Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 25-08-04, 00:01
Το avatar του χρήστη DRIFTER
DRIFTER Ο χρήστης DRIFTER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 423
DRIFTER is on a distinguished road
Ee ΡΕΕ ΓΛΕΕΝΤΙΑΑΑΑ.......ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΙ ΣΕ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΕΤΟΙΑΑΑ..ΑΑΧΧΧΧΧΧ
__________________
ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ H DRIFTER

Κάθε πλατεία και χαρά κάθε στροφή και τρέλα δώσε κλώτσο να γυρίσει το Ε30 να σβουρίσει ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 25-08-04, 02:29
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Αlpina B6 3.5s..........

Θα συμφωνησω με τον Μ-POWERfanatic οτι μαλλον εισαι πατριωτακι απο την ξενιτια γιατι απο οτι ξερω δεν υπαρχει κανενα B6 3.5S στην Ελλαδα και μαλιστα σε καροτσι Μ3.Υπαρχει ενα μαυρο με 2.7 ALPINA αλλα οχι σαν αυτο που αναφερεις το οποιο συνδυαζει εμφανιση Μ3=μουν......ρα και ηχο εξακυλινδρου,οτι καλυτερο αλλα οπως ξερεις δεν εχει το στριψιμο του 2.3 η 2.5 αφου το 3.5 ειναι πιο βαρυ και χαλαει το αψογο ζυγισμα του Μ3.Πραγματικα σπανιο το κομματι σου και τα στοιχεια που αναφερεις ειναι σωστα-260PS για την ακριβεια- αρα πρεπει να εχεις και στους αεραγωγους στο κεντρο κομπιουτερακι χωνευτο και 7-αρι στροφομετρο.Σωστα?Ελπιζω παντως να μενεις Ελλαδα ωστε να το δουμε απο κοντα,εισαι πραγματικα τυχερος και να το προσεχεις σαν τα ματια σου αλλα και να το χαιρεσαι!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 26-08-04, 14:17
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Ναι το μετατροπή είδα και ήταν ψιλοχάλια!!Αυτό που έχει 16άρες 5άκτινες με πολυ λεπτές ακτίνες!Είναι νομίζω οι ζάντες του racing dynamics η migle miglia
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 29-08-04, 14:19
alpinakias Ο χρήστης alpinakias δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-08-2004
Μηνύματα: 116
alpinakias is on a distinguished road
το αυτοκίνητο είναι εξωτερικό έχεις δίκιο.δεν υπήρξε στην ελλάδα ποτε τέτοιο μοντέλο αφού η Alpina έχει κάνει 62 μετατροπές αυτού του τύπου και είναι γνήσιο alpina αναγράφεται και στην άδεια κυκλοφοριας.έχει στους αεραγωγούς τα ρολογάκια με θερμοκρασια μηχανής -διαφορικού -πίεση λαδιών -υποπίεση αέρα.λόγο του μεγάλου εξακύλινδρου κινητήρα μπροστά έχει δεύτερο ρεζερβουάρ πίσω για μοίρασμα βάρους.έχει sport σασμανακι με την πρώτη πίσω η πρώτη καρφώνει 1-95km.2-130,3-180,4-230,5-275 στην πέμπτη δεν έχει μπει ακομα ο κόφτης λόγο σχέσεως διαφορικού 2,73 πολύ μακρύ.είναι καλο φάρμακο για κάτι περίεργους με αστερια που δε γνωρίζουν αλλα όταν τους κατεβουν τα αυτάκια αποκτάν σεβασμό στα E 30.σωστά??
"αλπινακιας"

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 28-01-09 στις 18:21 Αιτία: Greeklish
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 29-08-04, 16:06
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
τρελανε μας ρε alpinakia!!!!!!!!!!!ρε πουστ.....μου θα του πεταξω κανενα μοτερ απο Μ3 Ε36,TO 3λιτρο με 286 αλογα και θα γινει της πουτ......ας!φερτο κατω ρε alpinakia και βαζω εγω τα "χαρτομαντηλα"(γι'αυτους που θα βαζουν τα κλαματα)!!!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 29-08-04, 20:59
alpinakias Ο χρήστης alpinakias δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-08-2004
Μηνύματα: 116
alpinakias is on a distinguished road
ένας φίλος σφάζει μια Μ3 e36 αν ενδιαφέρεται κανένας για κάνα ανταλλακτικό και μια e30 Hartge Η26 με 210 ίππους

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 28-01-09 στις 18:22
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 30-08-04, 00:32
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
τιμη για το hartge!γρηγορα....!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 03-09-04, 15:15
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
m power lunatic έχω μείνει πραγματικά άφωνος. Το Μ3 Ε30 (γνήσιο, γερμανικές πινακίδες) ήταν το πρώτο μου BMW και το καλύτερο αυτοκίνητο που είχα ποτέ by far. Θέλω σαν τρελός ένα EVO Sport (πάντα γνήσιο) για να το έχω στο γκαράζ μου και να το βγάζω μια φορά στο τόσο για βόλτα. Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω τα χρήματα αυτή την στιγμή για να το πάρω αλλά ακόμη και να τα είχα δεν μπορώ να βρω κάποιο μιας και τα έχουν πάρει όλα οι Άγγλοι και σπάνια πουλιέται κάποιο και πολύ ακριβά μάλιστα. Οι άνθρωποι έχουν καταλάβει την συλεκτικότητα και μοναδικότητα γενικώς του αυτοκινήτου και για αυτό θα δείς πολύ περισσότερα Μ3 Ε30 στην Αγγλία παρά στην Γερμανία. Βέβαια υπάρχει ένα original κόκκινο EVO Sport στην Ελλάδα με Αγγλικές πινακίδες και έχω γνωρίσει και τον άνθρωπο που το έχει αλλά δεν το πουλάει.

Πάντως σε συγχαίρω για το πάθος σου για αυτό το αυτοκίνητο και ελπίζω κάποια στιγμή να βρεις κάποιο όπως το θέλεις και να το αποκτήσεις. Πάντως μιάς και έχω οδηγήσει πολλά Μ3 Ε36 γνήσια και μη, 286 και 321 πρέπει να ομολογήσω ότι δεν έχουν καμία σχέση με τα Ε30.

Σε ευχαριστώ που μου έφτιαξες την μέρα.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 03-09-04, 16:55
Το avatar του χρήστη Z3 Fat Bastard
Z3 Fat Bastard Ο χρήστης Z3 Fat Bastard δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 161
Z3 Fat Bastard is on a distinguished road
Thumbs up

Θα συμφωνησω με τον Bmw Power
__________________
HELLO , My name is NicK, I am unemployed and I live with my parents ......
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 06-09-04, 18:50
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tasosbmwe30
τρελανε μας ρε alpinakia!!!!!!!!!!!ρε πουστ.....μου θα του πεταξω κανενα μοτερ απο Μ3 Ε36,TO 3λιτρο με 286 αλογα και θα γινει της πουτ......ας!φερτο κατω ρε alpinakia και βαζω εγω τα "χαρτομαντηλα"(γι'αυτους που θα βαζουν τα κλαματα)!!!!!!!!!!!

Φίλε μου Τάσο, μην ξεχνάς τον παράγοντα βάρος. Το μοτέρ του M3 286 είναι 155,4 κιλά ενώ για παράδειγμα το Μ3 Ε30 (195) μόλις 106 κιλά. Φοβάμαι ότι δεν θα στρίβεις τόσο εύκολα όσο τώρα με τόσα κιλά παραπάνω.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.