Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 05-10-16, 21:22
///Mflyin' Ο χρήστης ///Mflyin' δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-11-2015
Μηνύματα: 219
///Mflyin' is on a distinguished road
Μπουζι 318is

Παιδια καλησπερα...προχτες αλλαξα τα μπουζι στο αυτοκινητο και εβαλα τετρακιδα bosch τα οποια και ειχε απο πριν μιας και ολα τα χρονια γινοταν συντηρηση στον σπανο...το θεμα μου ειναι το εξης: το αυτοκινητο μετα την αλλαγη των μπουζι εχει κρεμασει σε ολο το φασμα αλλα ειδικα στα χαμηλα και δεν εχει το νευρο που ειχε...νιωθω σαν να εχασα 10 15 αλογα...εδω θελω να προσθεσω και κατι αλλο..τα μπουζι τα προηγουμενα ειχαν και το σημα της bmw πανω ...το ειπα στον μηχανικο και μου λεει ειναι ιμιτασιον...ειναι διαφορετικα δηλαδη αυτα που αγορασα εγω? ευχαριστω εκ των προτερων..!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 06-10-16, 15:30
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Νομιζώ ότι ο κινητήρας σου δουλευει καλύτερα με 2άκιδα !!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 06-10-16, 18:26
///Mflyin' Ο χρήστης ///Mflyin' δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-11-2015
Μηνύματα: 219
///Mflyin' is on a distinguished road
οταν ζητησα μπουζι παντως μου εδωσαν δυακιδα ngk.. και μολις εβγαλα τα παλια ειδα οτι ειναι τετρακιδα και μιας και ηξερα οτι το αυτοκινητο απο πριν συντηρουταν στο σπανο θεωρησα οτι τα 4ακιδα ειναι απο το εργοστασιο ...γι αυτο τα επεστρεψα και πηρα τα τετρακιδα της bosch...τι να πω μπορει να φταιει το οτι δεν ειναι bmw και ισως να μου φαινεται και εμενα...θα βαλω παλι πανω τα παλια να κανω ενα τεστ ...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 07-10-16, 02:08
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Ισως χρειαζεται να κλεισεις λιγο το διακενο τους με φιλερακι.....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:17.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.