Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!!

Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! Το παρόν φόρουμ και τα υποφόρουμ του κλείσαν, γιατί το κλίμα ήταν επιεικώς απαράδεκτο!!! Όποια thread αφορούν κόντρες και μονομαχίες θα μεταφέρονται αυτόματα εδώ!!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 13-09-07, 23:33
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
Το βασικό είναι ότι συμφωνούμε: κάτι πάει στραβά. Αποφασίστε έναν τρόπο (ban και ξανά ban, κλειδώματα, αόρατα threads στα new posts, κάτι άλλο), ενημερώστε το forum και εφαρμόστε τον. Αφού σας ενδιαφέρει η πορεία του forum και όντως αφιερώνεστε σε αυτό, εφαρμόστε ότι νομίζετε στεγνά.
Υπάρχουν "επιφοβα" και προκλητικά posts στα οποία όμως δεν αρπάζονται όλοι. Ίσα-ίσα οι περισσότεροι έχουν αξιοθαύμαστη συμπεριφορά για forum. Κάθε φορά το σκίζουμε για χαζομάρες και παιχνίδια με τις λέξεις, κρίμα είναι για 2-3 posts chatάρισμα να χαλάει η ατμόσφαιρα.
Αυτο ομως που δεν κατλαβαινουν καποιοι Κωσταντινε,ειναι οτι ουτε ειμαστε δικτατορες και ουτε ξυπναμε καθε μερα και λεμε ποιον θα κανουμε ban σημερα
Ολοι μια παρεα ειμαστε με μια κοινη αγαπη....Αλλά αυτο δεν το καταλαβαινουν καποιοι.Θελουν μονο να προκαλουν
Οταν λοιπον ειμαστε χαλαροι (και πιστεψε με αυτο θελουμε),γινετε ενας πανικος με τσακωμους προκλησεις κ.α
Περνουμε μετρα για αν αποφυγουμε αυτα τα πραγματα,γιατι περνουμε τετοια μετρα και γινομαστε οι κακοι
...................
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #12  
Παλιά 13-09-07, 23:42
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Μπορείτε απλά να σβήνετε τα εμπρηστικά ποστ και τα ποστ αυτών που ασχολούνται με αυτά.
Και όχι να κάνετε ban κάποιον, κάτι το οποίο υπάρχει και κόλλημα γιατί μπορεί να είναι γνωστός με κάποιον ή οτιδήποτε και θα είναι λίγο άκυρο να σπάνε έτσι οι παρέες από χαζομάρες.
Δε μπορεί κάποια στιγμή θα βαρεθούν.


Το άλλο βέβαια είναι να μην μιλάμε πια για τα Μ, αλλά τότε δε θα είμασταν BMW forum.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
  #13  
Παλιά 13-09-07, 23:46
Το avatar του χρήστη bmw316turbo
bmw316turbo Ο χρήστης bmw316turbo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2006
Μηνύματα: 430
bmw316turbo has a spectacular aura aboutbmw316turbo has a spectacular aura about
NΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ στα γραφομενα του καθε μελους που τυχον προκαλει τους αλλους και να προειδοποιειται εγκαιρως.
Ολοι ειναι χρησιμο να συμμετεχουν σε μια συζητηση αρκει να μην ειναι ερειστικοι ανεξαρτητου ηλικιας , αυτοκινητου, τεχνικης ακαδημαικης καταρτησης και να μην προκαλουν με τη συμπεριφορα τους ανεξαρτητα αν επιχειρηματολογουν ή οχι.
__________________
A TO Z DEVELOPMENTS
  #14  
Παλιά 13-09-07, 23:48
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Λευτερη μαλλον δεν το εχεις παρατηρησει ή δεν θα το θυμασαι
Εχω σβησει ποσα ποστ,χωρις να δωσω κανενα warning
Εχω κανει στο καπακι ποστ οπου παρακαλω να πεσουν οι τονοι
Με γραφουν κανονικα και συνεχιζουν με συνεπεια να κλειδωνω το thread

Και το κερασακι στην τουρτα ξερεις ποιο ειναι???Οτι αρκετες φορες αυτοι που εγραφαν τα σεγκεκριμενα ποστ τα οποια προκαλουσαν και εγω τα εσβηνα και συνεχιζαν παλι να γραφουν,εβγαιναν στο shoutbox και μου γραφανε "Geo καλα εκανες και το εκλεισες το thread γιατι ειχε ξεφυγει"
Πες μου τωρα την γνωμη σου...............

ΕDIT:Στο χερι μας ειναι να μην εχουμε τετοια.Αλλοι το καταλαβαινουν και το εφαρμοζουν και αλλοι οχι.

Υ.Γ.-Γιατι απολογουμαι??????
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #15  
Παλιά 13-09-07, 23:56
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Επιτέλους ειδα οτι εχουν αγανακτησει κι αλλοι. Και σημερα το πρωι έλεγα στον εαυτο μου οτι βαρεθηκα να γεμιζει το 'new posts' μου με ανουσια threads για κοντρες. Ας γινει αυτο που προτεινει ο Στεφος
  #16  
Παλιά 14-09-07, 00:07
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Λευτερη μαλλον δεν το εχεις παρατηρησει ή δεν θα το θυμασαι
Εχω σβησει ποσα ποστ,χωρις να δωσω κανενα warning
Εχω κανει στο καπακι ποστ οπου παρακαλω να πεσουν οι τονοι
Με γραφουν κανονικα και συνεχιζουν με συνεπεια να κλειδωνω το thread

Και το κερασακι στην τουρτα ξερεις ποιο ειναι???Οτι αρκετες φορες αυτοι που εγραφαν τα σεγκεκριμενα ποστ τα οποια προκαλουσαν και εγω τα εσβηνα και συνεχιζαν παλι να γραφουν,εβγαιναν στο shoutbox και μου γραφανε "Geo καλα εκανες και το εκλεισες το thread γιατι ειχε ξεφυγει"
Πες μου τωρα την γνωμη σου...............

ΕDIT:Στο χερι μας ειναι να μην εχουμε τετοια.Αλλοι το καταλαβαινουν και το εφαρμοζουν και αλλοι οχι.

Υ.Γ.-Γιατι απολογουμαι??????

Ναι ίσως δε το παρατήρησα, γιατί διαβάζω τις νέες απαντήσεις μέσω ειδοποίησης στο μειλ
οπότε παίζει να σταλεί και καμιά σβησμένη, αν έχει περάσει ώρα.

Δεν κατέκρινα την συμπεριφορά των mod και κυρίως των admin - ιδιοκτητών (κυρίως των δεύτερων γιατί είναι αυτοί που βάζουν το χέρι στην τσέπη, από όσο μπορώ να ξέρω) η οποία είναι ΔΙΚΑΙΌΤΑΤΗ και πέρα για πέρα ελαστική, αλλά κατακρίνω αυτό που βλέπω, δλδ ένα φόρουμ 1500+ μελών το οποίο τις τελευταίες δύο εβδομάδες ασχολείται ΜΌΝΟ με κόντρες, ΜΌΝΟ όμως.

Δε λέω ότι με ενοχλεί γιατί μπορώ κάλλιστα να μην τις διαβάσω, αλλά θεωρώ ότι το να είναι αυτή και ΜΌΝΗ η ασχολία είναι υποτιμητικό για τη σελίδα.

Απλά να πω ότι το μόνιμο ban πρέπει να είναι η τελευταία διέξοδος, για τον οποιονδήποτε λόγο γιατί απλά είναι μόνιμο, αν και πάντα υπάρχει το παραθυράκι, περιμένω και μπαίνω αργότερα με άλλο νικ.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
  #17  
Παλιά 14-09-07, 01:00
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Καλα τωρα εχουμε περιοδο ΧΟΝΤΑ........
Πιο πριν Vag.....
Εγω λεω το bmw-motorsport...να γινει κοντρες-motorsport....
Καλα μονο εγω το βλεπω πως οταν ανοιγει ενα thread για κοντρα... στο καπακι γραφουνε μεσα αμεσως νεα ονοματα με μολις 1 post,,,,,,,......!!!!!!!!!!
Ειμαστε bmw forum....και οχι προκαλω δημοσια ενα Μ3...μπλα..μπλα....
Δεν ξερω το πραγμα δεν παει καλα......
  #18  
Παλιά 14-09-07, 01:21
Το avatar του χρήστη Cayman S
Cayman S Ο χρήστης Cayman S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-07-2007
Μηνύματα: 122
Cayman S is on a distinguished road
Αυτο που πιστευω εγω ειναι οτι αυτοκινητα οπως τα BMW απευθυνονται σε πολλους και διαφορετικους ανθρωπους!Υπαρχουν αυτοι που θελουν μια 5αρα η μια 3αρα σαν οικογενιακο αυτοκινητο και το θεωρουν οπως και εγω ενα πολυ καλο car.Αυτοι οι ανθρωποι ισως να βλεπουν αλλιως το θεμα της αυτοκινησης γενικοτερα!Υπαρχουν ομως και αλλοι εδω με Μ3,σαφως πιο "φουντωμενοι" ιδιοκτητες με εμφαση στην γρηγορη οδηγηση σε πιστες ,ακομα και στον δρομο!
Δεν μπορεις να πεις σε αυτους να μην ασχολουνται με κατι που κανει καλα το αμαξι τους και τους αρεσει, επειδη τυχαινει καποιοι να μην συμφωνουν!Δικαιωμα του καθενος ειναι να διαβαζει οτι θελει!Δηλαδη ειναι καλυτερα τα post "Τι υψος εχεις" απο το M6 vs M5?Το κακο ειναι οτι οι παρεξηγησεις γινονται επειδη υπαρχουν και καποιοι που δεν εχουν καμια σχεση με το "αθλημα"και προσπαθουν να σου περασουν την λανθασμενη αποψη τους!Τα κλειδωματα κατα την γνωμη μου δεν χρειαζονται απο την στιγμη που δεν βριζει κανενας...Μπορει καποιοι να εχουν διαφορετικη γνωμη,αλλα το να μην μπορεις να εκφρασεις την γνωμη σου γιατι θα φοβασαι κλειδωμα η ban πιστευω δεν τιμαει κανενα!Ακομα και καποιοι moder. που γνωριζω απο εδω ασχολουνται με τις κοντρες και βγαζουν καλα συμπερασματα!

Δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι γι αυτο και ο καθενας μπορει να διαβαζει αυτο που τον ενδιαφερει εδω.
  #19  
Παλιά 14-09-07, 01:25
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cayman S Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που πιστευω εγω ειναι οτι αυτοκινητα οπως τα BMW απευθυνονται σε πολλους και διαφορετικους ανθρωπους!Υπαρχουν αυτοι που θελουν μια 5αρα η μια 3αρα σαν οικογενιακο αυτοκινητο και το θεωρουν οπως και εγω ενα πολυ καλο car.Αυτοι οι ανθρωποι ισως να βλεπουν αλλιως το θεμα της αυτοκινησης γενικοτερα!Υπαρχουν ομως και αλλοι εδω με Μ3,σαφως πιο "φουντωμενοι" ιδιοκτητες με εμφαση στην γρηγορη οδηγηση σε πιστες ,ακομα και στον δρομο!
Δεν μπορεις να πεις σε αυτους να μην ασχολουνται με κατι που κανει καλα το αμαξι τους και τους αρεσει, επειδη τυχαινει καποιοι να μην συμφωνουν!Δικαιωμα του καθενος ειναι να διαβαζει οτι θελει!Δηλαδη ειναι καλυτερα τα post "Τι υψος εχεις" απο το M6 vs M5?Το κακο ειναι οτι οι παρεξηγησεις γινονται επειδη υπαρχουν και καποιοι που δεν εχουν καμια σχεση με το "αθλημα"και προσπαθουν να σου περασουν την λανθασμενη αποψη τους!Τα κλειδωματα κατα την γνωμη μου δεν χρειαζονται απο την στιγμη που δεν βριζει κανενας...Μπορει καποιοι να εχουν διαφορετικη γνωμη,αλλα το να μην μπορεις να εκφρασεις την γνωμη σου γιατι θα φοβασαι κλειδωμα η ban πιστευω δεν τιμαει κανενα!Ακομα και καποιοι moder. που γνωριζω απο εδω ασχολουνται με τις κοντρες και βγαζουν καλα συμπερασματα!

Δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι γι αυτο και ο καθενας μπορει να διαβαζει αυτο που τον ενδιαφερει εδω.


Μα σαφώς και να ασχολείται ο κάθε ένας με ό,τι θέλει, δεν είπε κανείς να διαγραφούν τα νήματα για τις κόντρες (πριν ανάψει η κατάσταση) αλλά μπορείς και εσύ ξεκάθαρα να δεις ότι παρόλο που λείπουν οι βρισιές, η ειρωνεία και οι μπηχτές πάνε και έρχονται σα το δάχτυλο μέσα στη μύτη όταν δουλεύει το αιρ κοντίσιον, και αυτό πιστεύω είαι το πρόβλημα των mods.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
  #20  
Παλιά 14-09-07, 01:37
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cayman S Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που πιστευω εγω ειναι οτι αυτοκινητα οπως τα BMW απευθυνονται σε πολλους και διαφορετικους ανθρωπους!Υπαρχουν αυτοι που θελουν μια 5αρα η μια 3αρα σαν οικογενιακο αυτοκινητο και το θεωρουν οπως και εγω ενα πολυ καλο car.Αυτοι οι ανθρωποι ισως να βλεπουν αλλιως το θεμα της αυτοκινησης γενικοτερα!Υπαρχουν ομως και αλλοι εδω με Μ3,σαφως πιο "φουντωμενοι" ιδιοκτητες με εμφαση στην γρηγορη οδηγηση σε πιστες ,ακομα και στον δρομο!
Δεν μπορεις να πεις σε αυτους να μην ασχολουνται με κατι που κανει καλα το αμαξι τους και τους αρεσει, επειδη τυχαινει καποιοι να μην συμφωνουν!Δικαιωμα του καθενος ειναι να διαβαζει οτι θελει!Δηλαδη ειναι καλυτερα τα post "Τι υψος εχεις" απο το M6 vs M5?Το κακο ειναι οτι οι παρεξηγησεις γινονται επειδη υπαρχουν και καποιοι που δεν εχουν καμια σχεση με το "αθλημα"και προσπαθουν να σου περασουν την λανθασμενη αποψη τους!Τα κλειδωματα κατα την γνωμη μου δεν χρειαζονται απο την στιγμη που δεν βριζει κανενας...Μπορει καποιοι να εχουν διαφορετικη γνωμη,αλλα το να μην μπορεις να εκφρασεις την γνωμη σου γιατι θα φοβασαι κλειδωμα η ban πιστευω δεν τιμαει κανενα!Ακομα και καποιοι moder. που γνωριζω απο εδω ασχολουνται με τις κοντρες και βγαζουν καλα συμπερασματα!

Δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι γι αυτο και ο καθενας μπορει να διαβαζει αυτο που τον ενδιαφερει εδω.
Sorry.........μου αρεσουν οι κοντρες.......κανω με οτι βρω...ακομα και με τα ποδια..
Δεν θελω να περασω καμια αποψη μου περι κοντρας......
Απλα αυτο το διαστημα το forum εχει γινει σκ@τα απο threads με κοντρες......
Θελω να διαβασω να μαθω για μια κοντρα.........αλλα δεν θελω να ερθει ο καθε ενας..που το σφυριξε ο αλλος φιλος του φιλου του...και να μπει μεσα να πει την ειρωνια του...και δωστου........ενα thread για πατημα 4 νεα nick neam ποσταρουν....και λενε λενε...
Δεν ειμαστε dragster εδω....που μετα απο το ποστ με το πατημα...γινεται μαχη απο κατω.....
Πως να πω οτι δεν εχω θεμα με κανενα οχημα.......
Καυλωτης ειμαι...........αλλα η καταστη εδω ειναι out......
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.