Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 24-04-07, 00:27
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Εμένα πάντως οι ζάντες σου μου αρέσουν όπως είναι και ουχί νικελωμένες. Βάφτες μαύρες ή ποντικί να φαίνονται πιο "γουρούνια" και τα νέα φρένα (goal...). Μέχρι και το νέο ///Μ3 ασπάζεται αυτό το look πλέον....
Αλλά μια και το αγόρι μου θέλει νίκελ ΚΑΙ ΔΕΝ ΨΑΧΝΕΙ ΤΟ FORUM...
θα ξανα-post-άρω τα ίδια... http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...0603#post90603
Είναι οι 2 καλύτεροι σε τέτοιες "μόντες".
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 24-04-07, 00:43
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Kατι σε ανθρακι (ποντικι οπως λεει και ο Fairytale, που του παει πολυ) ή ενα bright silver που ειναι καπως πιο συνηθισμενο αλλα του παει πολυ εξισου.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 24-04-07, 07:53
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμένα πάντως οι ζάντες σου μου αρέσουν όπως είναι και ουχί νικελωμένες. Βάφτες μαύρες ή ποντικί να φαίνονται πιο "γουρούνια" και τα νέα φρένα (goal...). Μέχρι και το νέο ///Μ3 ασπάζεται αυτό το look πλέον....
Αλλά μια και το αγόρι μου θέλει νίκελ ΚΑΙ ΔΕΝ ΨΑΧΝΕΙ ΤΟ FORUM...
θα ξανα-post-άρω τα ίδια... http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...0603#post90603
Είναι οι 2 καλύτεροι σε τέτοιες "μόντες".
C U out there
ζητώ ταπεινά συγνώμη, τα search που έκανα ήταν χρώμιο, νίκελ, ζάντες, άρα δεν βρέθηκα επάνω στον πακτωλό της γνώσεώς σου και της ευγενικής σου προσφοράς.
Θα αφαιρέσω 5 reputation points απο τον εαυτό μου θα κλειδώσω αυτό το θρεντ και θα μαστιγωθώ μέχρι να φανούν τα κόκαλά μου.


Σοβαρά τώρα, για τον Πέττα σκέφτομαι, αλλά μπλέ αμάξι με νίκελ πλαίσια, νικελένια μάσκα δεν νομίζω να του πηγαίνει και πολύ το ποντικί.

Απο την άλλη βέβαια, τα καθαριστικά που βάζω για να φύγουν οι μπίχλες απο τις ζάντες μάλλον θα τις οδηγήσουν στην ίδια κατάσταση σύντομα.

Προς ενημέρωσιν, τέτοιες ζάντες είχα 8 κομμάτια και έδωσα τις 4 σε έναν φίλο απο το φόρουμ, όπου αφού τους έβγαλε τα λάστιχα τις καθάρισε με ένα υγρό για τα ταψιά (fairy) και έλαμψαν...

Ισως να δοκιμάσω κάτι τέτοιο πρώτα και μετά να μπώ στο έξοδο.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 24-04-07, 07:56
Το avatar του χρήστη B(3)M(1)W(8)is
B(3)M(1)W(8)is Ο χρήστης B(3)M(1)W(8)is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-02-2007
Μηνύματα: 345
B(3)M(1)W(8)is is on a distinguished road
πετας στην οδο καποδιστριου στο μοσχατο.διπλα στο γηπεδο ποδοσφαιρου.
το τι δουλεια κανει,τα λογια περιττα
__________________
"ο ανθρωπος που δεν ισιωσε.....ποτε!!"
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 25-04-07, 07:49
Το avatar του χρήστη matrixlord
matrixlord Ο χρήστης matrixlord δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-04-2007
Μηνύματα: 350
matrixlord is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
....Βάφτες μαύρες ή ποντικί να φαίνονται...
Αυτό το "ποντικί" χρώμα μου έφτιαξε την μέρα! Θα το λέω και εγώ απο εδώ και πέρα....



Φιλικά ε?
__________________
Μην ξεχάσουν αυτοί που έχουν μπροστοκίνητο να τραβήξουν χειρόφρενο όταν θέλουν να κάνουν Drift!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 25-04-07, 10:26
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
No problem... Είναι κάποιος τόνος μεταξύ γκρί και μαύρου... έτσι το αποκάλεσε ο "ζωγράφος". Δεν χαλάμε το χούι του καλλιτέχνη, ποντικί..? ποντικί.
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 25-04-07, 10:55
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
Αν θέλετε το λέτε και γαλλικά Γκρί Σουρί (σουρί = ποντίκι) για να ακούγεται και πιό κυριλέ.

Το ποστ αυτό είναι οφ τοπικ
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 25-04-07, 11:40
Christos 330i ///M Ο χρήστης Christos 330i ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-03-2006
Μηνύματα: 5.426
Christos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the rough
Σταματη ποια ζαντα θες να βαψεις αυτην που φορας???
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 25-04-07, 12:16
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
ναί αυτή γιατί έχεις καμμιά ιδέα?
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 04-07-11, 10:13
djkostas20 Ο χρήστης djkostas20 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2008
Μηνύματα: 368
djkostas20 is on a distinguished road
Ρε παιδιά επειδή και εγώ θέλω να βάψω τις ζάντες μου ξέρει κανείς πόσες μέρες χρειάζεται??? Αν παίζει ρόλο το χρώμα με ενδοιαφέρει μαύρο μάτ! Από κόστος? Στην Πάτρα κοντά κανένας καλός?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:54.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.