Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-02-07, 14:46
pirannha Ο χρήστης pirannha δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 09-09-2005
Μηνύματα: 11
pirannha is on a distinguished road
poleitai e30 cab 1989

ξενο αριτμο , 2λ. εξακιλινδρο,ζαντολαστικα 16χ9 16χ7,5 κεσκιν ,αμορτισσερ σπαχ ,φαναρατζι και βαψιμο καινουριο, δερμα σαλονι,αιρ κονδιτιον, παρατ ελεκ, κουκουλα καινουρια, διο αξατμισεισ ινοξ, δισκ βρεμβο βροσ πισο,πολι καλι καταστασει, 4000 ευρο(ζαπα!!) δεν πουλαο ανταλακτικα!!!
6948807056 φιλιπα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pirannha : 11-02-07 στις 14:57
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 11-02-07, 15:02
pirannha Ο χρήστης pirannha δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 09-09-2005
Μηνύματα: 11
pirannha is on a distinguished road
φοτο σιντομα!!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 12-02-07, 03:06
kotskoutr Ο χρήστης kotskoutr δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 47
kotskoutr is on a distinguished road
Χωρίς παρεξήγηση επειδή είναι δύσκολο να το πουλήσεις μια και είναι με ξένα νούμερα θα σου πρότεινα να το πουλήσεις ανταλακτικά. Ακόμα αν ενδιαφέρονται κι άλλα παιδια να το πάρουμε και το κάνουμε εμείς ανταλακτικά!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 12-02-07, 04:27
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Με ξένα νουμερα και 4000 ευρώ δεν θα το αποκαλούσα ευκαιρία............
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 12-02-07, 05:34
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Με ξένα νουμερα και 4000 ευρώ δεν θα το αποκαλούσα ευκαιρία............


Μακραν απο ευκαιρια, 2-λιτρο κιολας. 2.5 σε αψογη κατασταση ειδα σημερα, cabrio, με τα αντερα του πανω, 2000 ευρω και μαλιστα συζητησιμη. Και δεν το πηρα γιατι με χαλασαν οι ζαντες του!!!



Φιλε μου με ξενα νουμερα και μαλιστα σε αυτη την τιμη, δεν υπαρχει περιπτωση κανεις να το παρει ολοκληρο. Αμα το σπασεις σε ανταλλακτικα, ισως κατι να κερδισεις. Πχ εμενα με ενδιαφερουν τα μπροστα καθισματα και οι ζαντες (τα πισω καθισματα δεν μπαινουν πουθενα αλλου παρα στο δικο σου).
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 12-02-07, 12:48
kotskoutr Ο χρήστης kotskoutr δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 47
kotskoutr is on a distinguished road
Είπα να μην κάνω σχόλιο για τη τιμή.... Εμένα με ενδιαφερουν φρενα και τιμονι αν εχει κάτι καλο! και καθίσματα θέλω αλλά ας μην πάω κόντρα στο Μάνο είναι καλό παιδι!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 12-02-07, 13:40
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kotskoutr Εμφάνιση μηνυμάτων
Είπα να μην κάνω σχόλιο για τη τιμή.... Εμένα με ενδιαφερουν φρενα και τιμονι αν εχει κάτι καλο! και καθίσματα θέλω αλλά ας μην πάω κόντρα στο Μάνο είναι καλό παιδι!


Cabrio = Διπορτο...ανακλινομενα θα μου βαλεις εσυ βρε?
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 12-02-07, 17:05
pirannha Ο χρήστης pirannha δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 09-09-2005
Μηνύματα: 11
pirannha is on a distinguished road
ok ok
καλιτερα να την αφισο να σαπισει παρα να το δοσο ΞΕΦΤΙΛΑ!!!!!μονο δισκι βρεμβο εχουν 600 ευρο, ζαντεσ με λαστικα 1200 ευρο,αμορτισερ 600 ευρο, κινιτιρα 2000 ευρο , εξατμισει 800 ευρο και..και..και αμα τελετε να αγορασετε φτινο, τα πατε στο παλιαζι
σασ ευχαριστο ολουσ και ''drive safety''
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 12-02-07, 18:16
Το avatar του χρήστη BMW523i
BMW523i Ο χρήστης BMW523i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-09-2004
Μηνύματα: 928
BMW523i is on a distinguished road
Κανείς δεν είπε αυτά που είπε για κακό! Απλά σε ένα club που γουστάρουν όλοι τα BMW και οι περισσότεροι ψάχνονται συνέχεια είναι λίγο δύσκολο να μην ξέρουμε τι τιμή έχει το κάθε αυτοκίνητο!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 12-02-07, 18:29
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pirannha Εμφάνιση μηνυμάτων
ok ok
καλιτερα να την αφισο να σαπισει παρα να το δοσο ΞΕΦΤΙΛΑ!!!!!μονο δισκι βρεμβο εχουν 600 ευρο, ζαντεσ με λαστικα 1200 ευρο,αμορτισερ 600 ευρο, κινιτιρα 2000 ευρο , εξατμισει 800 ευρο και..και..και αμα τελετε να αγορασετε φτινο, τα πατε στο παλιαζι
σασ ευχαριστο ολουσ και ''drive safety''
Φιλε μου η 2.5 τοποθετημενη εχει 2000 ευρω, κομπλε μετατροπη. Η 2.0 δεν ειναι καν δημοφιλες μοτερ. Κανεις δεν θα πηγαινε σε εξακυλινδρο και να εχει ολα τα εξοδα υπερδιπλα για 128 αλογακια.

Καλα ολα αυτα που λες, συμφωνουμε, αλλα ολα αυτα που λες ειναι μεταχειρισμενα. Πχ εσυ τις πηρες τις ζαντες σου 1200 ευρω, αλλα για μεταχειρισμενες αν πιασεις τα μισα να'σαι και ευχαριστημενος. Και εγω εχω ριξει πανω απο 12.000 ευρω στο αμαξι. Αν πω οτι το πουλαω τωρα ουτε 6.000 δεν πιανει!

...και γιατι να μην παμε στον παλιατζη να τα παρουμε φτηνοτερα...


4000 ευρω το αμαξι σου πουλιεται για κυκλοφορια, οχι για ανταλλακτικα. Σπαστο σε ανταλλακτικα και ισως πιασεις κατι. Για ολοκληρο 4000 θα το αφησεις να σαπισει, με για σου με χαρα σου, αλλα μετα θα κλαις που δεν εβγαλες και κατι πριν λιωσει...τα εχω δει και πιο παλια...και σιγουρα δεν στα λεμε για κακο.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:52.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.