Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 08-12-14, 17:45
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
BMW Πάλι;

Χαιρετε. Μετα απο πολυμηνες ατελειωτες σκεψεις, αποφασισα να ξαναπαρω μπεμβε υστερα απο σχεδον 4ετη αποτοξινωση. Πανω απο 4 μηνες ψαχνω ενα Ε36 ακριβως οπως το θελω, μιας και τα περισσοτερα τα καταντησαν καρναβαλους. Νομιζω οτι το βρηκα αλλα δεν το εχω αγορασει ακομα αφου ο πωλητης λειπει για επαγγελματικο ταξιδι ως το Σαββατο. Το συγκεκριμενο ειναι πολυ σοβαρο χωρις ιχνος καγκουριας και ειναι απο τα τελευταια κομματια παραγωγης. Το θεμα μου ειναι πως θελω να μου υποδειξετε καποιο cd ή οποιοδηποτε player με πορτοκαλι χαρακτηρες και φωτισμο για να ταιριαζει με τον υπολοιπο φωτισμο του σαλονιου και αν δεν υπαρχει τετοιο ειμαι διατεθειμενος να αγορασω και το μαμα κασσετοφωνο αν περισσευει σε καποιον μιας κ αυτη την περιοδο τα cd τα γνησια ειναι πανακριβα. Ευχαριστω.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 08-12-14, 17:52
Το avatar του χρήστη Α8hnaios
Α8hnaios Ο χρήστης Α8hnaios δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-11-2005
Μηνύματα: 637
Α8hnaios will become famous soon enough
Με το καλο! Καροτσα; κυβικα;;
Βαλε και μια φωτο να φτιαχτουμε....

Καλοριζικο κ καλα χλμ
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 08-12-14, 17:56
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαιρετε. Μετα απο πολυμηνες ατελειωτες σκεψεις, αποφασισα να ξαναπαρω μπεμβε υστερα απο σχεδον 4ετη αποτοξινωση. Πανω απο 4 μηνες ψαχνω ενα Ε36 ακριβως οπως το θελω, μιας και τα περισσοτερα τα καταντησαν καρναβαλους. Νομιζω οτι το βρηκα αλλα δεν το εχω αγορασει ακομα αφου ο πωλητης λειπει για επαγγελματικο ταξιδι ως το Σαββατο. Το συγκεκριμενο ειναι πολυ σοβαρο χωρις ιχνος καγκουριας και ειναι απο τα τελευταια κομματια παραγωγης. Το θεμα μου ειναι πως θελω να μου υποδειξετε καποιο cd ή οποιοδηποτε player με πορτοκαλι χαρακτηρες και φωτισμο για να ταιριαζει με τον υπολοιπο φωτισμο του σαλονιου και αν δεν υπαρχει τετοιο ειμαι διατεθειμενος να αγορασω και το μαμα κασσετοφωνο αν περισσευει σε καποιον μιας κ αυτη την περιοδο τα cd τα γνησια ειναι πανακριβα. Ευχαριστω.
Το CD43 της Blaupunkt είναι το οριτζιναλ του Ε36. Υπάρχουν αρκετά στο ebay καθότι τα χρησιμοποιούσε και η Rover απλά καλύπτεις το λογότυπο με ένα σηματάκι bmw. To δικό μου το πήρα ένα 80άρι από Αγγλία και so far so good...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 08-12-14, 17:56
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Εγώ είχα πάρει το Pioneer DEH-4300, έχει άπειρους φωτισμούς. 90€. Δεν ξέρω αν πωλείται ακόμα. Στη φωτογραφία η όποια διαφορά οφείλεται στην κάμερα. Δεν έχουν διαφορά στην πραγματικότητα.

Πάντως, θα πρότεινα το γνήσιο CD Βysiness-43...είναι πολύ πιο όμορφο και "αρμόδιο" από οτιδήποτε κυκλοφορεί.
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg CAM00727.jpg (173,4 KB, 90 εμφανίσεις)
__________________
E36 M44B19
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 08-12-14, 17:59
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαιρετε. Μετα απο πολυμηνες ατελειωτες σκεψεις, αποφασισα να ξαναπαρω μπεμβε υστερα απο σχεδον 4ετη αποτοξινωση. Πανω απο 4 μηνες ψαχνω ενα Ε36 ακριβως οπως το θελω, μιας και τα περισσοτερα τα καταντησαν καρναβαλους. Νομιζω οτι το βρηκα αλλα δεν το εχω αγορασει ακομα αφου ο πωλητης λειπει για επαγγελματικο ταξιδι ως το Σαββατο. Το συγκεκριμενο ειναι πολυ σοβαρο χωρις ιχνος καγκουριας και ειναι απο τα τελευταια κομματια παραγωγης. Το θεμα μου ειναι πως θελω να μου υποδειξετε καποιο cd ή οποιοδηποτε player με πορτοκαλι χαρακτηρες και φωτισμο για να ταιριαζει με τον υπολοιπο φωτισμο του σαλονιου και αν δεν υπαρχει τετοιο ειμαι διατεθειμενος να αγορασω και το μαμα κασσετοφωνο αν περισσευει σε καποιον μιας κ αυτη την περιοδο τα cd τα γνησια ειναι πανακριβα. Ευχαριστω.
Με το καλό να γίνει δικό σου Στέλιο..
Η αλπάην δίνει ίδιο πορτοκαλί φωτισμό με τα BMW..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 08-12-14, 18:05
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6ylinder Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ είχα πάρει το Pioneer DEH-4300, έχει άπειρους φωτισμούς. 90€. Δεν ξέρω αν πωλείται ακόμα. Στη φωτογραφία η όποια διαφορά οφείλεται στην κάμερα. Δεν έχουν διαφορά στην πραγματικότητα.

Πάντως, θα πρότεινα το γνήσιο CD Βysiness-43...είναι πολύ πιο όμορφο και "αρμόδιο" από οτιδήποτε κυκλοφορεί.
Mη μου πεις οτι ειναι αυτο, θα τρελαθω....αυτο ειναι που εχει επανω τωρα

5825686_2_b.jpg
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 08-12-14, 18:10
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Mη μου πεις οτι ειναι αυτο, θα τρελαθω....αυτο ειναι που εχει επανω τωρα

Συνημμένο Αρχείο 39683
Είναι του ίδιου στυλ-ίδιας χρονολογίας, αλλά δεν είναι ίδιο. Αν φαινόταν καθαρά το μοντέλο του, εύκολα έβρισκες τα χαρακτηριστικά του στο διαδίκτυο. Το συγκεκριμένο πάντως, υπάρχουν σοβαρές πιθανότητες να έχει την λειτουργία για εναλλαγή χρωματισμών. Δεν μπορώ όμως να είμαι σίγουρος...

Αυτό που σου είπα εγώ είναι αυτό.
__________________
E36 M44B19
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 08-12-14, 18:49
Το avatar του χρήστη Bassakos
Bassakos Ο χρήστης Bassakos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-12-2009
Μηνύματα: 554
Bassakos has a spectacular aura aboutBassakos has a spectacular aura about
το 4300 εχω και εγω και εχει επιλογη για ακριβως το ιδιο φωτισμο με το ταμπλο

επισης οπως ειπωθηκε και πριν η Alpine βγαζει αρκετα μοντελα της
με πορτοκαλι φωτισμο , με ενα σχετικο ψαξιμο στο σκρουτζ θα βρεις αρκετα
__________________
E30 325 M50 SOLD
E30 318 M40 R.I.P

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bassakos : 08-12-14 στις 18:52
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 08-12-14, 21:03
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
Πως και δεν κοιτας κανενα 39αρι;
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 09-12-14, 07:03
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AlexVag Εμφάνιση μηνυμάτων
Πως και δεν κοιτας κανενα 39αρι;
Αν ηθελα 2λιτρο θα επαιρνα Μερσεντες..χεχε...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:06.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.