Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Τεχνικά Θέματα

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #19  
Παλιά 09-02-16, 07:25
nikosdov116i Ο χρήστης nikosdov116i δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-02-2006
Μηνύματα: 96
nikosdov116i is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα βγω λιγο εκτος θεματος, αλλα θα μου επιτρεψετε. Ο φιλος εχει πολυ μεγαλο δικιο που το λεει αυτο. Οντως δεν ειναι καλό και επισης για να ειμαι ρεαλιστης, δε νομιζω στην Ελλαδα με αυτες τις συνθηκες και αυτες τις προοπτικες να καταφερω ξανα κατι τετοιο. Η αληθεια ειναι πως ουτε τοτε το ειχα καταφερει στην Ελλαδα, αλλα στη Γερμανία! Τις καλες δηλαδη εποχες και παλι, επρεπε να βγω εξωτερικο να δουλεψω και τελικα πηρα ενα καλο, για τα δεδομενα μου, αμαξι! Ομοιως κι ακομα πιο πολυ με τις σημερινες συνθηκες και τις αυριανες προοπτικες που δεν τις βλεπω και καθολου ευχαριστες, για να γινει το ιδιο, μαλλον θα πρεπει να ξανα-ξενιτευτω, που η ιδεα, ασχετως του αυτοκινητου, γυριζει στο μυαλο μου εδω και καιρο ολο και πιο εντονη. Φυσικα αν ειναι να φυγω, δεν θα το κανω για να ξαναγορασω ενα καλο αμαξι! Αλλα αν γινει και εχω τη δυνατοτητα δεν θα πω και οχι! Θα ημουν βλακας αν ελεγα οχι!

Και για να το κλεισω εδω, θυμαμαι σε ενα παλιοτερο ποστ, αλλης σειρας, ο Rapid ειχε γραψει κι αυτος σοφες κουβεντες που τις θυμαμαι. Συνοψιζοντας ειχε γραψει πως οι χρυσες εποχες εκει απο 1998-2009, τελειωσαν και πολλοι καταφεραμε και πηραμε μεσα σ εκεινη την περιοδο μπεμβε, ή οποιοδηποτε αλλο 'πρημιουμ' οχημα, τωρα που ζορισε η κατασταση, οπως και να το κανουμε, για πολλους, τα κουκια δε βγαινουν. Ποσο δικιο!
Επειδη λοιπον τα δικα μου κουκια ζορισαν πολυ, για να μην κανω αυτο που κοροιδευω καποιους που εχουν φεσια, εξοδα, οικονομικο στριμωξιδι γενικα, αλλα εχουν κουρσα, ε εγω την κουρσα την αφησα. Προτιμω να μαι με καρουλι και να παρω μια ανασα, παρα με κουρσα και να πνιγομαι!

Το ξερω, ξεφυγα και να με συγχωρειτε. Εχω σκοπο να ανοιξω ενα ξεχωριστο νημα που μπορουμε να το συζητησουμε ολο αυτο, γιατι ομολογουμενως, ειναι μεγαλη κουβεντα!

Καλο σας βραδυ !
Μπράβο φίλε.Πιστεύω οι περισσότεροι εδώ είμαστε στην ίδια θέση.Πότε όμως δεν ξέρεις τι γίνεται.Ας μείνουμε με τα όνειρα.
Απάντηση με παράθεση
 


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.