Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #511  
Παλιά 30-04-10, 09:38
george316 Ο χρήστης george316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 803
george316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Το αμάξι επιεικώς δε βλέπεται. Τέσπα, μου θυμίζει την περίπτωση που πριν αρκετά χρόνια (2001-2002) είχα βρει να πουλά ενεχυροδανειστήριο lamborghini miura (!!!) καφέ χρώματος σε ελαφρώς καλύτερη κατάσταση από το παρόν m3. Το έδινε θυμάμαι 3.000.000 δρχ. και φυσικά θα ήθελε μία ολόκληρη περιουσία για να ξαναγίνει η ένδοξη miura που όλοι ξέρουμε ως η μητέρα των supercars. Καμιά φορά σκέφτομαι σαν το Lunatic "ρε συ να το έπαιρνα και να το έφτιαχνα σιγά σιγά", αλλά με λίγο περισσότερη σκέψη καταλήγω "Ου μπλέξεις"....και με τη miura το μπλέξιμο θα ήταν τεράστιο.......
ακριβως το ιδιο θα παθαινα πριν απο 1,5 χρονο περιπου με ενα Porsche 944.η τιμη του ηταν πραγματικα ξευτιλιστικη.τα μηχανικα του αψογα,αλλα ηθελε σαλονι ταμπλο και καποια σημεια φανοποιειας.τοτε ακομα δεν ειχαν πεσει τα μαντατα για τα αυτοκινητα ανω των 2000 κυβικων..ημουν πολυ ετοιμος ομως....ευτυχως.
ομως παιδια κακα τα ψεματα.για καποιον που η αυτοκινηση ειναι ενα ζωηρο και δυνατο χομπι και οχι απλα παω μαζι με τη μαζα,αυτοκινητα οπως η Ε30 ειναι...αμαρτια...
Απάντηση με παράθεση
  #512  
Παλιά 30-04-10, 10:02
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george316 Εμφάνιση μηνυμάτων
ακριβως το ιδιο θα παθαινα πριν απο 1,5 χρονο περιπου με ενα Porsche 944.η τιμη του ηταν πραγματικα ξευτιλιστικη.τα μηχανικα του αψογα,αλλα ηθελε σαλονι ταμπλο και καποια σημεια φανοποιειας.τοτε ακομα δεν ειχαν πεσει τα μαντατα για τα αυτοκινητα ανω των 2000 κυβικων..ημουν πολυ ετοιμος ομως....ευτυχως.
ομως παιδια κακα τα ψεματα.για καποιον που η αυτοκινηση ειναι ενα ζωηρο και δυνατο χομπι και οχι απλα παω μαζι με τη μαζα,αυτοκινητα οπως η Ε30 ειναι...αμαρτια...


Πες τα ρε Γιωργη ρε εσυ,με νιωθεις 100%......
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #513  
Παλιά 30-04-10, 10:05
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Exclamation

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aggelos_xr Εμφάνιση μηνυμάτων
πριν 3-4 χρονια ειχα λαβει και εγω σε δημοπρασια στο Οδδυ για ενα μ3 μαυρο γνησιο.
Μεχρι 15.000 χτυπησα εγω τελικα απο οτι θυμαμε εληξε 17.500,βεβαια ηταν σε καλυτερη κατασταση αλλα ηθελε μαζεματα.
Εχει ενα στο καρ γνησιο με 15.000
Αυτο ητανε ενα μαυρο και το ειχε κατασχεσει το Α.Τ Κηφισσιας με γερμανικα νουμερα,πηγα να το αγορασω απο εκθεση που εχει κλεισει τωρα (μεγαλο λαμογιο/απατεωνας) αλλα δεν τα βρηκαμε.Το εχει καποιος απο τους Αγ.Αναργυρους τωρα και ζηταει οσα του λειπουνε......παντως δεν ειναι κακο το συγκεκριμενο!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 30-04-10 στις 10:13
Απάντηση με παράθεση
  #514  
Παλιά 30-04-10, 10:08
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool ?????

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχει και αυτό επίσης το οποίο ΔΕΝ είναι sport evo...

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/664656/

Παλιο γνωριμο αμαξι,ητανε diamandschwarzmetallic καποτε και το ειχε ενα παιδι απο το Παλαιο Φαληρο πριν πολλα χρονια,τωρα εχει βαφτει jetblack το χρωμα του SPORT EVO,καλο σαν μετατροπη αλλα ο ιδιοκτητης ειναι αλλη ιστορια.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #515  
Παλιά 30-04-10, 10:11
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Exclamation ....

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aggelos_xr Εμφάνιση μηνυμάτων
πριν 3-4 χρονια ειχα λαβει και εγω σε δημοπρασια στο Οδδυ για ενα μ3 μαυρο γνησιο.
Μεχρι 15.000 χτυπησα εγω τελικα απο οτι θυμαμε εληξε 17.500,βεβαια ηταν σε καλυτερη κατασταση αλλα ηθελε μαζεματα.
Εχει ενα στο καρ γνησιο με 15.000
Στα λογια γνησιο Αγγελε,μολις τον ρωτησεις κανα-δυο πραγματα θα καταλαβεις τι ''γνησιο'' ειναι....τα καλα της επαρχιας.Ειναι και κοντα στο χωριο μου το παιδι που το εχει.Εκει μολις επιμεινεις στον αρ.πλαισιου αρχιζουν τα μπερδεματα.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 30-04-10 στις 10:14
Απάντηση με παράθεση
  #516  
Παλιά 30-04-10, 11:32
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
[/COLOR]

Πες τα ρε Γιωργη ρε εσυ,με νιωθεις 100%......
Tι εννοείς Γιάννη?Οτι οι υπόλοιποι δεν νιώθουμε?
Εγώ συγκεκριμένα όχι απλά "νιώθω"....
Μη ξεχνάς τι αγώνα και πόσα έξοδα έκανα για το γερμανικό......και στο τέλος παραλίγο να μπλέξω κιόλας.

Αν το αμαξάκι ήταν έστω λίγο καλό(από καρότσα θόλους)θα είχε άλλη τροπή η κουβέντα.Θα φωνάζαμε να το πάρεις.
Αν θέλεις να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας, ε τότε σου λέω:"Πάρτο είναι ευκαιρία"!!!

__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #517  
Παλιά 30-04-10, 12:07
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Exclamation

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man Εμφάνιση μηνυμάτων
Tι εννοείς Γιάννη?Οτι οι υπόλοιποι δεν νιώθουμε?
Εγώ συγκεκριμένα όχι απλά "νιώθω"....
Μη ξεχνάς τι αγώνα και πόσα έξοδα έκανα για το γερμανικό......και στο τέλος παραλίγο να μπλέξω κιόλας.

Αν το αμαξάκι ήταν έστω λίγο καλό(από καρότσα θόλους)θα είχε άλλη τροπή η κουβέντα.Θα φωνάζαμε να το πάρεις.
Αν θέλεις να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας, ε τότε σου λέω:"Πάρτο είναι ευκαιρία"!!!

Ετσι ειναι. Εγω τα ελεγα παραπανω χωρις να το εχω δει το αυτοκινητο αλλα απο αυτα που ελεγαν η κατασταση εδειχνε καπως. Το αμαξι αυτο παντως ειναι ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TSAF : 30-04-10 στις 12:11
Απάντηση με παράθεση
  #518  
Παλιά 30-04-10, 12:23
tsilis Ο χρήστης tsilis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-04-2006
Μηνύματα: 559
tsilis has a spectacular aura abouttsilis has a spectacular aura abouttsilis has a spectacular aura about
Mην αφήσεις το συναίσθημα να σε κυριεύσει φίλε μου....το συγκεκριμένο αυτοκίνητο είναι κουβάς και τα έξοδα θα είναι πολλαπλάσια από αυτά που υπολογίζεις!
Πιθανόν να έχεις στο νου σου τις εξαιρετικές ανακατασκευές που δημοσίευσαν τα παιδιά σε προηγούμενες σελίδες, αλλά αν δεν είσαι επαγγελματίας του χώρου και δεν έχεις σημαντικό χρήμα και ελεύθερο χρόνο μην προβείς στην αγορά του καρκινώματος.
Θα βρεις άλλο..

Σε συμβούλευσε ο TSAF, που ξέρει από ανακατασκευές, και ο Παντέλος που ξέρει από Μ3 Ε30
Στη θέση σου, θα τους άκουγα!

Προ ετών έκανα το λάθος να αγοράσω παλιά Αlfa Romeo Sprint με σκοπό να την "μαζέψω", και στο τέλος να την μετατρέψω σε κόσμημα-track day car. Tίποτε δεν πήγε καλά,διότι δεν άκουσα κανένα, και τελικώς το πέταξα γεμάτος στενοχώρια και απογοήτευση!
Το συναίσθημα λοιπόν, είναι καλός οδηγός για τις ανθρώπινες σχέσεις ,αλλά κακός σύμβουλος για τα μεταχειρισμένα...άλλωστε το ξέρεις, διότι την αγορά των Μ3 την έχεις "ξεσκονίσει"!
Απάντηση με παράθεση
  #519  
Παλιά 30-04-10, 13:46
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsilis Εμφάνιση μηνυμάτων
και ο Παντέλος που ξέρει από Μ3 Ε30
Aυτό δεν ισχύει
To "Mπαρλόπαιδο"(BMW POWER) και ο "Λουνατίκιος"(m power lunatic) ξέρουν πιο πολλά...ξέρουν τα πάντα!

Απλά εγώ ξέρω από ανακατασκευές σε Ε30,και αν θέλετε να σας γράψω πόσο πήγε η ανακατασκευή μιας απλής τετράπορτης Ε30...να είστε έτοιμοι για λυποθυμίες!
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #520  
Παλιά 30-04-10, 13:56
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man Εμφάνιση μηνυμάτων
Aυτό δεν ισχύει
To "Mπαρλόπαιδο"(BMW POWER) και ο "Λουνατίκιος"(m power lunatic) ξέρουν πιο πολλά...ξέρουν τα πάντα!

Απλά εγώ ξέρω από ανακατασκευές σε Ε30,και αν θέλετε να σας γράψω πόσο πήγε η ανακατασκευή μιας απλής τετράπορτης Ε30...να είστε έτοιμοι για λυποθυμίες!
Άσε τις μετριοφροσύνες Παντέλο, αφού το κατέχεις το άθλημα!!!
Υπάρχουν αρκετοί στο forum που ξέρουν τα παλιοΜ3 και αυτό με φτιάχνει πολύ...

Πολύ θα με ενδιέφερε μια αναλυτική κουβέντα για το κόστος της ανακατασκευής.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.