Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 22-04-14, 21:37
mikebmwe36coupe Ο χρήστης mikebmwe36coupe δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 05-09-2013
Μηνύματα: 27
mikebmwe36coupe is on a distinguished road
Cup holder bmw e36

καλησπέρα σας. θέλω να βάλω ποτηροθήκες στο e36 μου αλλα η κεντρική κονσόλα μου είναι εντελώς απλή σαν την παρακάτω.

http://forums.bimmerforums.com/forum...center-console

πια από της δυο ταιριάζει και γιατί έχει δυο τύπους πια είναι γνήσια;

http://www.ebay.com/itm/BMW-E36-CUP-...a22257&vxp=mtr


http://www.ebay.com/itm/BMW-E36-Cent...75136b&vxp=mtr
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 22-04-14, 23:33
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
φιλε mike
και οι δυο ταιριαζουν μια χαρα οσο για γνησια αυτο μονο ο πωλητης θα στο πει αν και δεν νομιζω να ειναι καμια απο τις δυο.
τι σε ν οιαζει ομως μια χαρα θα ειναι στο 36αρι σου
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 23-04-14, 06:34
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mikebmwe36coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπέρα σας. θέλω να βάλω ποτηροθήκες στο e36 μου αλλα η κεντρική κονσόλα μου είναι εντελώς απλή σαν την παρακάτω.

http://forums.bimmerforums.com/forum...center-console

πια από της δυο ταιριάζει και γιατί έχει δυο τύπους πια είναι γνήσια;

http://www.ebay.com/itm/BMW-E36-CUP-...a22257&vxp=mtr


http://www.ebay.com/itm/BMW-E36-Cent...75136b&vxp=mtr
στο 2ο λινκ ειναι ολοκληρη η κονσολα οπως την βλεπεις και ειναι γνησια.αυτην θα παρεις αμα το χεις με το ebay..
στο 1ο λεει μονο την ποτηροθηκη οποτε μη ασχολεισαι...
καινουργια ολο το σετ εχει ληξει το ανταλλακτικο στην bmw.
την δινει μονο ενα-ενα ανταλλακτικο...(2 ποτηροθηκες-1 κερματοθηκη-1 τασακι).συνολο ολο το πακετο 130ε!!!(το τασακι που εχεις ηδη ειναι αλλο δεν ταιριαζει.)..
υ.γ. 1 υπαρχει και λαστιχενια ποτηροθηκη για τους πισω καινουργια απο bmw για οσους ενδιαφερονται να τους πω part number..
υ.γ. 2 υπαρχει και ποτηροθηκη που εμπενε μονο στα αμερικανικα στην πορτα για οσους δεν θελουν να τις εχουν στον τεμπελη.επισης την παραγγελνεις με part number απο την bmw...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 23-04-14, 09:14
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Και οι 2 γνήσιες είναι. Την εντελώς απλή κονσόλα έχω, όπως κι εσύ, και εβαλα την ποτηροθήκη του 2ου link που εβαλες, τη μονοκόμματη. Απλά εμενα ειναι χωρίς τασακι, εχει ενα μεγαλο χωρο αποθήκευσης στη θέση του. Η τοποθέτησή της είναι εντελώς απλή, απλά ξεβιδώνεις το τασάκι σου (τραβάς προς τα πάνω το μεσα τασακι (που βγαινει για να πετας τα αποτσίγαρα κλπ και βλέπεις τη βίδα), και βάζεις την ποτηροθήκη.

Δεν φανταζεσαι ποσο βολεύει...
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 23-04-14, 20:55
xeinoporos Ο χρήστης xeinoporos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-01-2012
Μηνύματα: 37
xeinoporos is on a distinguished road
καινουργια ολο το σετ εχει ληξει το ανταλλακτικο στην bmw.
την δινει μονο ενα-ενα ανταλλακτικο...(2 ποτηροθηκες-1 κερματοθηκη-1 τασακι).συνολο ολο το πακετο 130ε!!!(το τασακι που εχεις ηδη ειναι αλλο δεν ταιριαζει.)..
Leo αν τα πάρεις όλα καινούργια απο την bmw μπαίνουν κατευθείαν στην κονσόλα...??? Γιατί και η δικιά μου είναι σαν του mike...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 23-04-14, 20:58
xeinoporos Ο χρήστης xeinoporos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-01-2012
Μηνύματα: 37
xeinoporos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 2ο λινκ ειναι ολοκληρη η κονσολα οπως την βλεπεις και ειναι γνησια.αυτην θα παρεις αμα το χεις με το ebay..
στο 1ο λεει μονο την ποτηροθηκη οποτε μη ασχολεισαι...
καινουργια ολο το σετ εχει ληξει το ανταλλακτικο στην bmw.
την δινει μονο ενα-ενα ανταλλακτικο...(2 ποτηροθηκες-1 κερματοθηκη-1 τασακι).συνολο ολο το πακετο 130ε!!!(το τασακι που εχεις ηδη ειναι αλλο δεν ταιριαζει.)..
υ.γ. 1 υπαρχει και λαστιχενια ποτηροθηκη για τους πισω καινουργια απο bmw για οσους ενδιαφερονται να τους πω part number..
υ.γ. 2 υπαρχει και ποτηροθηκη που εμπενε μονο στα αμερικανικα στην πορτα για οσους δεν θελουν να τις εχουν στον τεμπελη.επισης την παραγγελνεις με part number απο την bmw...

Leo αν τα πάρεις όλα καινούργια απο την bmw μπαίνουν κατευθείαν στην κονσόλα...??? Γιατί και η δικιά μου είναι σαν του mike...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 23-04-14, 21:48
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xeinoporos Εμφάνιση μηνυμάτων
Leo αν τα πάρεις όλα καινούργια απο την bmw μπαίνουν κατευθείαν στην κονσόλα...??? Γιατί και η δικιά μου είναι σαν του mike...
Ναι βγαίνουν τα από πάνω που χεις και κουμπωνουν τα καινούργια από πάνω σε 1 λεπτό...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 23-04-14, 22:10
mikebmwe36coupe Ο χρήστης mikebmwe36coupe δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 05-09-2013
Μηνύματα: 27
mikebmwe36coupe is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 2ο λινκ ειναι ολοκληρη η κονσολα οπως την βλεπεις και ειναι γνησια.αυτην θα παρεις αμα το χεις με το ebay..
στο 1ο λεει μονο την ποτηροθηκη οποτε μη ασχολεισαι...
καινουργια ολο το σετ εχει ληξει το ανταλλακτικο στην bmw.
την δινει μονο ενα-ενα ανταλλακτικο...(2 ποτηροθηκες-1 κερματοθηκη-1 τασακι).συνολο ολο το πακετο 130ε!!!(το τασακι που εχεις ηδη ειναι αλλο δεν ταιριαζει.)..
υ.γ. 1 υπαρχει και λαστιχενια ποτηροθηκη για τους πισω καινουργια απο bmw για οσους ενδιαφερονται να τους πω part number..
υ.γ. 2 υπαρχει και ποτηροθηκη που εμπενε μονο στα αμερικανικα στην πορτα για οσους δεν θελουν να τις εχουν στον τεμπελη.επισης την παραγγελνεις με part number απο την bmw...
LEO328 θα με ενδιέφερε να ρίξω μια ματια στα part number. τα link από το ebay ήταν ενδεικτικά και δεν με απασχολεί τόσο πια από της δυο θα έχω μου αρέσουν και οι δυο απλά όσες ποτηροθήκες έχω βρει και ήταν σε κατάσταση να βλέπονται ήταν τσιμπημένες και τα μεταφορικά του τέτοια που πλησίαζαν την τιμή του αντικειμενου, από Ελλάδα όσο έχω ψάξει δεν έχω βρει κάτι.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 23-04-14, 22:14
xeinoporos Ο χρήστης xeinoporos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-01-2012
Μηνύματα: 37
xeinoporos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι βγαίνουν τα από πάνω που χεις και κουμπωνουν τα καινούργια από πάνω σε 1 λεπτό...
Σε ευχαριστώ...
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 23-04-14, 22:19
mikebmwe36coupe Ο χρήστης mikebmwe36coupe δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 05-09-2013
Μηνύματα: 27
mikebmwe36coupe is on a distinguished road
υπάρχει και αυτή αλλα δεν νομίζω να με εξυπηρετήσει τόσο χαμηλά που έχει το κενό η πόρτα στο 36ari

http://www.ecstuning.com/News/BMW_Do...194701/Notify/
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:44.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.