Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 31-01-11, 23:55
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
1360 το θεωρώ αδύνατο εκτός αν μείνει ΣΚΕΤΗ ΛΑΜΑΡΙΝΑ με 1 καθισμα και σασί και μοτέρ (εννοείτε χωρίς air -co etc) που και πάλι είναι πολύ δύσκολο
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 31-01-11, 23:57
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Θωμά το πορτ μπαγκαζ δεν είναι ούτε 1 κιλό διαφορά ... οπότε είσαι ότι πρέπει ... βρες κανά καλό ευθηγραμμισά να μετρήσεις να δούμε πόσο θα βγει ... εσύ έχεις ηλιοροφή και θερμαινόμενα ???
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 31-01-11, 23:57
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
ουτε εγώ έχω πίσω καθίσματα ... το τελικό είναι 4 κιλά πιο ελαφρυ από το δικό μου ss και τα μεγάφωνα κλπ ούτε 1 κιλό όλα μαζί και άλλα 3 ο ενισχυτης άντε 5 όλα μαζί
βάλε επενδύσεις - κεντρική κονσόλα - οροφή(έναντι του δικού σου που έχει και ηλιοροφή)από csl.
είναι και οι ultralegera πούπουλα...
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 31-01-11, 23:58
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
ουτε εγώ έχω πίσω καθίσματα ... το τελικό είναι 4 κιλά πιο ελαφρυ από το δικό μου ss και τα μεγάφωνα κλπ ούτε 1 κιλό όλα μαζί και άλλα 3 ο ενισχυτης άντε 5 όλα μαζί
Αμα εβγαλε 12 κιλα απο το τελικο και 17 απ τα καθισματα= 29.
μετα εχουμε ραδιοφωνα, ενυσχιτες, χαλάκια, ξυλομα το πορτ μπαγκαζ δεν βγαζει αλλα 10 περιπου??
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 01-02-11, 00:00
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Θωμά το πορτ μπαγκαζ δεν είναι ούτε 1 κιλό διαφορά ... οπότε είσαι ότι πρέπει ... βρες κανά καλό ευθηγραμμισά να μετρήσεις να δούμε πόσο θα βγει ... εσύ έχεις ηλιοροφή και θερμαινόμενα ???
δε νομίζω να είναι μόνο ένα κιλό ρε βαγγέλη...εδώ οι μπουκάλες το πετάνε τόσο δυνατά
όταν ανοίγει, λές και θα το πετάξει πάνω...θυμάμαι το μανίσιο που δεν στέκεται ούτε για
πλάκα μόνο του στην μέση της διαδρομής της μπουκάλας...όσο για τα υπόλοιπα, ναι έχω
όλα τα κομφόρ
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 01-02-11, 00:01
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
ποια 12 ρε από το τελικό ???? ... 4 σου λέω από μένα ... και ΟΛΑ τα άλλα να είναι άλλα 5 το πολύ ... συν του ότι εγώ φοράω μπαταρία 2,5 κιλά που δε νομίζω να φοράει ο Μάνος ... ΣΥΝ το βάρος του smg ... δε γίνεται το νούμερο που λες ...
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 01-02-11, 00:02
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
Αμα εβγαλε 12 κιλα απο το τελικο και 17 απ τα καθισματα= 29.
μετα εχουμε ραδιοφωνα, ενυσχιτες, χαλάκια, ξυλομα το πορτ μπαγκαζ δεν βγαζει αλλα 10 περιπου??
καμμιά 15άρα είναι και η μοκέτα που λέει θα βγάλει.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 01-02-11, 00:03
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
το μαμα τελικο απο το SS Race και καταλυτες ποση διαφορα εχουν??
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 01-02-11, 00:04
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
καμμιά 15άρα είναι και η μοκέτα που λέει θα βγάλει.
ναι θα βγαλει και την μοκετα ολη η λουγκρα απ οτι λέει.
θα βαλει και προγραμμα.
πλακα, πλακα συμπε, το εχει κανει τουμπανο ο κρητικός
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 01-02-11, 00:07
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Θωμά 11,5 κιλά ειναι το μαμά και το ίδιο είναι και του csl ...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.