Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 11-01-10, 18:11
Το avatar του χρήστη Leonidas_Thess
Leonidas_Thess Ο χρήστης Leonidas_Thess δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2008
Μηνύματα: 558
Leonidas_Thess will become famous soon enough
Αυτό είναι ---------------> http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/350747/
__________________

Οι βλάκες και οι ηλίθιοι είναι ανίκητοι
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 11-01-10, 18:17
Το avatar του χρήστη stelioslf
stelioslf Ο χρήστης stelioslf δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Μηνύματα: 85
stelioslf is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Leonidas_Thess Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό είναι ---------------> http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/350747/
Εγω πάντως ρώτησα πρώτα
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 11-01-10, 18:18
Το avatar του χρήστη Leonidas_Thess
Leonidas_Thess Ο χρήστης Leonidas_Thess δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2008
Μηνύματα: 558
Leonidas_Thess will become famous soon enough
Ασε καλυτερα να το δει κανενας γνωστης το αμαξι μηπως και το ξέρει δεν ειναι κακο.
__________________

Οι βλάκες και οι ηλίθιοι είναι ανίκητοι
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 11-01-10, 18:31
Το avatar του χρήστη stelioslf
stelioslf Ο χρήστης stelioslf δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Μηνύματα: 85
stelioslf is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Leonidas_Thess Εμφάνιση μηνυμάτων
Ασε καλυτερα να το δει κανενας γνωστης το αμαξι μηπως και το ξέρει δεν ειναι κακο.
Ναι το ξέρω φίλε είναι αρκετά καλό και εξωτερικά και εσωτερικά,πάει καλά,ωραίο δούλεμα,αλλά όταν ακούς τώρα για αριθμούς πλαισίου και κομμένους και πράσινα άλογα κατευθείαν φρενάρεις..Δεν ξέρω μπορεί και να υπάρχει η περίπτωση να είναι και έτσι όπως μου τα είπε,αλλά και ακόμα έτσι να είναι πάλι υπάρχει πρόβλημα, τουλάχιστον αυτός μου τα είπε κιολας,υπάρχουν άλλοι που ούτε καν το σκέφτονται να τα πούν αυτα.και κάτσε μετά εσύ και βγάλε το φίδι απ την τρύπα..Τέλος πάντων αν μπορεί κάποιος να καταλάβει κατι απ τις φωτο,όπως λες και εσυ κάποιος γνώστης τότε εντάξει.
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 11-01-10, 18:35
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Αυτό το αμάξι είναι στις αγγελίες πολλούυυυυς μήνες. Για να μην πωλείται σε τόσο καλή τιμή, κάτι συμβαίνει.

Μείνε μακρυά...
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 11-01-10, 19:11
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Φίλε το πράγμα είναι απλό...
Θες ///Μ3;;;
Αν ο αριθμός πλαισίου δεν παραπέμπει
στο συγκεκριμένο μοντέλο πας καρφί για
άλλο αμάξι...
Εκτός και αν το δίνουν 10 χιλιαρικα κάτω
από ένα γνήσιο. Τότε αξίζει να το κοιτάξεις.
Μην ανυσηχεις και θα βρεις το αμάξι που θες.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 11-01-10, 19:23
Το avatar του χρήστη stelioslf
stelioslf Ο χρήστης stelioslf δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Μηνύματα: 85
stelioslf is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε το πράγμα είναι απλό...
Θες ///Μ3;;;
Αν ο αριθμός πλαισίου δεν παραπέμπει
στο συγκεκριμένο μοντέλο πας καρφί για
άλλο αμάξι...
Εκτός και αν το δίνουν 10 χιλιαρικα κάτω
από ένα γνήσιο. Τότε αξίζει να το κοιτάξεις.
Μην ανυσηχεις και θα βρεις το αμάξι που θες.
Αυτό που λές φίλε είναι το ποιό σωστό,και εγώ αυτής της άποψης είμαι,το περισσότερο ψάξιμο που κάνω είναι απο γερμανία αλλά δεν αποκλείο κάτι καλό απο εδώ,αλλά εδώ υπάρχουν πολλές μετατροπές δεν ξέρεις πια ποιόν να εμπιστευτείς και τι να κάνεις..Στην γερμανία πάλι υπάρχουν τόσο καλά αυτοκίνητα αλλα αυτό το τελωνείο μιλάμε δεν παίζεται..Τα λεφτά που πληρώνεις στο τελωνείο παίρνεις ακόμα ένα αμάξι..Είναι πολύ γελοία η κατάσταση.Πολύ νταβατζιλίκη..
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 11-01-10, 19:38
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelioslf Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σε όλους παιδιά.Λοιπόν θα ήθελα την γνώμη σας για το παρακάτω θέμα:
Ενδιαφέρομαι για αγορά M3 E46.Σήμερα είδα ένα και μιλούσα με αυτόν που το έχει.(ιδιώτης).Λοιπόν το αυτοκίνητο έχει ως εξής:
Είναι 3/2004,Μπλέ σκούρο,104.000χλμ,Φοράει AC SNITZER ανάρτηση,ζάντες CSL γνήσιες,Πρόγραμμα Hamman,Φίλτρο K&N,Ελαφρομένο βολάν,Ολόσωμη Εξάτμιση Eisenmann,Οθόνη με DVD-TV.αυτά απο extra.Τώρα απο ότι μου είπε είναι τρίτο χέρι,το πήρε απο ένα γνωστό του,τον ρώτησα αν το αυτοκίνητο είναι γνήσιο,μου είπε οτι είναι γνήσιο και μου είπε τα εξής πράγματα.Οταν ήταν να το αγοράσει αυτός το είχε πάει σε αντιπροσωπεία της BMW και χτύπησαν τον αριθμό πλαισίου να δούν εάν όντως είναι γνήσιο.Και του είπαν στην ΒΜW οτι αυτός ο αριθμός πλαισίου είναι απο 1.6.Αυτός μου λέει οτι όταν το είχαν φέρει απο γερμανία το αυτοκίνητο γιατί είναι εισαγωγής είχαν κόψει τον αριθμό πλαισίου και βάλαν απο 1.6 για να πληρώσουν πολύ λίγο τελωνείο.Επίσης μου είπε οτι του διαβεβαίωσαν οτι είναι γνήσιο γιατι δεν μπορεί να είναι μετατροπή διότι και 1.6 να ήταν δεν μπορεί να το έκανε μετατροπή διότι πολλά μηχανικά μέροι δεν ταιριάζουν με το Μ3.Αλλο μου λέει να ήταν 320 τότε θα μπορούσε.Επίσης τους είχε ρωτήσει αν μπορούν να βρούν και τι μοντέλο είναι ακριβώς και του είπαν με σιγουριά οτι είναι 04 γιατί λέει το είδαν απο τις ζώνες.Η τιμή που το πουλάει είναι 28.000 ευρώ και μου λέει οτι είναι αρκετά πιεσμένος οικονομικά με μια επιχείρηση που δεν του πήγε καλα και γιαυτό θέλει να δώσει το αυτοκίνητο και μάλιστα να πάρει κάτι μικρότερο να κάνει την δουλεία του.Μάλιστα προσφέρεται να πάρει και το δικό μου(Ενα peugeot 106 1.4) εάν αποφασίσω οτι θα το πάρω το αυτοκίνητο.Επίσης για το πρόγραμμα του είπα οτι με χαλάει λίγο γιατί θέλω να αγοράσω κάτι μανίσιο αλλά μου είπε να μην ανησυχώ οτι είναι καλό προγραμμα κλπ..μου είπε οτι στις χαμηλές λίγο σαν να μην ακούει αμέσως αλλα μετά ξεσκίζει.Τα έχει δώσει με μανίσιο Μ3 μου είπε και τον έφυγε με την 3η και μετά.Μου λέει οτι το κοντέρ το τερματίζει τελείως και με 5η κιόλας οτι το μέτρησε και με GPS 300+χλμ κλπ.Βέβαια δεν με ενδιαφέρει εμένα και πολύ αυτο αλλα..Αυτά έτσι περιλιπτηκά για πείτε ρε παιδιά να μην το κοιτάξω το θέμα?
Αν είναι όπως τα λές, το όχημα είναι λαθραίο...
Φύγε όσο πιο μακρυά μπορείς.....
(Εχω πάντως την εντύπωση οτι πρέπει να κόψεις το πάτωμα για την μετατροπή, σε οποιοδήποτε Ε46 αμ θέλεις να το φέρεις σε μορφή Μ3. Αλλά μπορεί να κάνω και λάθος)
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 11-01-10, 19:47
Το avatar του χρήστη 745power
745power Ο χρήστης 745power δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-05-2006
Μηνύματα: 59
745power is on a distinguished road
Des kai auto para ta xiliometra fainetai kalo!!

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/422990/ kai auto

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/453142/
__________________
There are two kinds of people: Those who like me, and those who can go to Hell
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 11-01-10, 19:48
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν είναι όπως τα λές, το όχημα είναι λαθραίο...
Φύγε όσο πιο μακρυά μπορείς.....
(Εχω πάντως την εντύπωση οτι πρέπει να κόψεις το πάτωμα για την μετατροπή, σε οποιοδήποτε Ε46 αμ θέλεις να το φέρεις σε μορφή Μ3. Αλλά μπορεί να κάνω και λάθος)
Εχει δικιο ο φιλος rapid fast..Συμφωνω απολυτα..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:59.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.