Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 13-03-14, 18:52
mixalis 318is Ο χρήστης mixalis 318is δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-03-2013
Μηνύματα: 33
mixalis 318is is on a distinguished road
ολα καλα με το αμαξι...αλλα υπαρχει αλο προβλημα,οταν πιραμε το αμαξι απο το συνεργιο που καναμε τιν μετατροπη δουλευε μια χαρα χορεις κανενα προβλημα,,να διευκρινίσω το αμαχι φοραει μπλοκε S2.93.
Σημερα που του τα εχωσα λιγακι (Drift) ακουγετε ενας θοριβος πισο και στιν οπιστεν αλλα και οταν κανω μπροστα σιγα σιγα κατι σαν να τριξημο.Υπαρχει περιπτωση να θελει λαδια το διαφορικο.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 13-03-14, 19:14
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalis 318is Εμφάνιση μηνυμάτων
Σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον σας παιδια να στε καλα.το αμαξι ειναι θανατος...
οσο για την μετατροπη εφτασε 600 ευρο ολο το αμαξι που βγαλαμε το μοτερ...τα εργατικα μαζι με λαδια κτλ..εφτασαν 200 ευρο...τελικα εβαλα το ιμομπιλαιζερ μαζι με το κλειδι κατω απο τα ποδια του οδηγου για ασφαλια ( μην μας το φανε κιολας ) 120 ευρο εργασια μου πηρε ο μαστορας για να φτιαξει το ιμομπιλαιζερ.
Σου πηραν μονο 200 ευρω εργασια για να σου βαλουν πανω μοτερ-εγκεφαλο-φρενα-μεταδοση 328???Τζαμπαααααα......
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 13-03-14, 19:44
mixalis 318is Ο χρήστης mixalis 318is δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-03-2013
Μηνύματα: 33
mixalis 318is is on a distinguished road
Ναι και ομως φιλε Mike 200 ευρο μου πηρανε
αλλα τωρα εχω προβλημα με το διαφορικο η το πισω μερος που ακουγετε ο θορυβος οπως περιγραφω πιο πανω.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 13-03-14, 20:27
Το avatar του χρήστη koutrouj
koutrouj Ο χρήστης koutrouj δεν είναι συνδεδεμένος
E36 Lover
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Μηνύματα: 76
koutrouj is on a distinguished road
Πραγματικα τζαμπα........ εγω ειχα δωσει πριν 4 χρονια μια χιλιαδα χωρις τα ηλεκτρολογικα κιολας !
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 13-03-14, 20:55
Το avatar του χρήστη PetrosD
PetrosD Ο χρήστης PetrosD δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Μηνύματα: 1.101
PetrosD will become famous soon enoughPetrosD will become famous soon enough
Θέλω με pm το συνεργείο/άτομο που έκανε τη μετατροπή, παρακαλώ.
__________________
1988 E30 318i.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 13-03-14, 21:23
mixalis 318is Ο χρήστης mixalis 318is δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-03-2013
Μηνύματα: 33
mixalis 318is is on a distinguished road
εχεισ πμ φιλε πετρο.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 13-03-14, 21:24
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalis 318is Εμφάνιση μηνυμάτων
Σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον σας παιδια να στε καλα.το αμαξι ειναι θανατος...
οσο για την μετατροπη εφτασε 600 ευρο ολο το αμαξι που βγαλαμε το μοτερ...τα εργατικα μαζι με λαδια κτλ..εφτασαν 200 ευρο...τελικα εβαλα το ιμομπιλαιζερ μαζι με το κλειδι κατω απο τα ποδια του οδηγου για ασφαλια ( μην μας το φανε κιολας ) 120 ευρο εργασια μου πηρε ο μαστορας για να φτιαξει το ιμομπιλαιζερ.
Ούτε στα πιο τρελά σου όνειρα δεν γίνεται να κάνεις μετατροπή με 140 ευρώ.
Ούτε αν στην έκανε ξυπόλυτος πακιστανός ατάιστος απο 30 μέρες...
Αν έστω και ένα ψήγμα αλήθειας υπήρχε στα λεγόμενα σου, το αυτοκίνητο δεν είναι
θάνατος όπως λές παρακάτω, αλλά νεκροφόρα που θα σε οδηγήσει στο θάνατο..
Αυτό δεν είναι μετατροπή, ΚΩΛΟΔΟΥΛΕΙΑ είναι.
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 13-03-14, 21:34
mixalis 318is Ο χρήστης mixalis 318is δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-03-2013
Μηνύματα: 33
mixalis 318is is on a distinguished road
Διακρινω μια ειρωνια στα λεγομενα σου rapid_fast αλλα δεν θα εβαζα καπιον τελιομενο η πακιστανο να πιραζε το αυτκηνιτο μου...οσο και να μην θελεισ να το πιστευεις ΝΑΙ ΤΙΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕ 200 EYRO και οχι με 140 που αναφερεις...και για εμενα ναι ειναι θανατος το 328 απεναντι σε ενα 318is που φοραγα πριν.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 13-03-14, 21:35
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalis 318is Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι και ομως φιλε Mike 200 ευρο μου πηρανε
αλλα τωρα εχω προβλημα με το διαφορικο η το πισω μερος που ακουγετε ο θορυβος οπως περιγραφω πιο πανω.
Αν ειναι φιλαρακι σου,τον εκθετεις....αν δεν ειναι φιλος σου,τοτε να προσεχεις.....Ενταξει εχει πεσει πεινα,δεν αντιλεγω,αλλα τα 140-150 ευρω για να σου περασει καποιος ολα τα μηχανικα μερη ενος 328,αφαιρωντας πρωτα του 318ις σου,ειναι τουλαχιστον απιστευτο!!Εκτος αν εννοεις 200 ευρω ΣΥΝ τα πραγματα του 318ις που του αφησες εκει να τα αξιοποιησει αυτος....
Κανονικα μια τετοια δουλεια παιζει στα 600-1000 ευρω,αναλογα το συνεργειο...
Υ.γ δυστυχως μου ειναι αδυνατο να κανω διαγνωση ή εστω μια σκεψη για την προελευση του θορυβου,χωρις να το ακουσω πραγματικα.Ψαχτε το στο συνεργειο....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 13-03-14, 21:49
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Ρε παιδια την ωρα που πειναει ο μαστορας γιατι να μην κανει μια μετατροπη με 200 ευρω???? Απ´το να καθεται και να βαραει μυγες γιατι να μην κανει μεροκαματο?????
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.