Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 09-06-05, 15:46
Το avatar του χρήστη melodic
melodic Ο χρήστης melodic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-11-2004
Μηνύματα: 630
melodic is on a distinguished road
ΕΛΕΟΣ ΝΟ 2

γιατι δεν υπαρχει ενημερωση στο site για event τετοιου ειδους η γενικα αγωνες...

πρεπει να τρεχουμε σε αλλα site δηλαδη??? οχι οτι βαριεμαι να το κανω αλλα οσοι αγαπανε τα bmw δεν τους ενδιαφερει ο μηχανοκινητος αθλητισμος γενικοτερα???

ΚΥΡΙΟΙ κινητοποιηθητε...!!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 09-06-05, 20:49
Το avatar του χρήστη m3power
m3power Ο χρήστης m3power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-07-2004
Μηνύματα: 402
m3power is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ
Χτες ειχε drift challenge στα διοδια και ευτυχως το puntoclub και το εμαθα!! Εμας αποτι φαινεται δεν μας ενδιαφερουν τετοια event παρ οτι και πισωκινητοι που θα επρεπε να ημασταν πρωτοι πρωτοι!!!! Ημαρτον... ουτε ενα post ρε παιδια?!!

πεστα ρε μιχαλη!!!!!!!!!!!αντε γιατι θα αρχισω...και δεν θα σβηνω με τιποτα .το ibiza club κανονισε να πανε κωνσταντινουπολη!!!!!εμεις αντε μεχρι το ΙΚΕΑ!!!!!!καμια ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ!!!!!!!ετσι μου ερχεται να παω να παρω κανενα ibiza!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 10-06-05, 08:03
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Ενα θα πω μονο, περυσι το λιγοτερο που ειχαμε κανει στο puntoclub ηταν παρτακι σε μπαρακι στη παραλια μεσημερι!! Εκτος απο τις εκδρομες που πηγαιναμε πολυ συχνα!! Δεν το λεω με σκοπο να θιξω κανεναν απο δω!! Δεν με απασχολει καθολου!! Απλα παω σαν ξεκαρφωτος με το bmw μεσα στα punto!!! Και μη μου πειτε οτι τα ατομα στο puntoclub ειναι πιο μικροι και λιγοτερο πολυασχολοι απο εμας εδω!!! Σχεδον ολοι με δικες τους δουλειες ειναι και πηζουν!! Αλλα γουσταρουν και κατι διαφορετικο απο το σπιτι, δουλεια, και καμια βολτα με τη γκομενα!! Αλλο εχω club και αλλο εχω site bmw!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 10-06-05, 08:47
Το avatar του χρήστη mpikounis
mpikounis Ο χρήστης mpikounis δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 1.244
mpikounis has a spectacular aura aboutmpikounis has a spectacular aura about
Αντί να κλαίγεστε και να παραπονιέστε συνεχώς γιατί δεν αναλώνετε όλοι αυτή την ενέργεια στο να κανονίσετε μια εκδρομή, να ενημερώσετε τους άλλους για τις εκδηλώσεις, να κανονίσετε ομαδική συμμετοχή σε drift κλπ; Γιατί περιμένετε κάποιον άλλο να τα κάνει;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mpikounis : 10-06-05 στις 09:26
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 10-06-05, 09:25
Το avatar του χρήστη thomas
thomas Ο χρήστης thomas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 79
thomas is on a distinguished road
Συμφωνώ. Αντί να γκρινιάζετε και να χαλιόμαστε, αναλώστε όλη αυτή την ενέργεια για δραστηριότητες. Ρϊξτε προτάσεις. Οι περισσότερες εκδρομές και unnoficial συναντήσεις έχουν ξεκινήσει από άσχετες προτάσεις.

Πιστεύω ότι το club έχει καλή δραστηριότητα όσο αφορά τα event. Δεν έχει τόσο θερμόαιμους οδηγούς όπως άλλα club (π.χ. Evo ή scoobynet). Να θυμίσω ότι τόσο στο Auto festival αλλά κυρίως στο καρτόδρομο, αν δεν είχαμε "ξένες" συμμετοχές θα μπαίναμε μέσα... Μόλις 15-20 άτομα πήραν μέρος από ένα σύνολο 800!!!+ ατόμων? ή καλύτερα 82 μελών???

Πώς μπορείς να αναγκάσεις να κατέβεις "ομαδικά" σε ένα αγώνα που θα πληρώσεις αρκετά χρήματα? Εκτός από τον melodic, o Μιχάλης και ο Σταμάτης δεν τους έχω δεί να παίρνουν μέρος σε καμία εκδήλωση του club. Πώς παραπονιέστε λοιπόν?

Όποιος έχει τάση και θέλει να τρέξει σε αγώνες θα το κάνει είτε είναι στο club είτε όχι. Κάντε το λοιπόν και μην περιμένετε επίσημη πρόσκληση και εμείς θα φτιάξουμε μια κερκίδα ΝΑ!!!!

Σταμάτη έχεις ένα πολύ δυνατό αυτοκίνητο. Αποφάσισε να κατέβεις στα dragster και στα drift και εμείς θα σε υποστηρίξουμε πλήρως. Η απόφαση είναι του καθενός. Μετά έρχεται το club και οι φίλοι.

Στο μόνο που συμφωνώ είναι οι εκδρομές οπου δεν έχει οργανωθεί κάτι επίσημο τον τελευταίο καιρό. Αλλά αυτό είναι άλλο topic. Άντε μην κοκκινήσω τον ευατό μου!!!!!!!!!!!!
__________________
Driving Academy
Η απόλυτη σχολή ασφαλούς και τεχνικής οδήγησης

Η πιο διασκεδαστική και ωφέλιμη εμπειρία πίσω από το τιμόνι!!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 10-06-05, 10:53
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpikounis
Αντί να κλαίγεστε και να παραπονιέστε συνεχώς γιατί δεν αναλώνετε όλοι αυτή την ενέργεια στο να κανονίσετε μια εκδρομή, να ενημερώσετε τους άλλους για τις εκδηλώσεις, να κανονίσετε ομαδική συμμετοχή σε drift κλπ; Γιατί περιμένετε κάποιον άλλο να τα κάνει;
Προσωπικα εγω φιλε Μπικουνη δεν εχω κλαφτει και δεν περιμενω τιποτα απο κανεναν!! Εχω μαθει στη ζωη μου να τα βγαζω περα μονος μου και τα μπαλακια τα ΔΙΚΑ μου!! Το "κλαιγεστε" και το "παραπονιεστε" αλλου! Σε λαθος ατομο το λες! Εαν ειναι στα δυσκολα(εκδρομες, ενημερωση για event...κλπ) να κανω ΕΓΩ τη δουλεια των moderators να το ξερω κι εγω και οι υπολοιποι που απλα απορουμε με την αδρανεια!! Μονο η συμμετοχη στα drift σας εκοψε και στο autofestival!!! ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ λεω εγω 1ον, που ουτε για τα βασικα δεν γινεται post, το να ενημερωσεις τον αλλον τι παιζει δεν σημαινει οτι πρεπει να βαλει και συμμετοχη και 2ον καμια εκδρομουλα ισως, καμια συναντηση με αλλο club ισως, κανενα μπανακι ολοι μαζι ισως, κανενα μπαρακι μεσημερι στο καλαμο να γινουμε λιαρδα ισως!!! ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!! ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΡΩΤΑ! ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ BMW ΤΟ ΧΕΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ!!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 10-06-05, 11:20
Το avatar του χρήστη mpikounis
mpikounis Ο χρήστης mpikounis δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 1.244
mpikounis has a spectacular aura aboutmpikounis has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ
Εαν ειναι στα δυσκολα(εκδρομες, ενημερωση για event...κλπ) να κανω ΕΓΩ τη δουλεια των moderators να το ξερω κι εγω και οι υπολοιποι που απλα απορουμε με την αδρανεια!!
Φίλε Μιχάλη, δεν ξέρω γιατί πήρες το σχόλιο μου προσωπικά, δεν απαντούσα σε εσένα, ήταν μάλλον γενικό.

Υπάρχει φοβάμαι μια παρεξήγηση με τους ρόλους στο BMW-Motorsport.gr:

Ο moderator είναι κάποιος που κάνει "moderate" μια συζήτηση. Αυτό σημαίνει οτι τη παρακολουθεί και προσέχει να μη ξεφεύγει.

Ο administrator είναι κάποιος που αφιερώνει πολύ χρόνο από τη ζωή του για να εξασφαλίσει τη καλή λειτουργία του site. Παράλληλα δρα και σαν moderator.

Κανένας από αυτούς τους ρόλους δεν φέρει την ευθύνη οργάνωσης εκδρομών, ενημέρωσης του κοινού ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να χρειαστεί σε ένα club.

Η ευθύνη για την οργάνωση εκδηλώσεων, συναντήσεων, ενημέρωσης κλπ πέφτει σε όλα τα μέλη ενός club. Η αδράνεια λοιπόν που παρατηρείς από τον Ιανουάριο που είσαι μέλος οφείλεται σε εμένα όσο οφείλεται και σε εσένα. Εγώ από τη μεριά μου έχω οργανώσει και 1-2 auto-festival, ένα καρτόδρομο, και μερικές συναντήσεις για φαγητό. Εσύ τι οργάνωσες;

Πριν λοιπόν ξεκινήσεις τα παράπονα περι αδράνειας, και τις κατηγορίες προς άτομα που δεν έχουν καμία ευθύνη, μπορείς να προτίνεις, να προσπαθήσεις να συμμετέχεις ενεργά και αν δεν βρεις ανταπόκριση τότε να διαμαρτυρηθείς.

Φιλικά πάντα,
Μιχάλης
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 10-06-05, 14:17
Το avatar του χρήστη m3power
m3power Ο χρήστης m3power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-07-2004
Μηνύματα: 402
m3power is on a distinguished road
θωμα το θεμα δεν ειναι να κατεβω εγω σε drift η σε dragster,η αν εχω κατεβει στο autofestival,το θεμα ειναι να κανουμε κατι ολοι μαζι,οτιδηποτε ειναι αυτο,αλλα για να μην κατεβω κατι σοβαρο θα μου ετυχε,αυτο νομιζω δεν μου απαγορευει να μιλαω και να λεω την γνωμη μου.επισης δεν ειπα να αναγκασουμε κανεναν να παρεις μερος σε drift,rwyb,dragster,ειπα ας ριχνουμε την ιδεα οταν ακουμε καποιο event και αν δουμε οτι υπαρχει ανταποκριση ικανοποιητικη λαμβανουμε μερος σαν club,αν οχι τοτε μεμονομενα οποιος θελει.και αναφερομαι στα παιδια που στησανε το club γιατι εγω δεν μπορω να μιλαω εκ μερους τους και να κανονιζω πραγματα.και δεν μιλαω με κακια,μιλαω με παραπονο,δεν τα λεω για να τσακωθω με τον mpikoyni η με τον μιχαλη,η με σενα.δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα!
επισης γκρινιαζω οπως λετε,διοτι με εκνευριζει οταν με ρωτανε δραστηριοτητες του club μας και δεν εχω κατι να πω,και ακουω τους να λενε ,πηγαμε εδω πηγαμε εκει ,πηραμε μερος στην ταδε εκδηλωση,κοψαμε πιτα,κλπ κλπ!
τωρα αν 2 events και 20 ΙΚΕΑ ειναι δραστηριοτητα.......τοτε ειμαι λαθος και ζητω συγνωμη!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 10-06-05, 14:26
Το avatar του χρήστη m3power
m3power Ο χρήστης m3power δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-07-2004
Μηνύματα: 402
m3power is on a distinguished road
επισης στα site που μπαινω,οι admins ενημερωνουν-διοργανονουν,και τα μελη αν ειναι συμετεχουν η οχι.
επισης αν δεν ηταν ο θωμας δεν θα ειχαμε κανει ουτε το dynoday!!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 10-06-05, 14:36
ISSSSS Ο χρήστης ISSSSS δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Μηνύματα: 61
ISSSSS is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m3power
θωμα το θεμα δεν ειναι να κατεβω εγω σε drift η σε dragster,η αν εχω κατεβει στο autofestival,το θεμα ειναι να κανουμε κατι ολοι μαζι,οτιδηποτε ειναι αυτο,αλλα για να μην κατεβω κατι σοβαρο θα μου ετυχε,αυτο νομιζω δεν μου απαγορευει να μιλαω και να λεω την γνωμη μου.επισης δεν ειπα να αναγκασουμε κανεναν να παρεις μερος σε drift,rwyb,dragster,ειπα ας ριχνουμε την ιδεα οταν ακουμε καποιο event και αν δουμε οτι υπαρχει ανταποκριση ικανοποιητικη λαμβανουμε μερος σαν club,αν οχι τοτε μεμονομενα οποιος θελει.και αναφερομαι στα παιδια που στησανε το club γιατι εγω δεν μπορω να μιλαω εκ μερους τους και να κανονιζω πραγματα.και δεν μιλαω με κακια,μιλαω με παραπονο,δεν τα λεω για να τσακωθω με τον mpikoyni η με τον μιχαλη,η με σενα.δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα!
επισης γκρινιαζω οπως λετε,διοτι με εκνευριζει οταν με ρωτανε δραστηριοτητες του club μας και δεν εχω κατι να πω,και ακουω τους να λενε ,πηγαμε εδω πηγαμε εκει ,πηραμε μερος στην ταδε εκδηλωση,κοψαμε πιτα,κλπ κλπ!
τωρα αν 2 events και 20 ΙΚΕΑ ειναι δραστηριοτητα.......τοτε ειμαι λαθος και ζητω συγνωμη!
Μπραβο φιλε τα ειπες δυνατα συμφωνω καντε κατι ρε παιδια καποιες συναντησεις εστω για ενα καφε για ενα ποτο ολοι μαζι..!
__________________
-IS-
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:49.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.