Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 23-02-13, 00:04
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
8350?

Μήπως να βάλω αγγελία το δικό μου?

Φίλε, υπάρχουν με 6000 ευρώ πολύ καλύτερα 2λιτρα και πάνω....θα σου μείνουν και τέλη για 2-3-4 χρόνια...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 23-02-13, 00:13
Το avatar του χρήστη DMech
DMech Ο χρήστης DMech δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-10-2012
Μηνύματα: 63
DMech is on a distinguished road
Είναι όντως λίγο τσιμπημένη η τιμή αλλά τουλάχιστον είναι απο αξιόπιστη-όσο γίνεται-αντιπροσωπεία.Φίλε μου το ξέρω για τα 2.0L αλλά δεν παίζει καν σαν σενάριο.Πάντως τρέχω εδώ και καιρό να βρω μια αξιόπιστη BMW με ωραία εμφάνιση αλλά όσες έχω δει,που ήταν πιο φθηνές,έχουν τα θεματάκια τους.Δε ξέρω,έχω μπερδευτεί λίγο...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 23-02-13, 03:11
trabakoulas Ο χρήστης trabakoulas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 22-09-2012
Μηνύματα: 61
trabakoulas is on a distinguished road
Το συγκεκριμενο που εβαλες http://www.car.gr/classifieds/cars/view/2836499/ πουλιοταν πολυ καιρο στη Νικαια αν θυμαμαι καλα και το ειχε φτασει 7500 και δεν το πηρε κανενας. Ο auto marin πουλαει οσο θελει πραγματικα δε ξερω ποιοι παιρνουν αμαξια απο αυτον.
Στο θεμα μας τωρα το συγκεκριμενο ειναι καλη περιπτωση αν η τιμη του επαιζε κοντα στα 6. Ισως και λιγο παραπανω, εχει αρκετα εξτρα θυμαμαι και το κυριοτερο ειναι πως εχει μοτερ 2,2 πανω 6cyl. Εδω μαλιστα θα δεις διαφορα σε δυναμη.
Βεβαια το οτι εχει αλλο μοτερ ειναι δικοπο μαχαιρι διοτι ειναι παρανομο αφου εχει αδεια 1,9 4cyl και φοραει τελειως διαφορετικο μοτερ δλδ 2.2 6cyl. αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 23-02-13, 03:12
kefalismos Ο χρήστης kefalismos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2008
Μηνύματα: 263
kefalismos will become famous soon enough
To τελευταίο που έβαλες , είναι μετατροπή , φοράει 6κύλινδρο μοτέρ , δες τις φωτογραφίες. Και μάλιστα είναι και αδήλωτο ...

Εγώ ένα πράγμα θα σου πω . πάνω από 5000 , 5 κ κάτι ψιλά μη δώσεις σε καμία περίπτωση για 316-318 είτε 4πορτο είτε coupe αυτής της χρονολογίας . Αν δεις τι παίρνεις σε άλλη μάρκα με 6 και 7 χιλιάρικα , θα πάθεις την πλάκα σου . Οπότε δεν υπάρχει λόγος .
Και μην κολάς πολύ στην εμφάνιση . Σήμερα την έχεις , αύριο περνάει ένας σου το κάνει 2 κλιδιές απο μπρος μέχρι πίσω ή καταλάθος σπας ένα προφυλακτήρα (και βάζεις τον απλό μετά εννοείται λόγω κόστους ) και δεν την έχεις !

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kefalismos : 23-02-13 στις 03:15
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 23-02-13, 04:04
Το avatar του χρήστη DMech
DMech Ο χρήστης DMech δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-10-2012
Μηνύματα: 63
DMech is on a distinguished road
Kι έβλεπα απ'τις φωτογραφίες ότι στο σημείο του κινητήρα είναι διαφορετικό απ'τις υπόλοιπες αγγελίες αλλά δεν του πολυέδωσα σημασία.Να'στε καλά παιδιά .Έλεος,όλα κάτι έχουν.Πάντως αρχικά να πω οτι κοιτούσα τη συγκεκριμένη 316 που έχει και πολλά έξτρα,αλλά ρε παιδιά με 1600 και 105 άλογα δε θα σέρνεται υπερβολικά?
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3242903/

Βέβαια,θα μπορούσα να του κάνω μια μετατροπούλα αργότερα,αφού δε βρίσκω κάτι αξιόλογο σε 318...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 23-02-13, 08:18
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
μπορεί να ναι μόνο 100 άλογα αλλά είναι αρκετά ροπατο από ρελαντί + δε θα χει μεγάλη κατανάλωση το καθένα έχει τ χάρη του κανε ένα test drive μπορεί να σε καλύπτει

ps γιατί κοιτάς αμάξια από εμπόρους σ αρέσει να σ κάνουν μεροκάματο?
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 23-02-13, 08:35
Το avatar του χρήστη DMech
DMech Ο χρήστης DMech δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-10-2012
Μηνύματα: 63
DMech is on a distinguished road
Γιατί σκοπεύω να το πάρω με δόσεις και δε θέλω να μπλέκω με ιδιώτες.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 23-02-13, 08:57
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
κατά τ γνώμη μου το καλύτερο μτχ αμάξι κ όχι μπλέξιμο όπως το πεσ είναι από πρώτο χέρι, ιδιώτη με γνήσιο βιβλίο σερβίς δεν είναι κανόνας βέβαια θέλει ψάξιμο, έλεγχο κτλ, ενώ του εμπόρου μπορεί να ναι εισαγωγής με ένα εκατομύρια γυρισμένα χλμ, από leasing,ενοικιαζόμενο, κατασχεμενο ή το χειρότερο από γυναίκα κ σε περίπτωση στραβης θα σου πουν ότι όταν αγορασες το αμάξι δεν ήταν έτσι κ.α τέτοιες δικαιολογίες + οι τράπεζες κ οι μάνδραδες θα βγάλουν λεφτά στ πλάτη σου δε σ πειράζουν όλα αυτα?
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 23-02-13, 09:08
Το avatar του χρήστη DMech
DMech Ο χρήστης DMech δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-10-2012
Μηνύματα: 63
DMech is on a distinguished road
Φίλε δε μ'ενδιαφέρει και πολύ ποιός θα βγάλει τα λεφτά,αυτό που με νοιάζει είναι να κάνω την καλύτερη δυνατή αγορά,που με συμφέρει περισσότερο.Νομίζω οτι ξεφύγαμε λίγο απ'το θέμα
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 23-02-13, 10:46
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Μιας κ άνοιξε ο φίλος αυτο το θρεντ θα αναφέρω κ γω κάτι!εχω βρει ενα ε46 2003 320ci με τον ίδιο εξοπλισμό που είχα στο προηγούμενο απλα το παλικάρι δεν εχει τα φετινά τέλη!τα λεφτα για την αγορά τα έχω για το σήμα όμως οχι!κ θα ήθελα να ρωτήσω αν υπαρχει κάποια νόμιμη διαδικασία που θα μπορέσω να πάρω το αμαξη σπίτι μου χωρις πινακίδες κ σε κανά μινα που θα πληρωθο να πάρω το σήμα κ να κάνω την μεταβηβαση!υπαρχει τρόπος να το πάρω;αν κάτσει όμως θα σας πω την τιμη κ θα τριβετε τα ματια σας απλός τωρα δεν λέω κάτι γιατι μπορει κ να μην γίνει τίποτα!κολλαμε στο οτι δεν έχω τα λεφτα για το σήμα αλλιος αυτός μου το δίνει το αμαξη δεν εχει προβλημα!
Υ.γ
Συγνώμη φίλε αν σου χαλασα το θρεντ
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.