Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 02-10-16, 21:52
Το avatar του χρήστη Jimmok_///M3
Jimmok_///M3 Ο χρήστης Jimmok_///M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-07-2015
Μηνύματα: 44
Jimmok_///M3 is on a distinguished road
Με καλυψες..αν το παιδι που μου δινει το is μου πει καλη τιμη θα το κανω! Ευχαριστω για τις συμβουλες..

ΥΓ..Ο αδερφος μου ειχε is με εκκεντροφορους και προγραμμα και μου λεει οτι πηγαινε καλυτερα απο το δικο μου..ισχυει κατι τετοιο?
__________________
Κυρίλα, Αλητεία....μια ζωή ///Μ3
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 03-10-16, 01:34
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευτυχως εχουν μειωθει παρα πολυ τα αδηλωτα,.
Εχουν μειωθει??????χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!Προφανως αστειευεσαι......Οχι μονο δεν εχουν μειωθει αλλα λογω της ηλιθιας φορολογιας,αυξανονται και σε πολλες αλλες μαρκες που απλα μαλλον δεν περασαν απο το μυαλο σου,ενω τα swap ακομη και με κινητηρες αλλων εταιρειων,πανε συννεφο!!!Ασε που ακομα και ο νομοτυπος μετατροπακιας,που γουσταρε να το δηλωσει και να πληρωνει,πλεον θεωρει εαυτον ηλιθιον να πληρωνει τα κερατιατικα του Τσιπρα και προτιμα να κυκλοφορει στο απυροβλητο,ελλειψει ελεγχων.....Και μαζι μ'αυτα βεβαια,αυξηθηκαν και τα ''υποκυβισμενα'' και ακομα χειροτερα,τα εντελως ανασφαλιστα......Μαλλον αγνοειτε τι γινεται εκει εξω.....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 03-10-16, 02:07
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
αρα θεωρει ηλιθιους και οσους πληρωνουν αν καταλαβα καλα
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 03-10-16, 02:22
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
αρα θεωρει ηλιθιους και οσους πληρωνουν αν καταλαβα καλα
Πολυ πιθανο...Ειναι αδυνατον να ξερω,εχει σημασια???Τραβα ρωτα τους εναν προς εναν....ειναι χιλιαδες πλεον.....Η κατασταση εχει διογκωθει παντως κι οχι μειωθει...ουτε καν στο ελαχιστο...Και μονο αν δεις τι πουλανε οι μαντραδες απο τροπετα,θα καταλαβεις...Η αλητεια,φερνει αλητεια....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:52.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.