Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 18-03-09, 18:51
Το avatar του χρήστη thanassis
thanassis Ο χρήστης thanassis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 24-01-2006
Μηνύματα: 1.974
thanassis is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Inferno Εμφάνιση μηνυμάτων
Ζει ακόμα? μακάρι να ήταν στη θέση σου, να είχε πραγματικά ανάγκη να τον πάνε τα παιδιά του στο νοσοκομείο και να του είχε κλείσει κάποιος το γκαράζ.. μακάρι (όχι επειδή είναι τροχονόμος μην παρεξηγηθώ).

Συμφωνώ πάντως με όσα αναφέρονται ειδικά στο πρώτο ποστ.. μια από τα ίδια με πιάνουν και εμένα, μου γυρνάει το μυαλό ανάποδα ρε παιδί μου οταν βλέπω τέτοια πράγματα... δεν έιναι λίγες οι φορές που έχω κατέβει κάτω και έχει γίνει χαμός! αρχίζουν και με νευριάζουν και οι πεζοι πλέον που νυχτιάτικα, περνούν λεωφόρους χωρίς να υπάρχει διάβαση, ούτε φανάρι.. και αν εγώ τον κόψω στα δύο θα πάω και φυλακή, το ίδιο και με τα 2κυκλα αλάνια που ανέφερε ένας φίλος, αν πάλι του δώσω το κεφάλι στα χέρια θα είμαι ο αλήτης που τρέχει και δεν προσέχει τις μηχανές..

Στο βιντέκι το 1ο που πόσταρε ο Xou237 τι έκανε ο αλήτης ρε? το έβλεπα και πάγωσε το αίμα μου κυριολεκτικά!

Την καινούργια μόδα την έχετε προσέξει? που κάποιοι συνδέουν τα φώτα της όπισθεν να ανάβουν μόνιμα, ή που ανάβουν μερικοί τα πίσω φώτα ομίχλης, ότι ώρα και να 'ναι, ότι καιρό και να 'χει?
μου έτυχε αρκετές φορές!!!! ξεχνάνε που είναι το κουμπί!!! όταν ανάβω τα δυνατά όμως και τα αφήνω αναμένα, ξαφνικά βλέπεις ότι βρίσκουν το μαγικό κουμπάκι και τα κλείνουν!!! το ίδιο ισχύει και με τα μπροστά... όλοι το παίζουν μούρη με τα προβολάκια ομίχλης... μπράβο!!! έχετε τα πιο όμορφα αυτοκίνητα τώρα που είναι αναμένα τα προβολάκια!!
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 21-09-09, 08:01
Το avatar του χρήστη YAziDis
YAziDis Ο χρήστης YAziDis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 14-12-2007
Μηνύματα: 1.197
YAziDis has a spectacular aura aboutYAziDis has a spectacular aura about
Επαναφέρω το θέμα μιας, και μου έτυχε κάτι σήμερα, αλλά και επειδή αυτή τη στιγμή σε σταθμό της Θεσσαλονίκης έχουν τέτοιο θέμα στην εκπομπή... Αλλά να μη καθυστερώ άλλο...

Σήμερα Εγνατία οδό.... Έχω αριστερή λωρίδα μπροστά μου άλλους 3. Ο πρώτος στον κόσμο του. Δεν μπαίνει μεσαία για να περάσουν οι άλλοι. Ο 3ος, (ο μπροστινός μου δηλαδή) έχει αφήσει απόσταση 2-3 αμάξια. μπαίνω μεσαία λωρίδα, γκαζώνω για να τον περάσω μιας και βλέπω ότι μετά θα μπορούσα να περάσω και τον 1ο... Και τσουυυυυυυυυυυυυυυπ, ως δια μαγείας ξυπνάει, και θυμάται που έχει το γκάζι. Το αποτέλεσμα; Κατάλαβαν επιτέλους οι 2 μπροστά ότι από πίσω τους έχουν δημιουργήσει ουρά και επιτέλους μπήκαν δεξιά για να περάσουμε.
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 21-09-09, 08:05
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
α ρε γιαννακη......δεν εχεις συνηθισει ακομα?
αν γινοταν κατι διαφορετικο στην καθημερινοτητα μας....θα νομιζα οτι εχω μεταναστευσει!!
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 21-09-09, 08:48
billparas Ο χρήστης billparas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2006
Μηνύματα: 505
billparas will become famous soon enough
Zhtw syggnwmh gia ta greeklish alla eimai sto exwteriko autes tis meres kai den exei ellhnnika.
Blepw oti den exei anaferthei pouthena to thema me tis diastravrwseis pou o kathe exypnos kanei oti goustarei:
1.exei phxei o dromos mporsta apo to fanari alla autos tha proxvrhsei, mh xasei th seira toy otan anapsei prasino gia tous allous kai telika kollane oloi. Opote einai prasino to fanari kai den kinoyme gia na mhn kleisw th diastavrwsh ex faei trelo kornarisma.
2. eisai se mia lewforo kai thes na stripseis sto fanari aristera. etsi kathesai pisw apo thn oura kai perimeneis siga siga na adeiasei to fanari twn 3 autokinhtwn/5lepta. Alla o allos o opoios theorei oti o kosmos pou perimenei sthn oura einai katwtera onta, synexizei me taxythta isia th leofwro kai molis ftasei sto ypsos tou fanariou anavei flash kai plakvnetai sta frena kai mpainei mprosta apo ton prwto o opoios mporei na perimene ekei kai kanena 20lepto. Dystyxws den katalavainei oti auto ,ektos apo mlkia gia autous pou perimenoun sto fanari einai kai epikyndyno gia tous pisw tou alla pali den ton noiazei giati "autos poy einai pisw ftaiei se ena trakarisma"
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 21-09-09, 17:22
Το avatar του χρήστη peter79
peter79 Ο χρήστης peter79 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 1.050
peter79 has a spectacular aura aboutpeter79 has a spectacular aura about
Γιατί πολύ απλά ζούμε στην Ε-Lada

__________________
Don't drive fast, just fly low!
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 21-09-09, 18:05
kostas316i Ο χρήστης kostas316i δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 13-04-2009
Μηνύματα: 9
kostas316i is on a distinguished road
Cool

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
Είτε βγαίνεις με την καραμπίνα είτε γυρνάς στο χωριό σου και κλειδαμπαρώνεσαι χωρίς να βλέπεις άνθρωπο. Εγώ είμαι μάλλον για το τελευταίο, μιας και η γαϊδουριά, η ασυδοσία, η αγένεια, η αυθάδεια και η νοσηρή ψυχοσύνθεση των συμπολιτών μας με έχουν φέρει στα όρια μου._
Προς αυτή την κατεύθυνση είμαι και εγώ φίλε μου. Δίκιο έχεις..
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 21-09-09, 18:13
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Να πω και εγώ την απορία μου μιας που είμαι πρόσφατα παθών και κάπου πρέπει να το πω...

Μπορεί να μου πει κανείς με ποιά λογική μπορεί κάποιος να γ@μίσει με κλειδί ένα αυτοκίνητο 15ετίας που κοστίζει λιγότερο από ένα seat ibiza?

Φυσικά δεν περιμένω απάντηση...
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 21-09-09, 20:58
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
Να πω και εγώ την απορία μου μιας που είμαι πρόσφατα παθών και κάπου πρέπει να το πω...

Μπορεί να μου πει κανείς με ποιά λογική μπορεί κάποιος να γ@μίσει με κλειδί ένα αυτοκίνητο 15ετίας που κοστίζει λιγότερο από ένα seat ibiza?

Φυσικά δεν περιμένω απάντηση...
Κομπλεξαρες φιλε konc..

Η κακια του κοσμου δεν περιγραφεται..

Μπορει το BMW να κοστιζει οσο ενα seat ibiza αυτη τη στιγμη, αλλα δεν παυει να ειναι BMW και "χτυπαει" αλλιως..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 21-09-09, 21:19
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
Να πω και εγώ την απορία μου μιας που είμαι πρόσφατα παθών και κάπου πρέπει να το πω...

Μπορεί να μου πει κανείς με ποιά λογική μπορεί κάποιος να γ@μίσει με κλειδί ένα αυτοκίνητο 15ετίας που κοστίζει λιγότερο από ένα seat ibiza?

Φυσικά δεν περιμένω απάντηση...
Με την ίδια λογική που σε 20-25 παράνομα παρκαρισμένα αυτοκίνητα σε πεζόδρομο μπροστα απο τις καφετέριες της Ελευσίνας έγραψαν μόνο το δικό μου το Ε36...
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 21-09-09, 21:53
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Α καλά.. εσύ πέτυχες το λόττο καλύτερα και από εμένα και ας σου κόστισε λιγότερο. Από τη μία εύχομαι να πετύχω έναν, από την άλλη αν τον πετύχω θα είναι χειρότερο. Όχι γιατί είμαι κανένας μάγκας, αλλά εκνευρίζομαι τόσο πολύ με τέτοια που θα είμαι σίγουρα για φυλακή.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:13.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.