ο χρήστης Elias_Z3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2005
Μηνύματα: 575
Elias_Z3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas320kompressor
επισης θα ηθελα βοηθεια απο καποιον φιλο για μια βελτιωση τις ταξης των 10-15ιππων χωρισ να μεγαλωσω την πιεση ποθ εχει ο κομπρεσορας απο τον schnitzer!αναμενω τισ ιδεες σας!!!
Εγω στο εχω πει ασε το αυτοκινητο οπως ειναι και μην κανεις τιποτα παραπανω. Μια χαρα ειναι ασε τα σκαλισματα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 22-10-05, 22:12
Το avatar του χρήστη ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ Ο χρήστης ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2005
Μηνύματα: 362
ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ is on a distinguished road
Γεια σου φίλε bmwδακια μου αρέσεις που τη ψάχνεις για το εργαλείο σου έτσι και εγώ του έχω κάνει τα πάντα μπορείς να με ρωτήσεις ότι θέλεις και να βρεθούμε και ακόμα να τα δεις από κοντά δες λίγο από το γκαράζ μου και τα λέμε ξανά .......!!!!!!
Υ.Γ. Στο σπανό αε να είσαι σίγουρος ότι σου πουν αυτό είναι το ξέρουν καλά το αντικείμενο ερώτησε τους ιδικούς καλύτερα τους εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια τα έχω κάνει όλα και πάντα ήμουν εκεί τους είδα σου λέω πρώτη ......
__________________
Τα μυστικά τις οδήγησης είναι πολλά και τα ανακαλύπτω ένα ένα ……με το σωστό τρόπο...... και το σωστό το όχημα....
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 04-11-05, 23:54
kostas320kompressor Ο χρήστης kostas320kompressor δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 09-10-2005
Μηνύματα: 15
kostas320kompressor is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
Γεια σου φίλε bmwδακια μου αρέσεις που τη ψάχνεις για το εργαλείο σου έτσι και εγώ του έχω κάνει τα πάντα μπορείς να με ρωτήσεις ότι θέλεις και να βρεθούμε και ακόμα να τα δεις από κοντά δες λίγο από το γκαράζ μου και τα λέμε ξανά .......!!!!!!
Υ.Γ. Στο σπανό αε να είσαι σίγουρος ότι σου πουν αυτό είναι το ξέρουν καλά το αντικείμενο ερώτησε τους ιδικούς καλύτερα τους εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια τα έχω κάνει όλα και πάντα ήμουν εκεί τους είδα σου λέω πρώτη ......
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ 320ci κομπρεσσορατο απο το σπανο.2.2 δες το γκαραζ.ΜΕ SHORT SHIFT KAI ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΥΣ ΣΤΑ 260HP ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΛΟΚΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟ ΕΓΚΕΦΑΛΟ!ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΜΕ ΣΤΟ 6978617520 ΚΩΣΤΑΣ Η¨ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.