Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #981  
Παλιά 31-12-10, 12:52
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
EVO ΙΙ 113/500

EVO ΙΙ 113/500
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 112-1.jpg (45,1 KB, 26 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 112-2.jpg (41,3 KB, 25 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 112-3.jpg (43,2 KB, 26 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 112-4.jpg (40,5 KB, 25 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 112-5.jpg (46,4 KB, 31 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 112-6.jpg (38,0 KB, 26 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 112-7.jpg (37,7 KB, 29 εμφανίσεις)
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #982  
Παλιά 31-12-10, 13:01
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
η μπάρα θόλων στο 38 είναι ΟΕΜ ή aftermarket ??? ... επίσης το 11 έχει aftermarket φίλτρο KN !!!
Το μεγαλύτερο πρόβλημα εντοπίζεται στο σαλόνι του 11 το οποίο είναι ντυμένο με δέρμα, πράγμα ανεπίτρεπτο!!!
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 71b5_27.jpg (51,9 KB, 55 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 7127_27.jpg (58,8 KB, 52 εμφανίσεις)
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #983  
Παλιά 31-12-10, 18:27
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
...Μ3 Ε30 κ ξερο ψωμι...κ μερα παρα μερα δε βαριεσαι...???!!!
το ομορφοτερο Μ3 τολμω να πω.
Απάντηση με παράθεση
  #984  
Παλιά 04-01-11, 13:07
Το avatar του χρήστη dimitris 029/505
dimitris 029/505 Ο χρήστης dimitris 029/505 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Μηνύματα: 392
dimitris 029/505 is on a distinguished road
καλη χρονια σε ολους παιδια!!!!!!!αυτο ειναι ισως ενα απο τα ελαχιστα γνησια τσεκοτο στην ελλαδα με ελληνικα νουμερα και ειμαι πολυ περηφανος που ειμαι ιδιοκτητης του.... χαιρομαι πολυ που ακουω τετοια καλα λογια.....εχω κανει πολλες τρελες γι αυτο το αυτοκινητο και μαλλον θα κανω πολλες ακομα!!!!!!!!!!!!
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg Cecotto29_1.jpg (72,1 KB, 62 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg Cecotto29_2.jpg (66,2 KB, 61 εμφανίσεις)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 04-01-11 στις 16:09
Απάντηση με παράθεση
  #985  
Παλιά 04-01-11, 13:19
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool .............

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris o28/505 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλη χρονια σε ολους παιδια!!!!!!!αυτο ειναι ισως ενα απο τα ελαχιστα γνησια τσεκοτο στην ελλαδα με ελληνικα νουμερα και ειμαι πολυ περηφανος που ειμαι ιδιοκτητης του.... χαιρομαι πολυ που ακουω τετοια καλα λογια.....εχω κανει πολλες τρελες γι αυτο το αυτοκινητο και μαλλον θα κανω πολλες ακομα!!!!!!!!!!!!
Καλη χρονια να εχεις,ηρθες στο σωστο thread και εδω μεσα υπαρχει κοσμος που δεν φανταζεσαι τι τρελα κουβαλαει για τις Μ3 Ε30.Το αμαξι σου ηταν καποια χρονια στην Πευκη και το εβλεπα καθημερινα...μηπως το ειχες και το ξαναπηρες απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη του???Απο οσο ξερω οσα χρονια ασχολουμαι με τα Μ3 Ε30 απο πιτσιρικας εχεις την μοναδικη Μ3 Ε30 Cecotto με ελληνικα νουμερα.Στο εργαλειο βαλε την ριγουλα στον προφυλαχτηρα γυρω-γυρω και τα καπακια στις ζαντες....ετσι για την τελειοτητα!!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #986  
Παλιά 04-01-11, 13:42
Το avatar του χρήστη dimitris 029/505
dimitris 029/505 Ο χρήστης dimitris 029/505 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Μηνύματα: 392
dimitris 029/505 is on a distinguished road
εχεις απολυτο δικιο για την ριγουλα.......το αμαξι αυτο το πηρα το 1998 απο τον πρωτο του ιδιοκτητη που το εφερε απο γερμανια με κοκκινα νουμερα....το 2004 το πουλησα σ ενα παιδι στη λυκοβρυση....δεν αντεξα ομως και το 2008 πηγα και το ξαναγορασα αρκετα λεφτα παραπανω.......δεν το ξαναπουλαω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #987  
Παλιά 04-01-11, 13:56
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Συνονόματε καλώ ήρθες στο forum.

Πολύ ωραίο το Cecotto.

Δώσε όμως και κανένα επιπλέον στοιχείο, VIN ας πούμε χεχε
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #988  
Παλιά 04-01-11, 14:00
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris o28/505 Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις απολυτο δικιο για την ριγουλα.......το αμαξι αυτο το πηρα το 1998 απο τον πρωτο του ιδιοκτητη που το εφερε απο γερμανια με κοκκινα νουμερα....το 2004 το πουλησα σ ενα παιδι στη λυκοβρυση....δεν αντεξα ομως και το 2008 πηγα και το ξαναγορασα αρκετα λεφτα παραπανω.......δεν το ξαναπουλαω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eισαι ΘΕΟΣ......ελεγα και εγω δεν υπαρχουν αλλοι παλαβοι εκει εξω να κανουν τρελες για αυτο το αμαξι????Εδω μεσα ειναι αρκετοι να ξερεις...εγω κατα καποιους ετοιμαζομαι να κανω ''βλακεια'' με το να πουλησω γνησια Μ3 Ε46 με 60.000χλμ για να παρω Μ3 Ε30 γνησια.....βεβαια η ''βλακεια''=ερωτας λεω εγω ειναι οτι μαζευω ανταλλακτικα απο Μ3 Ε30 χωρις να εχω καν αμαξι.....την προηγουμενη εβδομαδα πηρα 16αρια ζαντολαστιχα γνησια και με κυνηγαγε ο αδερφος μου να μου τα φερει στο κεφαλι χαχααχααχ!!!!!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #989  
Παλιά 04-01-11, 14:03
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Talking ??????????

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Συνονόματε καλώ ήρθες στο forum.

Πολύ ωραίο το Cecotto.

Δώσε όμως και κανένα επιπλέον στοιχείο, VIN ας πούμε χεχε
Θες σασι Μ3 Ε30 γνησιο χωρις πινακιδες πολυ χαμηλα?????Μου το προτεινανε προχθες........σε κραταω ζεστο???????Θελω να το κυκλοφορω και για αυτο δεν το σκεφτομαι για εμενα.....σου βαζω φωτιες Δημητρακη????
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #990  
Παλιά 04-01-11, 14:04
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
μαζευω ανταλλακτικα απο Μ3 Ε30 χωρις να εχω καν αμαξι.....την προηγουμενη εβδομαδα πηρα 16αρια ζαντολαστιχα γνησια και με κυνηγαγε ο αδερφος μου να μου τα φερει στο κεφαλι χαχααχααχ!!!!!!!!!
Γιάννη είσαι πολύ σωστός, αν δεν τα μαζέψεις τώρα σε λίγα χρόνια δεν θα υπάρχει τίποτε. Ήδη οι περισσότεροι κωδικοί δεν υπάρχουν!!!
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.