Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 10-12-09, 09:02
Το avatar του χρήστη pitsinos
pitsinos Ο χρήστης pitsinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-01-2008
Μηνύματα: 109
pitsinos is on a distinguished road
Πρόγραμμα σε 318is

Καλήμέρα σε όλους!
Είδα σε site γνωστής εταιρίας με προγράμματα ότι υπάρχει πρόγραμμα για 318is και δίνει 10-15PS.Γνωρίζει κανείς κατι περί αυτού ή και γενικά για πρόγραμμα σε τέτοιο αυτοκίνητο?
__________________
... κι έτσι το mini μεγάλωσε και έγινε bmw...
Και ζήσανε αυτοι καλά κι εμείς ...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 10-12-09, 10:27
Το avatar του χρήστη Κωνσταντίνος
Κωνσταντίνος Ο χρήστης Κωνσταντίνος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2009
Μηνύματα: 900
Κωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of light
Για δώσε μας το link να του ρίξουμε και εμείς μια ματιά
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 10-12-09, 10:28
Το avatar του χρήστη pitsinos
pitsinos Ο χρήστης pitsinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-01-2008
Μηνύματα: 109
pitsinos is on a distinguished road
www.overload.gr
__________________
... κι έτσι το mini μεγάλωσε και έγινε bmw...
Και ζήσανε αυτοι καλά κι εμείς ...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 10-12-09, 11:09
Το avatar του χρήστη fz21
fz21 Ο χρήστης fz21 δεν είναι συνδεδεμένος
turbo sucks....! ! !
 
Εγγραφή: 22-10-2007
Μηνύματα: 751
fz21 will become famous soon enoughfz21 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitsinos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλήμέρα σε όλους!
Είδα σε site γνωστής εταιρίας με προγράμματα ότι υπάρχει πρόγραμμα για 318is και δίνει 10-15PS.Γνωρίζει κανείς κατι περί αυτού ή και γενικά για πρόγραμμα σε τέτοιο αυτοκίνητο?
10-15 αλογα μονο απο προγραμμα δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις....!
αν βαλεις φιλτρο-καταλυτη-εξατμιση και το προγραμμα ΙΣΩΣ και να τα παρεις αλλα και παλι δυσκολο...
εκει που θα δεις μεγαλη διαφορα και θα παρεις σιγουρα αυτα τα αλογα ειναι αν αλλαξεις και εκκεντροφορους αλλα και ολα τα παραπανω που σου ειπα.βεβαια με εκκεντροφορο αν πας πιο ψηλα απο το πρωτο σταδιο θα πρεπει να σηκωσεις και συμπιεση μετα για να μην χασει πολυ χαμηλα....
__________________
Πωλούνται Πίσω φρένα απο Ε46 330...! :http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=27897
avatar:production and design originally by E36Rules!! ..........! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 10-12-09, 13:40
Το avatar του χρήστη pitsinos
pitsinos Ο χρήστης pitsinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-01-2008
Μηνύματα: 109
pitsinos is on a distinguished road
πάντως μου κάνει εντύπωση ότι η εν λόγω εταιρία για όλα τα BMW δίνει 15 άλογα παραπάνω με το πρόγραμμα. Σαν ταρίφα δλδ.Δε ξέρω, σκεφτομαι να το δοκιμάσω αλλά και απο την άλλη "κολώνω". Γι' αυτό και ρωτησα τη γνώμη της παρέας...
__________________
... κι έτσι το mini μεγάλωσε και έγινε bmw...
Και ζήσανε αυτοι καλά κι εμείς ...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 10-12-09, 15:02
Το avatar του χρήστη billarassss
billarassss Ο χρήστης billarassss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 176
billarassss is on a distinguished road
για μενα τσαμπα λεφτα ειναι.Γιατι απλα λενε μουφες για να πουλησουνε.Πολυ σωστος ο Fz21.Μονο με προγραμμα δεν παζει ν βγαλει τοσα αλογα..
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 10-12-09, 15:06
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitsinos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλήμέρα σε όλους!
Είδα σε site γνωστής εταιρίας με προγράμματα ότι υπάρχει πρόγραμμα για 318is και δίνει 10-15PS.Γνωρίζει κανείς κατι περί αυτού ή και γενικά για πρόγραμμα σε τέτοιο αυτοκίνητο?

Φίλε μου 15 άλογα πήρα με όλο το κατεβατό βελτιώσεων που βλέπεις στο γκαράζ μου, και μιλάμε για χοντρό χέρι στα μηχανικά του αυτοκινήτου και προγραμματισμό πάνω σε δυναμόμετρο. Τόσα άλογα από πρόγραμμα και μόνο όχι απλώς δεν θα πάρεις αλλά ως ψέμα ανταγωνίζονται ακόμα και τις προεκλογικές εξαγγελίες.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 10-12-09, 17:04
tomiss Ο χρήστης tomiss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-03-2009
Μηνύματα: 172
tomiss is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitsinos Εμφάνιση μηνυμάτων
πάντως μου κάνει εντύπωση ότι η εν λόγω εταιρία για όλα τα BMW δίνει 15 άλογα παραπάνω με το πρόγραμμα. Σαν ταρίφα δλδ.Δε ξέρω, σκεφτομαι να το δοκιμάσω αλλά και απο την άλλη "κολώνω". Γι' αυτό και ρωτησα τη γνώμη της παρέας...
Φιλε πιτσινο η συγκεκριμενη εταιρεια ειναι αρκετα αξιοπιστη..Ο αδερφος μου πηγε να μαθει πληροφοριες για το δικο του(α3 1.8τ) και οι ανθρωποι εκει στηνουν προγραμμα οχι κονσερβα αναλογα με τι το φοραει το αμαξι σου συγκεκριμενα..Οτι και να εχεις αλλαξει θα το εφαρμοσουν στα δικα σου θελω και τις απαιτησεις...Επισης αν ενδιαφερονται κι αλλοι ξερω οτι δεχονται group buy..Συγκεκριμενα στου αδερφου μου εδινε 5 αλογα λιγοτερα απο τις κονσερβες αλλα μεγαλυτερη ροπη δυνανομεμτρημενα γιατι απλα κανει custom διαφοροποιησεις στο αυτοκινητο με οτι του ζητησεις,βεβεαια εκει μιλαμε για turbo εδω τα περιθωρια βελτιωσης ειναι ελαχιστα...Οι τιμες ειναι πολυ καλες απο οτι ξερω και δινουν και εγγυηση αλλα νομιζω μονο για το προγραμμα και τον εγκεφαλο.Ελπιζω να βοηθησα..
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 11-12-09, 09:28
Το avatar του χρήστη pitsinos
pitsinos Ο χρήστης pitsinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-01-2008
Μηνύματα: 109
pitsinos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tomiss Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε πιτσινο η συγκεκριμενη εταιρεια ειναι αρκετα αξιοπιστη..Ο αδερφος μου πηγε να μαθει πληροφοριες για το δικο του(α3 1.8τ) και οι ανθρωποι εκει στηνουν προγραμμα οχι κονσερβα αναλογα με τι το φοραει το αμαξι σου συγκεκριμενα..Οτι και να εχεις αλλαξει θα το εφαρμοσουν στα δικα σου θελω και τις απαιτησεις...Επισης αν ενδιαφερονται κι αλλοι ξερω οτι δεχονται group buy..Συγκεκριμενα στου αδερφου μου εδινε 5 αλογα λιγοτερα απο τις κονσερβες αλλα μεγαλυτερη ροπη δυνανομεμτρημενα γιατι απλα κανει custom διαφοροποιησεις στο αυτοκινητο με οτι του ζητησεις,βεβεαια εκει μιλαμε για turbo εδω τα περιθωρια βελτιωσης ειναι ελαχιστα...Οι τιμες ειναι πολυ καλες απο οτι ξερω και δινουν και εγγυηση αλλα νομιζω μονο για το προγραμμα και τον εγκεφαλο.Ελπιζω να βοηθησα..
Την εταιρία τη γνώρισα από φίλο ο οποίος έβαλε πρόγραμμα σε octavia 1.8t 150ps κι όντως έγινε καλή δουλειά και σε επίπεδο αξιοπιστίας (μέχρι στιγμής) και απόδοσης. Τα ερωτηματικά μου είναι κατα πόσο μπορεί να αποδώσει το πρόγραμμα σε ατμοσφαιρικό όχημα...
__________________
... κι έτσι το mini μεγάλωσε και έγινε bmw...
Και ζήσανε αυτοι καλά κι εμείς ...
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 11-12-09, 11:06
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Μπορεί, αλλά όχι αυτά τα νούμερα.
C U out there
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.