Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 05-11-05, 18:37
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Υπαρχει ενας καλος μηχανικος στο Αιγαλεω, εκει που παω εγω. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος και δεν κοροιδευει τον κοσμο. Δεν θυμαμαι απο που ειστε ομως παιδια, αν εχετε σκοπο να κατεβειτε η ειστε κοντα στο Αιγαλεω, στειλτε μου ενα pm να σας στειλω τηλ και διευθυνση.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 05-11-05, 19:03
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Γραψε εσυ που ειναι και αν ειναι θα παμε, δεν εχει σημασια αν ειναι κοντα η μακρια, το θεμα ειναι να ειναι καλος και να μην μας κοροιδεψει.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 05-11-05, 20:34
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Ψωμαδακης λεγεται. Ειναι Ιερα οδος 306 & Μυστρα 3 στο Αιγαλεω.

Επειδη την Μυστρα την κανανε πεζοδρομο στην ενωση με την Ιερα οδο, οπως πατε Ιερα οδο προς Χαιδαρι, στριβετε δεξια στο μπαρουταδικο (το παρκο ακριβως μετα την Θηβων) και μετα στο πρωτο αριστερα. Ειναι στο τερμα του δρομου.

Το τηλ του ειναι 210-5983130.

Εγω εκει παω για αυτον ακριβως τον λογο, και απο μενα μακρια ειναι ουσιαστικα. Δεν κοροιδευει (που μπορουσε ανετα σε διαφορες φασεις να μου το κανει, ειτε εμενα ειτε στον πατερα μου η τον αδερφο μου που και αυτοι εκει πανε πλεον) και ξερει τα αυτοκινητα σαν την παλαμη του. Τουλαχιστον ενα χρονο και κατι που παμε εκει, ειμαστε ευχαριστημενοι με το παραπανω. Ειχα απογοητευτει με τους απατεωνες τριγυρω που εχουν κανει πολλες χοντραδες και καθε τοσο πηγαιναμε σε αλλον μαστορα. Ενας τετοιος 'δωσε-ημιν-σημερον' το αμαξι του αδερφου μου το κατεστρεψε εντελως, παει για μηχανη αργα η γρηγορα. Ουτε σκεφτονται οτι αμεσως χανουν 4 αυτοκινητα πελατεια οι αχρειοι.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 07-11-05, 06:57
Το avatar του χρήστη Elias_Z3
Elias_Z3 Ο χρήστης Elias_Z3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2005
Μηνύματα: 575
Elias_Z3 is on a distinguished road
Το αυτοκινητο το πηγε ο πατερας μου σε ενα φιλο του μηχανικο του ειπε οτι μπορει αλως να θελει γρασαρισμα στις φουσκες και γι' αυτο να ακουγετε αυτος ο ηχος. Αυριο θα το παω να το φτιαξει αν τελικα δεν ειναι τιποτα αλλο παρα μονο αυτο που ειπε τοτε εχει καλως. Αλλιως κανονιζουμε να παμε καπου αλλο να το φτιαξω γιατι με εχει χαλασει αυτη η υποθεση. Οποτε απο Τεταρτη θα εχω νεα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 04-02-07, 04:02
Dark_Angel_ Ο χρήστης Dark_Angel_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-11-2006
Μηνύματα: 181
Dark_Angel_ is on a distinguished road
επαναφερω αυτο το θεμα για να μην ανοιγω καινουριο θεμα παλι μου παρουσιαστηκε ενα προβλημα στο υδραυλικο τιμονι εχει βαρυνει καπως και απο κατω σταζουν μικρες σταγονες απο λαδι αρα καπου εχει διαρροη ξερει κανεις τι μπορει να φταιει επισης ολο αυτο το σκηνικο εγινε απο ενα μικρο παντηλικι που εκανα και πρεπει να πιεσα τερμα το τιμονι ο μ****ας εχει καποια ιδεα κανεις τι μπορει να ειναι ?
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 10-02-07, 15:01
Το avatar του χρήστη moutraklas
moutraklas Ο χρήστης moutraklas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2005
Μηνύματα: 490
moutraklas is on a distinguished road
Μια και μιλάμε για υδραυλικά ε30, αναφέρω αυτό που έκανα εγώ πρόσφατα, χωρίς να λέω ότι αυτό είναι ακριβώς που χρειάζεστε κ εσείς, απλά να το έχετε στο μυαλό σας γιατί καποια στιγμή μπορεί να χρειαστεί, αφού τα χιλιόμετρα μαζεύονται, ό,τι και να κάνεις. Ανακατασκευή στην υδραυλική κρεμαγιέρα. Και ουσιαστικά έχεις καινούργια. Εγώ το κανα και 2 προβληματάκια που έιχα με το τιμόνι λύθηκαν.
__________________
Tasos

ABS
Anti Bangle System

E30 ///M3 blinks the eye...: “Take this steering wheel and I will show you what sports motoring and genuine driving passion can really be!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 11-02-07, 23:48
giogio Ο χρήστης giogio δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-08-2004
Μηνύματα: 227
giogio is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από moutraklas Εμφάνιση μηνυμάτων
Μια και μιλάμε για υδραυλικά ε30, αναφέρω αυτό που έκανα εγώ πρόσφατα, χωρίς να λέω ότι αυτό είναι ακριβώς που χρειάζεστε κ εσείς, απλά να το έχετε στο μυαλό σας γιατί καποια στιγμή μπορεί να χρειαστεί, αφού τα χιλιόμετρα μαζεύονται, ό,τι και να κάνεις. Ανακατασκευή στην υδραυλική κρεμαγιέρα. Και ουσιαστικά έχεις καινούργια. Εγώ το κανα και 2 προβληματάκια που έιχα με το τιμόνι λύθηκαν.
Θα συμφωνισω με τον φιλο.Εγω εχω κανει και στις 2 κρεμαγιερες....στην μαμα και σε αυτην που φοραω τωρα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:11.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.