Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Ενδοκλαμπικές

Ενδοκλαμπικές Οι "μονομαχίες" μεταξύ μελών του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 10-01-14, 20:36
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε Μιχάλη, πραγματικά γιατί πας να χαλάσεις το κλίμα? Επειδή ήμουν και εγώ εκεί εχτές και επειδή γνωριζομαι και με τους 2 σας, θα επαναλάβω τα ίδια που είπα και εχτές εντελώς αντικειμενικά και χωρίς καμία σκοπιμότητα.
Εχτές λοιπόν δεν αναφέρθηκε ποτέ μπροστά σε όλους μας τα 2 κενά που έγραψες. Πως βγήκαν τώρα δηλαδή?
-έχεις κολλήσει ότι φοράει πρόγραμμα το 46 και επιμένεις... Μα για πιο λόγο να το κρύψει ο Νάσος? Όπως σου είπα και εχτές και το ξέρει και ο Πάνος, υπάρχουν Μ3 και Μ3... Ξέρουμε ότι του Νασου πάει όπως πρέπει να πηγαίνει ένα Μ3. Επειδή εσύ μπορεί να έχεις βρει άλλα 10 χρεπια και τους εριχνες κολώνες, δε σημαίνει ότι αυτό είναι φτιαγμένο. Με την ίδια λογική εσύ θα έπρεπε να μας δουλεύεις γιατί παγκοσμίως έχεις απτά 2-3 36αρια που είναι πιο γρήγορα από 46 . μαλακια δεν είναι αυτό?
Και τέλος στο λέω πολύ φιλικά και το ξέρεις, και εχτές μετά την κόντρα και τώρα που διαβάζω όλα αυτά, εσύ φαίνεσαι σα να θες να κάνεις καριέρα ρε φίλε... Και εχτές αρπαχτηκες και σήμερα το ίδιο βλέπω, ειλικρινά. Και αν είχες δεχτεί να πάμε δικαβαλοι για να έχουμε και βίντεο, τώρα δεν θα κάναμε αυτή την κουβέντα...

Η δικιά μου άποψη είναι ότι εχτές άνοιξαν 2 σωστά συντηρημενα και όπως πρέπει να πηγαίνουν Μ3 όπου η μικρή διαφορά σε ιπποδύναμη δεν ήταν αρκετή να καλύψει την διαφορά του βάρους. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Όλα τα άλλα είναι για κολλημένα μυαλά.

Αλλά θα σας ξεκ@λιασω και τους 2 σας με του STR!!!!
Γιωργο ξερεις πολυ καλα οτι πατηματα εχω κανει και κανω με παιδια απο το φορουμ αυτο ή το αλλο δεν ποσταρω ΚΑΝΕΝΑ διοτι ειναι παντα σε φιλικο κλιμα και παντα με καλη προθεση!Νομιζω εδειξα απο πριν την διαθεση μου, γι αυτο το πατημα και μαλιστα με το ζορι πατησα, αφου μου πρηξατε τα συκωτια,ΑΣΧΕΤΑ με το οτι ημουν μπροστα. Μου ειχες πει και στο τηλ οτι να ερθω χτες διοτι θα ειχαμε θεμα(τι κανει νιαου νιαου στα κεραμυδια) και το ειπες και φατσα καρτα οταν ηρθε ο νασος. Λες και μιλατε σε μικρο παιδι. Οταν γυρισα και σου ειπα ρωτα τον νασο, με το που ανεφερε το αποτελεσμα της αναβασης ΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ;;;Εκει που τον ρωταγαμε γιατι εκοψε τα ξεχασες ή δεν ησουν μπροστα;
Δικαβαλος δεν παω ποτε για να μην παρω κανεναν στον λαιμο μου Γιωργο!
Οταν κοβουμε την κοντρα εκει που μας συμφερει και λεμε αλλα αυτα μου φαινονται καριερες μην τα ριχνετε σ εμενα. Το εκανε και με το κομπακτ το ιδιο δεν ειμαι ο μονος. Ηξερα την συμπεριφορα του απο πριν γι αυτο και απεφευγα. Τωρα πειτε οτι θελετε πραγματικα χεστηκα φιλε!!!
  #32  
Παλιά 10-01-14, 20:40
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπήκα στο θέμα με προσμονή να διαβάσω ξανά για κανά πατηματάκι από τα παλιά, αλλά μου κόπηκε η όρεξη...
τα καλα πατηματα πλεον δεν γραφονται μεσα στα φορουμ!!
  #33  
Παλιά 10-01-14, 20:49
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε νομίζω ότι παίζει κάτι τέτοιο....αν είναι έτσι όλα τα ecu tunings που πουλάνε οι βελτιωτικοί οίκοι για το Ε36 για speed limiter delete ουσιαστικά δεν έχουν νόημα...και κλέβουν τους πελάτες....και οι πελάτες είναι χαζοί που τα αγοράζουν....

Ειδικά φύσα στο σασμάν μου φαίνεται ακόμη πιο απίστευτο μιας και η DME διαβάζει σήμα ταχύτητας από το διαφορικό (διαφορικό -> κοντέρ ->DME), αλλά και να είχες κόψει αυτό το σήμα ναι μεν δεν θα είχες κόφτη αλλά θα είχες και limp mode.

Στο σασμάν μπορείς μόνο να κόψεις το σήμα για το throttle limiter της 1ης ταχύτητας που κάποιες εκδόσεις των Ε36 είχαν, αλλά αυτό δεν σχετίζεται με κόφτη τελικής.

Παρόλα αυτά πολύ θα ήθελα να μάθω κάτι καινούργιο και όντως με κάποιο τρικ στο σασμάν να βγαίνει ο κόφτης, εάν θες μας το εξηγείς.

  #34  
Παλιά 10-01-14, 20:50
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ελα ρε Μιχαλη τωρα,πραγματικα στο λεω και μονο διαβαζωντας αυτα εδω,βγαζεις ενα θεμα που καθε αλλο παρα εσυ εισαι.Αφου σε ξερω χρονια,τα λεμε και καθε μερα και καθε αλλο παρα η εικονα που βγαζεις εδω με αυτα που διαβασα...
Τι παει να πει ειχα ακουσει ρε φιλε για τον εναν και τον αλλον...εγω που σας ξερω και τους 2 σου λεω οτι καμια σχεση δεν εχει αυτο που μπορει να φανταζεται ο ενας για τον αλλον.Και στο λεω μπεσα αυτο.Και στην τελικη ρε συ,και για μενα εχουνε πει τα χιλια μυρια..οκ και εγω χεστηκα οπως ακριβως λες και εσυ,αλλά εσυ που με ξερεις,εισαι σε θεση να κρινεις αν αυτα που λενε στεκουν ή οχι.Γιατι λοιπον να μην σταθεις στην δικια σου αποψη και να ακους τους αλλους?Κατσε μαθε τον αλλον και μετα κρινε

Εγω δεν διαβασα κατι εριστικο στο πρωτο ποστ του Νασου,το διαβασα ομως στην δικη σου απαντηση μετα.Κατσε ηρεμησε και ξαναδιαβασε τα και εσυ.Δεν υπαρχει λογος να χαλαμε τις καρδιες μας και με εκνευριζει και μενα που σας ξερω και τους 2 και γνωριζω τους χαρακτηρες σας

Παντως δεν ειδα πουθενα να λεει κανεις οτι δεν ησουν μπροστα καθαρα.Αποτι ειδα δημιουργησες θεμα εσυ λογω της αποστασης αν ηταν μισο καροτσι ή οχι...A kill is a kill και για εναν προφυλακτηρα.Ησουν μπροστα απο το 2ο καλυτερο μαμα Μ3 ( ) και μπραβο σου.Ολα τα άλλα ειναι λεπτομερειες...
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 10-01-14 στις 20:52
  #35  
Παλιά 10-01-14, 21:11
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελα ρε Μιχαλη τωρα,πραγματικα στο λεω και μονο διαβαζωντας αυτα εδω,βγαζεις ενα θεμα που καθε αλλο παρα εσυ εισαι.Αφου σε ξερω χρονια,τα λεμε και καθε μερα και καθε αλλο παρα η εικονα που βγαζεις εδω με αυτα που διαβασα...
Τι παει να πει ειχα ακουσει ρε φιλε για τον εναν και τον αλλον...εγω που σας ξερω και τους 2 σου λεω οτι καμια σχεση δεν εχει αυτο που μπορει να φανταζεται ο ενας για τον αλλον.Και στο λεω μπεσα αυτο.Και στην τελικη ρε συ,και για μενα εχουνε πει τα χιλια μυρια..οκ και εγω χεστηκα οπως ακριβως λες και εσυ,αλλά εσυ που με ξερεις,εισαι σε θεση να κρινεις αν αυτα που λενε στεκουν ή οχι.Γιατι λοιπον να μην σταθεις στην δικια σου αποψη και να ακους τους αλλους?Κατσε μαθε τον αλλον και μετα κρινε

Εγω δεν διαβασα κατι εριστικο στο πρωτο ποστ του Νασου,το διαβασα ομως στην δικη σου απαντηση μετα.Κατσε ηρεμησε και ξαναδιαβασε τα και εσυ.Δεν υπαρχει λογος να χαλαμε τις καρδιες μας και με εκνευριζει και μενα που σας ξερω και τους 2 και γνωριζω τους χαρακτηρες σας

Παντως δεν ειδα πουθενα να λεει κανεις οτι δεν ησουν μπροστα καθαρα.Αποτι ειδα δημιουργησες θεμα εσυ λογω της αποστασης αν ηταν μισο καροτσι ή οχι...A kill is a kill και για εναν προφυλακτηρα.Ησουν μπροστα απο το 2ο καλυτερο μαμα Μ3 ( ) και μπραβο σου.Ολα τα άλλα ειναι λεπτομερειες...
απλα δεν γινεται να βγαινεις και να λες εγω την διαφορα την βλεπω στο καροτσι (που ηταν) αλλα στην καταβαση και στην αναβαση με το που ειδε οτι ανοιγα διαφορα εκοψε κατευθειαν και τελος. Πες τα οπως ειναι τα πραγματα και μην κρυβεσαι αλλιως καλη διαθεση τελος. Επειδη ξερω το αμαξι μου λοιπον και εχω κανει απειρα πατηματα με 46αρια και smg με την ταση που ανοιγα σιγουρα ΔΕΝ θα ειχαμε κολωνα, 2 με 3 κενα ομως θα τα τσιμπαγε μεχρι τα 240. Ας συνεχιζε το πατημα να το διαπιστωνε. Δεν με νοιαζει Γιωργο να βγαλω την καλη εικονα μου ουτε εγραψα για να δειξω εγω ο καλος και ο αλλος ο κακος. Μου αρεσει η ειλικρινεια απλα!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ : 10-01-14 στις 21:15
  #36  
Παλιά 10-01-14, 21:15
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Το εκανε και με το κομπακτ το ιδιο δεν ειμαι ο μονος. Ηξερα την συμπεριφορα του απο πριν γι αυτο και απεφευγα. Τωρα πειτε οτι θελετε πραγματικα χεστηκα φιλε!!!
Kανονικά δεν θα έπρεπε να σου απαντάω μιας και είναι προφανές ότι εχθές πάτησες όχι για πλάκα ή για να δοκιμάσεις το αμάξι σου (όπως εγώ και οι πρισσότεροι κάνουμε). Εάν το είχες κάνει απλά σαν δοκιμή του αυτοκινήτου σου ή για χαβαλέ και με καλή διάθεση θα έβγαζες τα συμπεράσματά σου για το αμάξι σου και δεν θα έμπαινες σήμερα πρωί πρωί να γράψεις θέμα στο φόρουμ. Το ότι έγραψες θέμα, στο οποίο με έχεις στολίσει χωρίς να με ξέρεις με διάφορους χαρακτηρισμούς, φαίνεται ότι σκοπός σου ήταν να δημιουργήσεις εντυπώσεις και να συνεχίσεις στο χτύσιμο της λαμπρής σου καριέρας. Θέματα για κόντρες έχεις ανοίξει και σε άλλο φόρουμ...είναι κάτι που συνηθίζεις.

Δεν σε καταλαβαίνω, για ποια συμπεριφορά ξέρεις και από που? Τι υπαινιγμοί είναι αυτοί και από πού και ως πού? Η δική σου συμπεριφορά είναι απαράδεκτη και εχθρική εξ αρχής. Έχεις κολλήσει με το κόμπακτ....με το κόμπακτ πηγαίναμε σταθερά στη μισή καρότσα έως τα 200 χωρίς τάσεις ανοίγματος, δηλαδή μέχρι πόσο έπρεπε να πατήσουμε στις 10 το βράδυ, και τι παραπάνω να δούμε?

Με εσένα είδαμε σε δύο διαδοχικά ανοίγματα μισή με μία καρότσα ως τα 240. Εάν εσύ θες να πιστεύεις ότι στο τρίτο πάτημα έγινε το θαύμα και ξαφνικά μου έκανες 2 κενά....ο κάθε νοήμων αναγνώστης μπορεί να κρίνει.

Αυτά από εμένα. Θα σε παρακαλέσω να μην ξανααναφερθείς προσβλητικά στο πρόσωπό μου, μέχρι στιγμής σε κάθε συνάντηση με τα παιδιά κάνουμε ανοιγματάκια, γελάμε, σχολιάζουμε με σεβασμό ο ένας με τον άλλο και βγάζουμε συμπεράσματα για τα αμάξια μας. Τίποτε άλλο...το κλίμα που έχεις δημιουργήσει είναι κλίμα βούτας και δεν είναι του στιλ μου.

Και γω όταν ανοίξαμε με τον Άγγελο και ήταν κολώνα υπέρ μου, όταν μου είπε ότι τελικά είχε ξεφούσκωτα λάστιχα τον πίστεψα χωρίς αμφιβολίες και σεβάστηκα απόλυτα αυτό που μου είπε γιατί δεν είμαι κακοπροαίρετος και δεν έχω λόγο να αμφισβητώ άτομα που μου είναι συμπαθή. Αντιθέτως, εσύ με αμφιβητείς σε ότι και να πω, δεν σέβεσαι το λόγο μου, και ήσουν κακοπροαίρετος (όλα αυτά για τη συμπεριφορά μου το μαρτυρούν) από την αρχή.

Ο μόνος λόγος που σου τα γράφω αυτά είναι γιατί μου επιτίθεσαι προσωπικά και το θεμα "φιλικό άνοιγμα" κατευθύαν το ανηγαγες σε ξεκαθάρισμα λογαριασμών που είχες με εμένα χωρίς να με ξέρεις καν....μάλλον σε κομπλεξάρισε το υφος του νικητή που διέκρινες.....(τι άλλο θα ακούσουμε....έλεος!)

Επίσης σε παρακαλώ εκτός από παραφιλολογία, εξηγησέ μας πως κατάργησες τον κόφτη τελικής από το σαζμάν, γιατί είναι φόρουμ και θέλουμε να μάθουμε μιας και μέχρι σήμερα ξέραμε πως αυτό γίνεται μόνο με ecu tuning.
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.
  #37  
Παλιά 10-01-14, 22:40
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Οσο για την δυναμομετρηση εβγαλες ακριβως τα ιδια αλογα παραπανω απ οτι βγαζουν τα 46αρια συνηθως οποτε.......

Αν θες ξαναπαταμε σε ευθεια και μαλιστα μεχρι και 5ες οπου εκει η διαφορα δεν θα ειναι καν στα 2 κενα!!Πλακα κανω κι εγω Νασο, παντα το διασκεδαζω οταν δεν αλλαζουν τα πραγματικα αποτελεσματα και δεν υπαρχουν σκοπιμοτητες. Υπηρχε εντονα ο αερας του νικητη χτες πριν το πατημα αλλα μετα....(δεν το καταλαβα μονο εγω αυτο)
Εαν υπαινίσσεσαι ότι το αμάξι του Νάσου είναι με πρόγραμμα εγώ προτείνω το εξής
Να ξανανοίξετε και σε περίπτωση που η διαφορά παραμείνει η ίδια να γίνει αμέσως μετά έλεγχος από θύρα OBD και να δούμε τις παραμέτρους και των 2 αυτοκινήτων
Σε περίπτωση που αποδειχθεί ότι ο Νάσος είναι μαμά , απλά μεταβιβάζεις το αυτοκίνητο σου σε ένα κοινοφελές ίδρυμα και τελειώνει η υπόθεση
Καλό είναι πριν βγάζουμε τέτοια συμπεράσματα να σκεφτόμαστε λιγάκι
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
  #38  
Παλιά 10-01-14, 22:42
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Πατησαμε ησουν πισω, ουτε κι εγω θελω ποντικιες και τετοιου ειδους πατηματα. Εχω πατησει ουκ ολιγες φορες με παιδια απο το κλαμπ και με 92αρια και με 46αρια κλπ αλλα δεν μπηκα καν στην διαδικασια να μπω να γραψω διοτι ηταν καθαροι και σωστα παιδια. Δεν ειναι τυχαιο το οτι μπηκα στην διαδικασια να το γραψω(ηξερα που το πηγαινες και δεν σου εκατσε). Ουτε το πρωτο 46αρι ησουν που πατησα ουτε το τελευταιο στην τελικη.
Ο Νάσος δηλαδή δεν είναι καθαρός ούτε καλό παιδί?

Τι εννοείς με την λέξη ποντικιές για εξήγησέ μας λίγο εαν θες..
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
  #39  
Παλιά 10-01-14, 23:27
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Kανονικά δεν θα έπρεπε να σου απαντάω μιας και είναι προφανές ότι εχθές πάτησες όχι για πλάκα ή για να δοκιμάσεις το αμάξι σου (όπως εγώ και οι πρισσότεροι κάνουμε). Εάν το είχες κάνει απλά σαν δοκιμή του αυτοκινήτου σου ή για χαβαλέ και με καλή διάθεση θα έβγαζες τα συμπεράσματά σου για το αμάξι σου και δεν θα έμπαινες σήμερα πρωί πρωί να γράψεις θέμα στο φόρουμ. Το ότι έγραψες θέμα, στο οποίο με έχεις στολίσει χωρίς να με ξέρεις με διάφορους χαρακτηρισμούς, φαίνεται ότι σκοπός σου ήταν να δημιουργήσεις εντυπώσεις και να συνεχίσεις στο χτύσιμο της λαμπρής σου καριέρας. Θέματα για κόντρες έχεις ανοίξει και σε άλλο φόρουμ...είναι κάτι που συνηθίζεις.

Δεν σε καταλαβαίνω, για ποια συμπεριφορά ξέρεις και από που? Τι υπαινιγμοί είναι αυτοί και από πού και ως πού? Η δική σου συμπεριφορά είναι απαράδεκτη και εχθρική εξ αρχής. Έχεις κολλήσει με το κόμπακτ....με το κόμπακτ πηγαίναμε σταθερά στη μισή καρότσα έως τα 200 χωρίς τάσεις ανοίγματος, δηλαδή μέχρι πόσο έπρεπε να πατήσουμε στις 10 το βράδυ, και τι παραπάνω να δούμε?

Με εσένα είδαμε σε δύο διαδοχικά ανοίγματα μισή με μία καρότσα ως τα 240. Εάν εσύ θες να πιστεύεις ότι στο τρίτο πάτημα έγινε το θαύμα και ξαφνικά μου έκανες 2 κενά....ο κάθε νοήμων αναγνώστης μπορεί να κρίνει.

Αυτά από εμένα. Θα σε παρακαλέσω να μην ξανααναφερθείς προσβλητικά στο πρόσωπό μου, μέχρι στιγμής σε κάθε συνάντηση με τα παιδιά κάνουμε ανοιγματάκια, γελάμε, σχολιάζουμε με σεβασμό ο ένας με τον άλλο και βγάζουμε συμπεράσματα για τα αμάξια μας. Τίποτε άλλο...το κλίμα που έχεις δημιουργήσει είναι κλίμα βούτας και δεν είναι του στιλ μου.

Και γω όταν ανοίξαμε με τον Άγγελο και ήταν κολώνα υπέρ μου, όταν μου είπε ότι τελικά είχε ξεφούσκωτα λάστιχα τον πίστεψα χωρίς αμφιβολίες και σεβάστηκα απόλυτα αυτό που μου είπε γιατί δεν είμαι κακοπροαίρετος και δεν έχω λόγο να αμφισβητώ άτομα που μου είναι συμπαθή. Αντιθέτως, εσύ με αμφιβητείς σε ότι και να πω, δεν σέβεσαι το λόγο μου, και ήσουν κακοπροαίρετος (όλα αυτά για τη συμπεριφορά μου το μαρτυρούν) από την αρχή.

Ο μόνος λόγος που σου τα γράφω αυτά είναι γιατί μου επιτίθεσαι προσωπικά και το θεμα "φιλικό άνοιγμα" κατευθύαν το ανηγαγες σε ξεκαθάρισμα λογαριασμών που είχες με εμένα χωρίς να με ξέρεις καν....μάλλον σε κομπλεξάρισε το υφος του νικητή που διέκρινες.....(τι άλλο θα ακούσουμε....έλεος!)

Επίσης σε παρακαλώ εκτός από παραφιλολογία, εξηγησέ μας πως κατάργησες τον κόφτη τελικής από το σαζμάν, γιατί είναι φόρουμ και θέλουμε να μάθουμε μιας και μέχρι σήμερα ξέραμε πως αυτό γίνεται μόνο με ecu tuning.

α)μεταξυ αγνωστων (καλη ωρα)και επειτα απο προσκληση-προκληση(κι ας μην ηταν απο σενα προσωπικα) δεν λεγεται δοκιμη.

β)ξαναλεω(βαρεθηκα βασικα) οτι δεν το εκανα με διαθεση, εγινε κατοπιν πιεσης των αλλων διοτι γνωριζω καποια πραγματα παραπανω και επαληθευτηκα.Δεν ειχα καμια καψα να πατησω με 46αρι. Εχω ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ πολλακις.

γ)Δεν νομιζω να ειδες θρεντ για πατημα με παιδι μεσα απο το φορουμ διοτι ολα ηταν σε φιλικο κλιμα παντα και ποτε φαγωμαρα οπως καλη ωρα. Το συγκεκριμενο θρεντ σαφως και ανοιχτηκε καθαρα για να ειπωθουν τα πραγματα ετσι οπως εγιναν και οχι οπως θα ηθελες.
Η καλη διαθεση κοπηκε με το που εκοψες το πατημα για να κρατησεις το αποτελεσμα που σε συμφαιρει 1 καροτσι στα μετρα σου. Ανηφορα γιοκ ντεν παταει που λεμε εμεις βουτισιοι.

δ)δεν ειναι επιθεση, ουτε στολισμα αυτο που σου κανω πιστεψε με. Δεν εχω λογαριασμους τους εχω εξοφλησει ολους δοξα το Θεο.

ε)αφου ειναι φορουμ κι ενδιαφερεσαι να εμπλουτισεις τις γνωσεις της παρεας εδω, να δειξεις λοιπον και τον αναλογο ζηλο ανοιγοντας ενα θρεντακι και εξηγοντας μας 5 πραγματακια εσυ ο γνωστης για το ecu tunning κλπ

ζ)Τον Ξανθοπουλο τον γνωριζεις......;;

η)
  #40  
Παλιά 10-01-14, 23:42
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Νάσος δηλαδή δεν είναι καθαρός ούτε καλό παιδί?

Τι εννοείς με την λέξη ποντικιές για εξήγησέ μας λίγο εαν θες..

Τι σχεση εχει το καλο παιδι ρε Στεφ;;Τον ξερω κι απο χτες ή αναλυουμε προσωπικοτητες εδω;Του το ειπα και μπροστα του και του ιδιου οταν τον ρωτησα ,τι φοραει επανω κι οτι εχω μαθει οτι φοραει προγραμμα. Μου λεει ΜΑΜΑ κι εγω πιστευω αλλο. Και ολ αυτα πριν το πατημα. Οτι γνωριζω προσωπικα απο το παιδι ειναι το χτεσινο πατημα και η συμπεριφορα του μετα κρυβοντας σκοπιμα το αποτελεσμα. Τελος !αυτο ειδα αυτο λεω. Το τι πρεσβευει σαν ανθρωπος ουτε ξερω, ουτε στην τελικη μ'ενδιαφερει να μαθω.
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.