Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 10-10-05, 01:52
Το avatar του χρήστη Ripper
Ripper Ο χρήστης Ripper δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 180
Ripper is on a distinguished road
eee OXI ierosilia!! to CSL otan exis to M3 e30???? eEEE???????????????
__________________
BMW 316ti Compact 1600cc MAMA!! Edose tin xara ston idioktiti tis me 124,1 alogakia!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 11-10-05, 19:32
Το avatar του χρήστη lefos-WRX
lefos-WRX Ο χρήστης lefos-WRX δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 15-03-2005
Μηνύματα: 53
lefos-WRX is an unknown quantity at this point
Κατι ασχετο με το θεμα.. (δεν ηθελα να ανοιξω νεο τοπικ)
Με την Μ5 εχω παει μεχρι 270km/h (στο κοντερ). Το θεμα ειναι, πως αντιλαμβανεται καποιος οτι το αυτοκινητο εχει κοφτη τελικης? Οσο και να πατας και δεν επιταγχυνει? Γραφει τιποτα στο Board Computer?
Το κακο ειναι οτι δεν δοκιμασα να παω πανω απο 270 εκεινη τη στιγμη γιατι απλα δεν εφτανε ο δρομος και στο βαθος ειχε αυτοκινητα, οποτε εκοψα πριν προλαβω να διαπιστωσω την υπαρξη του κοφτη... Απο τοτε το εχω αφησει το θεμα.. Δεν εχει τυχει να ξαναβγω στην εθνικη.

ΥΓ. Ξερει κανεις αν φαινεται στο διαγνωστικο (στο συνεργειο) αν το αυτοκινητο εχει κοφτη τελικης?
__________________
'02 Μ5 Ε39

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lefos-WRX : 11-10-05 στις 19:37
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 11-10-05, 20:35
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Smile

Παντως ρε παιδες εχει παραγινει το θεμα με την Μ3 Ε46...απο τοτε που βγηκε η CSL..την κραζουμε λες και ειναι κανα ρημαδι.."Σπαει....δεν γυρναει..ειναι πολυ φλωρικη....μοιαζει με λουκουμα".....τι αλλο θα ακουσουμε???
Και μην βγειτε τωρα και μου πειτε .....οτι δεν "κραζουμε" την Μ3 Ε46......γιατι θα ειναι ψεμα......
Μια χαρα ///Μ οχημα ειναι...........
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 11-10-05, 20:58
Το avatar του χρήστη Xeno-318is
Xeno-318is Ο χρήστης Xeno-318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 256
Xeno-318is is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man
Παντως ρε παιδες εχει παραγινει το θεμα με την Μ3 Ε46...απο τοτε που βγηκε η CSL..την κραζουμε λες και ειναι κανα ρημαδι.."Σπαει....δεν γυρναει..ειναι πολυ φλωρικη....μοιαζει με λουκουμα".....τι αλλο θα ακουσουμε???
Και μην βγειτε τωρα και μου πειτε .....οτι δεν "κραζουμε" την Μ3 Ε46......γιατι θα ειναι ψεμα......
Μια χαρα ///Μ οχημα ειναι...........
Apolyto dikio Action Man!!Ntaxei eipame to csl einai k@ula...ala mi to kseftilizoume to zitima oti to m3 einai patata....As toxa..Kias mi girnage...ti na pw?!?!?
__________________
Bros Gremos Kai Pisw-Kouna!!!

Θα πάρω μια ψαρόβαρκα...!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 12-10-05, 08:42
Το avatar του χρήστη Panoz
Panoz Ο χρήστης Panoz δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 13-09-2004
Μηνύματα: 1.321
Panoz will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lefos-WRX
Κατι ασχετο με το θεμα.. (δεν ηθελα να ανοιξω νεο τοπικ)
Με την Μ5 εχω παει μεχρι 270km/h (στο κοντερ). Το θεμα ειναι, πως αντιλαμβανεται καποιος οτι το αυτοκινητο εχει κοφτη τελικης? Οσο και να πατας και δεν επιταγχυνει? Γραφει τιποτα στο Board Computer?
Το κακο ειναι οτι δεν δοκιμασα να παω πανω απο 270 εκεινη τη στιγμη γιατι απλα δεν εφτανε ο δρομος και στο βαθος ειχε αυτοκινητα, οποτε εκοψα πριν προλαβω να διαπιστωσω την υπαρξη του κοφτη... Απο τοτε το εχω αφησει το θεμα.. Δεν εχει τυχει να ξαναβγω στην εθνικη.

ΥΓ. Ξερει κανεις αν φαινεται στο διαγνωστικο (στο συνεργειο) αν το αυτοκινητο εχει κοφτη τελικης?
Φίλε Λευτέρη, ο κόφτης τελικής στο Μ5 είναι στα 270 κοντέρ, όπου και το αυτοκίνητο σταματά να επιταχύνει. Τον έχω χτυπήσει κανά δύο φορές! Δεν είναι βέβαια σαν το κόφτη στροφών, διότι καταλαβαίνεις ότι σε αυτά τα χιλιόμετρα δε λέει να "σκορτσάρει" το αυτοκίνητο! Απλά δε πάει άλλο!
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 12-10-05, 08:46
Το avatar του χρήστη Panoz
Panoz Ο χρήστης Panoz δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 13-09-2004
Μηνύματα: 1.321
Panoz will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man
Παντως ρε παιδες εχει παραγινει το θεμα με την Μ3 Ε46...απο τοτε που βγηκε η CSL..την κραζουμε λες και ειναι κανα ρημαδι.."Σπαει....δεν γυρναει..ειναι πολυ φλωρικη....μοιαζει με λουκουμα".....τι αλλο θα ακουσουμε???
Και μην βγειτε τωρα και μου πειτε .....οτι δεν "κραζουμε" την Μ3 Ε46......γιατι θα ειναι ψεμα......
Μια χαρα ///Μ οχημα ειναι...........
Ποιός δε γυρνάει??? Εννοείς δε κολιάζει??? Αν είναι αυτό, ας μου φέρει αυτός που το είπε (και που πολύ αμφιβάλλω αν έχει Μ3, εκτός και αν οδηγεί με ένα πόδι και ένα χέρι) ένα Μ3 Ε46, να του δείξω εγώ πως γυρνάει! Αν είναι δυνατόν! Θα καραφλιάσω τελείως εδώ μέσα!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 12-10-05, 17:05
Το avatar του χρήστη DoctorAbo
DoctorAbo Ο χρήστης DoctorAbo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2004
Μηνύματα: 1.106
DoctorAbo has a spectacular aura aboutDoctorAbo has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Panoz
Τα κάνω όλα αυτά και περνάω απο πάνω κάτι καρυδότσουφλα που με ενοχλούν! Για να μη μιλήσω για απόνερα!
Τα καρυδότσουφλα της περιοχής σας σας εύχονται χρόνια πολλά, καλή ανάσταση και καλά κρασά.
__________________
Καπ καπ κει κατ, κατ καν γκαπ γκαπ!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 13-10-05, 19:27
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
TO 12 ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 13-10-05, 19:58
Το avatar του χρήστη Kostas Christ
Kostas Christ Ο χρήστης Kostas Christ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2005
Μηνύματα: 1.140
Kostas Christ has a spectacular aura aboutKostas Christ has a spectacular aura about
Μ3 Ε46 και τα μυαλα στα καγκελα τωρα αν ειναι CS η CSL δεν με πειραζει
__________________
A Rhttp://www.gallery.super3.gr/public_html/yabbfiles/Smilies/bulldog.gifI S
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.