Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 15-02-10, 23:34
Το avatar του χρήστη DASMANIA
DASMANIA Ο χρήστης DASMANIA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2007
Μηνύματα: 377
DASMANIA is on a distinguished road
Unhappy Τελος για το bmw μου...

Καλησπέρα σε όλους, ήρθε το πλήρωμα του χρόνου για εμένα και το Ε36αρι που είχα. Την πέμπτη το έδωσα. Θέλω να διατυπώσω τις εμπειρίες μου και την αγάπη που έχω για αυτήν την μάρκα και αυτό το αμάξι.
Όταν το 2004 ήρθε στα χεριά μου (καθαρά από θέμα τύχης γιατί δεν πολύ γούσταρα τότε τα bmw γενικά) με γέμισε με χαρά σαν cabrio και σαν πισοκινητω. Το είχα πάρει εντελώς μαμά το αμάξι, και σιγά σιγά έβαλα, Φίλτρο, Πρόγραμμα , Εξάτμιση, μετά ανάρτηση και αλλά πολλά καλούδια…
Η συμπεριφορά του ήταν άψογη, η εμφάνιση κούκλα!, μονό στην δύναμη ήταν λίγο ψόφιο (318) αλλά στεκοταν με αξιοπρέπεια στον δρόμο, και παρόλο τις κακουχίες που πέρασε στα χεριά μου δεν έβγαλε κανένα πρόβλημα. Μέσα στα 6 χρονιά που το είχα μου χάρισε πολλές εμπειρίες και συγκινήσεις όσον αφορά τον δρόμο (όλα είναι δρόμος) και την εξέλιξη μου σε πιο έμπειρο οδηγώ από πριν, μέσο τις πίσω κίνησης αλλά και των 110.000 χιλιομέτρων που έκανα πάνω του.
Ευχαριστώ την bmw που το έφτιαξε και άντεξε.
Ελπίζω ο επόμενος ιδιοκτήτης να μπορέσει να το ευχαριστηθεί και να το αγαπήσει όπως εγώ. (Συγνώμη για το μακρύ ποστ αλλά και λίγα έγραψα σε σχέση με αυτά που έζησα)
Σε αφήνω τώρα στον επόμενο…
__________________
αν νομιζεις οτι με νοιαζει τι νομιζεις... εισαι γελασμενος!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 15-02-10, 23:57
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Να είσαι καλά φίλε και με το καλό το επόμενο.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 16-02-10, 00:20
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Κρίμα.....Πως μπόρεσες? Σε φάγανε τα τέλη?

Ελπίζω και το επόμενό σου αυτοκίνητο να σου χαρίσει αντίστοιχες εμπειρίες!!!
Για που στοχεύεις? ή έχεις στοχεύσει?
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 16-02-10, 11:30
Το avatar του χρήστη DASMANIA
DASMANIA Ο χρήστης DASMANIA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2007
Μηνύματα: 377
DASMANIA is on a distinguished road
τα τελη ηταν 252 ευρο, ακομα δεν ξερω πως τα καταφερα...

πηρα ενα slk K4
__________________
αν νομιζεις οτι με νοιαζει τι νομιζεις... εισαι γελασμενος!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 16-02-10, 12:33
Το avatar του χρήστη zami
zami Ο χρήστης zami δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2009
Μηνύματα: 510
zami will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DASMANIA Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σε όλους, ήρθε το πλήρωμα του χρόνου για εμένα και το Ε36αρι που είχα. Την πέμπτη το έδωσα. Θέλω να διατυπώσω τις εμπειρίες μου και την αγάπη που έχω για αυτήν την μάρκα και αυτό το αμάξι.
Όταν το 2004 ήρθε στα χεριά μου (καθαρά από θέμα τύχης γιατί δεν πολύ γούσταρα τότε τα bmw γενικά) με γέμισε με χαρά σαν cabrio και σαν πισοκινητω. Το είχα πάρει εντελώς μαμά το αμάξι, και σιγά σιγά έβαλα, Φίλτρο, Πρόγραμμα , Εξάτμιση, μετά ανάρτηση και αλλά πολλά καλούδια…
Η συμπεριφορά του ήταν άψογη, η εμφάνιση κούκλα!, μονό στην δύναμη ήταν λίγο ψόφιο (318) αλλά στεκοταν με αξιοπρέπεια στον δρόμο, και παρόλο τις κακουχίες που πέρασε στα χεριά μου δεν έβγαλε κανένα πρόβλημα. Μέσα στα 6 χρονιά που το είχα μου χάρισε πολλές εμπειρίες και συγκινήσεις όσον αφορά τον δρόμο (όλα είναι δρόμος) και την εξέλιξη μου σε πιο έμπειρο οδηγώ από πριν, μέσο τις πίσω κίνησης αλλά και των 110.000 χιλιομέτρων που έκανα πάνω του.
Ευχαριστώ την bmw που το έφτιαξε και άντεξε.
Ελπίζω ο επόμενος ιδιοκτήτης να μπορέσει να το ευχαριστηθεί και να το αγαπήσει όπως εγώ. (Συγνώμη για το μακρύ ποστ αλλά και λίγα έγραψα σε σχέση με αυτά που έζησα)
Σε αφήνω τώρα στον επόμενο…


φίλε μου...σε καταλαβαινω απόλυτα!!!πολυ προσφατα αποχωριστηκα και εγω το αμαξακι μου(ιδιο με το δικο σου -Ε36/318i/cabrio)μετα απο σχεδον πεντε χρονια εμπειριων και αρμονικης συμβιωσης!!το αυτοκινητο ηταν ολα τα λεφτα απο ολες τις αποψεις και με καλυπταν 100% οι επιδοσεις/αποδοσεις/εξοπλισμος του.το προσεχα σαν τα ματια μου και το ιδιο εκανε και αυτο ,αφου περα απο τα φυσιολογικα προβληματα,δεν με απασχολησε καθολου..στη δικη μου περιπτωση πουληθηκε καθαρα και μονο για οικογενειακους λογους και αντικατασταθηκε απο μια εξισου πολυ καλη «οικογενειακη» μπουμπου.να ναι καλα εκει που ειναι,και αυτη και ο νεος ιδιοκτητης,να προσεχουν ο ενας τον αλλον και να ζησουν φοβερες εμπειριες μαζι ,τετοιες που μονο ενα καθαροαιμο σπορ,τετραθεσιο καμπριο αυτοκινητο μπορει να προσφερει....
__________________
once a BMWer,always a BMWer...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 16-02-10, 13:34
Το avatar του χρήστη spirosg
spirosg Ο χρήστης spirosg δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2006
Μηνύματα: 598
spirosg will become famous soon enoughspirosg will become famous soon enough
Καλορίζικο το νέο απόκτημα... ανέβασε καμιά φώτο στο γκαράζ σου
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 16-02-10, 14:00
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Καλορίζικο φίλε και να το χαρείς όπως και το προηγούμενο, και ακόμη καλύτερα !
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 16-02-10, 15:29
Το avatar του χρήστη zami
zami Ο χρήστης zami δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2009
Μηνύματα: 510
zami will become famous soon enough
ευχαριστω πολυ παιδια ,επισης!!εγω παντως εχω ανεβασει φωτο στο γκαραζ μου και σε αλμπουμ στο δημοσιο προφιλ...
__________________
once a BMWer,always a BMWer...
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 16-02-10, 23:21
Το avatar του χρήστη DASMANIA
DASMANIA Ο χρήστης DASMANIA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2007
Μηνύματα: 377
DASMANIA is on a distinguished road
παντος σαν το Ε36 cabrio δεν υπαρχουν πολλα αμαξια, μπορει στο μελλον να ξαναπαρω ενα (αν τα οικονομικα ειναι καλα).
__________________
αν νομιζεις οτι με νοιαζει τι νομιζεις... εισαι γελασμενος!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 17-02-10, 08:44
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
φίλε πολύ τίμιο το 36άρι. Αν πάντως πάρεις άλλο καλό αμάξι (πόσο μάλλον μπέμπα) θα ξεχάσεις το προηγούμενο στη πρώτη κιόλας βόλτα. Έτσι τη πατάω και εγώ
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.