Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #3911  
Παλιά 26-11-16, 14:55
Το avatar του χρήστη PetrosD
PetrosD Ο χρήστης PetrosD δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Μηνύματα: 1.101
PetrosD will become famous soon enoughPetrosD will become famous soon enough
Γιατί αυτό το παλιό (30χρονο) αυτοκίνητο μας προκαλεί τόσες συγκινήσεις και πάθος όταν το βλέπουμε;
__________________
1988 E30 318i.
Απάντηση με παράθεση
  #3912  
Παλιά 26-11-16, 22:46
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Πολύ ωραίο EVO Γιάννη!!!!
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3913  
Παλιά 05-12-16, 14:55
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool

Εμαθα κατι πολυ ευχαριστο,καποιο μελος μας αγορασε γνησια αμερικανικη Μ3 Ε30 απο νησι με ελληνικα νουμερα κυκλοφοριας.

Το αμαξι το γνωριζα και μιλαγα με τον ιδιοκτητη του για να το αγορασω εγω αλλα οταν δεν τα βρηκαμε τον παρεπεμψα σε δυο γνωστους μου να αποτανθει σε αυτους.Το μελος μας τελικα την αγορασε λιγο παραπανω απο τα χρηματα που ηθελα να δωσω εγω (οχι γιατι δεν τα αξιζε απλα ητανε αμερικανικη και οχι ευρωπαικη).

Νικο χρωστας μπυρα εεεεε????Δεν ξερω αν στο ειπε ο πωλητης αλλα για εσενα του ειχα μιλησει εγω στην τελευταια μας κουβεντα μιας και ηξερα οτι ''μαζευεις και ας ειναι και ρωγες'' που λεει ο λαος μας.

Περιμενω κερασμα για να μην σου πω οτι θα ''κολωσω'' την Ε39 στο μαγαζι σου και θα φορτωσω οτι εχεις χεχχεχεχε!!!!

Ελπιζω να εβγαλες τα NO FEAR και τα φυμε και τις κοκκινες πινακιδες ε????
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 05-12-16 στις 14:58
Απάντηση με παράθεση
  #3914  
Παλιά 05-12-16, 16:18
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμαθα κατι πολυ ευχαριστο,καποιο μελος μας αγορασε γνησια αμερικανικη Μ3 Ε30 απο νησι με ελληνικα νουμερα κυκλοφοριας.

Το αμαξι το γνωριζα και μιλαγα με τον ιδιοκτητη του για να το αγορασω εγω αλλα οταν δεν τα βρηκαμε τον παρεπεμψα σε δυο γνωστους μου να αποτανθει σε αυτους.Το μελος μας τελικα την αγορασε λιγο παραπανω απο τα χρηματα που ηθελα να δωσω εγω (οχι γιατι δεν τα αξιζε απλα ητανε αμερικανικη και οχι ευρωπαικη).

Νικο χρωστας μπυρα εεεεε????Δεν ξερω αν στο ειπε ο πωλητης αλλα για εσενα του ειχα μιλησει εγω στην τελευταια μας κουβεντα μιας και ηξερα οτι ''μαζευεις και ας ειναι και ρωγες'' που λεει ο λαος μας.

Περιμενω κερασμα για να μην σου πω οτι θα ''κολωσω'' την Ε39 στο μαγαζι σου και θα φορτωσω οτι εχεις χεχχεχεχε!!!!

Ελπιζω να εβγαλες τα NO FEAR και τα φυμε και τις κοκκινες πινακιδες ε????
Συγχαρητήρια του και ελπίζω να βάλει και καμια φωτό εδώ να την καμαρώσουμε.

Απάντηση με παράθεση
  #3915  
Παλιά 06-12-16, 10:17
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Μπορει να βαλω εγω,εχω φωτο αρκετες απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη (Νικος και αυτος),ετσι και αλλιως θα εχει αλλαξει εμφανιση και πινακιδες τωρα οποτε δεν εντοπιζεται.

Παντως για να βοηθησω τον προηγουμενο ιδιοκτητη του συνεστησα 2 επαφες οπου θα ειχε ανταποκριση μιας και ειχα μιλησει με το μελος μας και ηξερα οτι εψαχνε και αυτος.Πιθανα η επαφη να εγινε και μεσω τριτου (το εψαξα λιγο χθες) αλλα οπως και να εχει οποτε θελω και μπορω αλλα οχι παντα βοηθαω αν και το εχω περιορισει σε παρα πολυ μεγαλο βαθμο δυστυχως και δεν βοηθαω οσο παλια,απειροελαχιστα πλεον.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3916  
Παλιά 06-12-16, 20:06
Το avatar του χρήστη PetrosD
PetrosD Ο χρήστης PetrosD δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Μηνύματα: 1.101
PetrosD will become famous soon enoughPetrosD will become famous soon enough
Θα έχει αλλάξει πινακίδες;
__________________
1988 E30 318i.
Απάντηση με παράθεση
  #3917  
Παλιά 07-12-16, 13:38
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3918  
Παλιά 11-12-16, 12:27
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PetrosD Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα έχει αλλάξει πινακίδες;
Ητανε με κοκκινες πινακιδες πολλα χρονια και τωρα θα εχει μαυρες.Αμερικανικη εκδοση ειναι λευκο χρωμα alpine weiss.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3919  
Παλιά 12-12-16, 11:41
santo Ο χρήστης santo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-09-2004
Μηνύματα: 1.691
santo has a spectacular aura aboutsanto has a spectacular aura aboutsanto has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Ητανε με κοκκινες πινακιδες πολλα χρονια και τωρα θα εχει μαυρες.Αμερικανικη εκδοση ειναι λευκο χρωμα alpine weiss.
Δηλαδή αυτό που είχε έρθει Auto-festival το Δεκέμβριο 2004.. όταν είχα φέρει το εστοριλάκι..
__________________
Ε39 Μ5
Απάντηση με παράθεση
  #3920  
Παλιά 12-12-16, 11:57
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Όχι αλλο ειναι αυτο,υπαρχουνε 2 ιδια λευκα αμερικανικα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.